Strana 456 od 692 PrvaPrva ... 356406446454455456457458466506556 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.551 do 4.560 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4551
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Ponovo pada, sitan, mokar uz vetar i maglu

  2. #4552
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ne bih se slozio da je bas mokar, jer je oko 20h temp bila -4. rekao bih da dobro pada. do malopre je palo, slobodna procena, 15-20cm. nije vetar jak, tj ne rasprsuje sneg. poceli su prave vestacki veceras, ali su odustali jer ovaj pravi pada...

  3. #4553
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Danas veje. Magla. Na stazama dosta novog snega, koji je izravnao hupsere i pokrio led od juce, pa je dosta bolje nego juce, uprkos tom neutabanom snegu

  4. #4554
    Junior Member
    Datum registracije
    12.02.2012
    Skije / Bord
    Blizzard Magnum 8.0 Ti S
    Godina
    49
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Vetar, magla, pada sneg!
    Staze mekane, dosta snega je napadalo, cak sam I ratrake video da su krenuli da tabaju.
    Sve u svemu uzivanje!

  5. #4555
    Ski Magare Markoos avatar
    Datum registracije
    02.12.2005
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 800
    Godina
    43
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Sto ljudi sto cudi.... Sneg ko sneg do pre nedelju dana ste kukali kako nema nista i sezona prsla i skija se po blatu. Sad palo 60cm ako ne i jace pa opet ne valja. Ljudi, sneg pada i ima ga koliko hocete za sta god hocete. Duva vetar... Pa neka duva... Magla ... Pa dobro magla... Izreka koju sam poceo jako cesto da ponavljam u poslednje vreme... Ko hoce naci ce nacin, ko nece naci ce izgovor.

  6. #4556
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Markoos Pogledati poruku
    Sto ljudi sto cudi.... Sneg ko sneg do pre nedelju dana ste kukali kako nema nista i sezona prsla i skija se po blatu. Sad palo 60cm ako ne i jace pa opet ne valja. Ljudi, sneg pada i ima ga koliko hocete za sta god hocete. Duva vetar... Pa neka duva... Magla ... Pa dobro magla... Izreka koju sam poceo jako cesto da ponavljam u poslednje vreme... Ko hoce naci ce nacin, ko nece naci ce izgovor.
    Potpisujem
    BTW..prosle zime, ovako u ovo vreme dodjem na Kopaonik sa Jahorine gde sam skijao na JAHORINSKOJ magli (ko je nije doziveo, ne moze ni zamisliti!) na vidljivosti od MAX 1metar..ljudi se snebivaju, NIKO ne seda na zicu...pitam "Dje je zapelo, ba?" kazu "Magla, ne moze se skijati..."..pogledam prema vrhu, stvarno neka magla od pola na gore...sednemo i popnemo se nas dva, a covek na zici upozorova da je magla gore..izadjemo vidljivost cca 10m...joj milineee...teraj dok noge drze...
    Sve u svemu, da mi je koji dinar u dzepu da mogu odvojiti otisao bih koliko veceras..
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #4557
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    potvrđujem, ko je vozio po Jahorinskoj magli može svuda

  8. #4558
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Nik se ne zali, samo dajemo realan info sa staza. Ne mogu da kazem da su vrhunski ispeglane, kad nisu. Duva vetar, magla je. Meni to ne smeta i stvarno uzivam, ali ne mogu da javljam ljudima da sija sunce, kad ne sija

  9. #4559
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    jeste, ne znas gde je vrh a gde dno .

    salu na stranu, i ja sam imao problem na Ja'orini, da nabodem gde je levo,...
    Ipak, 'najlepse'; secanje na maglu mi je bilo pri prvom dolasku na Kop. Nas trojica, sa iskustvom skijanja 7 dana na Jahorini dodjemo sa drugarom(prakticno vodicem) na jednodnevno skijanje na Kop. On se odvoji, mi odemo sa M.Karamana na M. Vode, i kroz maglu skrenemo sa staze. Sneg dublji(al moze da se baulja na skijama), ne vidimo nikakav reper oko nas..Prvi put dosao, mapu nisam video ni na netu.. Ajde lagano nizbrdo, mora da naletimo na nesto. u jednom trenutku se stvaramo iza Rtnja, vratolomije niz neke stepenice....i ajde na vrh ponovo...

    za kukanja mesta nema, ovo je raj i nagrade za sve koji su cekali sneg. Predstoji par idealnih dana, ko god moze nek zajase put i pali gore. Nadam se da ce proraditi i Gobelja greben i da ce srediti Krcmar.

  10. #4560
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Obzirom na mecavu koja je u toku cenim da ce sutra biti vrhunac skijanja ove sezone.
    Oko 80-90cm ocekujem da stoji sutra ujutru na ski info.
    Jedva se obuzdavam da ne odem sutra ujutru i ceo dan skijam i vratim se posle skijanja.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •