Strana 499 od 692 PrvaPrva ... 399449489497498499500501509549599 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.981 do 4.990 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4981
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Nisam nigde pronasao da je neko pisao o tome pa reko da pitam ovde da ne otvaram novu temu.
    Ranije se secam bilo je ispred granda ali su sad tu napravili baste za kafice i stepenice. I secam se od Konaka ka Malomm jezeru da je isto bilo sankanje. Steta sto ne urede jedan deo gde mogu deca bezbedno da se sankaju.
    @Misk0 jel se placa ta igraonica i koliko. Negde sam procitao da ima i u okviru nekog restorana ali ne secam se kog?
    I po vama koji je bolji termin da se ide na zimovanje zbog skijanja a i sankanja,snega i ostalog, termin oko 10-og februara ili 10-og marta?
    Igraonica je bila 500 dinara sat, ne znam da li postoji popust za duže ostavljanje. Bilo je i nekoliko devojaka koje su se igrale sa decom. Mi smo bili 3-4 puta na po sat uveče, ostavimo decu a mi idemo na piće u SB.

    Ako možeš da čekaš, mart je verovatno bolji. Manja šansa za maglu a mislim da neće biti problema sa snegom. Možda uhvatite i neki popust

  2. #4982
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    I po vama koji je bolji termin da se ide na zimovanje zbog skijanja a i sankanja,snega i ostalog, termin oko 10-og februara ili 10-og marta?
    nisam bas siguran al mi se cini da je sretenje u toj smeni od 10og februara i skijanje je katastrofa zbog guzve tad...
    sa druge strane mart je obicno suncan i sa dosta snega, desavalo se da bas oko 8-10 marta napada i metar snega... po meni je mart obicno najbolji za skijanje na kopu...

  3. #4983
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Sigurno da je zbog snega bolje otici u 10og Feb, za Mart bi ipak malo trebalo da rizikujes ali ko zna...

    Svakako da ce u periodu 13-16 Feb, zbog Sretenja, biti pojacana guzva u saobracaju i na stazama. Racunaj da je i ski pas malo , a smestaj malo vise skuplji....

    E sad, ako si u mogucnosti nedelju pre ili posle, toplo bi ti preporucio

  4. #4984
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Mislio sam na nedelju pre Sretenja tj. zavrsetak 14.02. Meni se mart vise svidja ali zbog snega je mozda bolje februara. Iskrsle su sad i neke druge obaveze, videcemo.

  5. #4985
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Ko u ovako nepredvidim vremenskim uslovima moze da kaze da li je feb ili mart bolji?
    Pre 3 godine dok sam radio na Kopu, secam se marta od po -10 do -15 skoro svaki dan, sunce po ceo dan, a na stazama metar snega.....nikad bolje skijanje na Kopu. A sada u januaru imamo 5+ iznad 0. Ja za mart nisam bas optimistican iako i sam idem u martu :-)

  6. #4986
    Super Member
    Datum registracije
    19.09.2009
    Godina
    42
    Poruke
    233

    Podrazumevano

    pretprosle godine na kopu pocetkom aprila se sneg rasturio od padanja, nigde guzve

  7. #4987
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Danas odlično skijanje na Kopaoniku, nema gužve, sve staze/žice rade, sneg dobar i može se i van staze jedino ima pomalo magle ali ništa strašno.

    Nove žice su odlične, grejanje uključeno :-)

    Nastavak Gvozdca niko nije pominjao - možda ta pozicija polazne stanice bude odgovarala za neke buduće staze ali ovaj sadašnji produžetak je bezvredan - plava stazica...

  8. #4988
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Danas odlično skijanje na Kopaoniku, nema gužve, sve staze/žice rade, sneg dobar i može se i van staze jedino ima pomalo magle ali ništa strašno.

    Nove žice su odlične, grejanje uključeno :-)

    Nastavak Gvozdca niko nije pominjao - možda ta pozicija polazne stanice bude odgovarala za neke buduće staze ali ovaj sadašnji produžetak je bezvredan - plava stazica...
    Sa puno kamenja trenutno na dnu Gvozdca.

  9. #4989
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    image.jpg

    Danas bolje skijanje nego juče

    Padao je sneg i moglo je fino da se skija offpiste i sa uskim skijama pošto je podloga tvrdja (praktično nije skijanje u dubokom) - ali prava uživancija

    Na Gobeljama (slika) probilo sunce i malo koga je bilo na stazama svi su navalili izmedju ali pošto gužve na skijalištu nema onda ima za svakoga ;-)

    Naravno zbog svežeg snega crne staze su se razvalile dosta brzo..

    Ko može da dodje na Kopaonik topla preporuka...

  10. #4990
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Sutra, ranom zorom..
    Samo da svane

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 14 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 14)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •