Strana 360 od 692 PrvaPrva ... 260310350358359360361362370410460 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.591 do 3.600 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3591
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hallo Pogledati poruku
    SVE je to JASNO, ali sta je razlog da SkiPass za 3 dana Sretenjskih praznika kosta VISE nego bilo koji drugi dani u sezoni?
    Pa zakon ponude i potražnje, zašto svi idu gore samo za školski raspust i Sretenje? I za školski raspust je isto toliko koštao.

  2. #3592
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Eh...zakon "ponude i potraznje" u zemlji Srbiji...cccc...sve mi to lici na "ljetovanje u Crnoj Nam Gori"...drpaj, deri, otimaj za 45 dana da se zivi k'o beg narednih 320 dana...Crnu Goru sam eliminisao, jos da eliminisem KoPaonik...nema druge....na zalost
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  3. #3593
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Što se tiče lopatara... to neću da komentarišem... ispričana je ta priča 100 puta.

    Ali cena ski passa i razlog zbog kog je cena veća za raspust i sretenje je odnos ponude i tražnje što je osnovni princip tržišne ekonomije i tako funkcioniše svuda na evropskim skijalištima.

    Primera radi... u decembru sam bio u La Plagne u tipično "francuskom" smeštaju u apartmanima tipa "što više kreveta na što manje prostora". Takav apartman deklarisan za 6 osoba smo plaćali nešto preko 400€, a na zvaničnom cenovniku na recepciji cena u februarskim udarnim terminima je bila od 1500 do 2000€.

  4. #3594
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Jedna stvar je da smestaj bude skuplji u danima kad je skolski odmor ili neki praznici,ali mislim da u Austriji nema dizanja cene ski pasa u tih nekoliko dana koliko traju odmori...

    Totalni idiotizam

  5. #3595
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milos011 Pogledati poruku
    Što se tiče lopatara... to neću da komentarišem... ispričana je ta priča 100 puta.

    Ali cena ski passa i razlog zbog kog je cena veća za raspust i sretenje je odnos ponude i tražnje što je osnovni princip tržišne ekonomije i tako funkcioniše svuda na evropskim skijalištima.

    Primera radi... u decembru sam bio u La Plagne u tipično "francuskom" smeštaju u apartmanima tipa "što više kreveta na što manje prostora". Takav apartman deklarisan za 6 osoba smo plaćali nešto preko 400€, a na zvaničnom cenovniku na recepciji cena u februarskim udarnim terminima je bila od 1500 do 2000€.
    Znaci, u martu da ocekujem snizenje SkiPass-a na KoPaoniku cca 60% posto je potraznja u odnosu na ponude extremno mala? Cisto sumnjam da ce tako biti...bar ne u zemlji Srbiji...
    PS: Prosle zime je bilo tako...prva nedelja posle Sretenja, SkiPass ponedeljak-cetvrtak 30% snizen, od prve nedelje marta 30% snizeno sve, zadnje skijanje u aprilu 50% snizen...ove godine...cccc...
    Izmenio/la hallo; 20.02.2013 u 14:25.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  6. #3596
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Pa svake godine je jeftiniji pass krajem sezone.

    Ja sam 10. aprila 2012. platio jednodnevni ski pass 950 dinara. Radilo je recimo 2/3 skijališta, staze prazne i sređene a temperatura u blagom minusu.

  7. #3597
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milos011 Pogledati poruku
    Pa svake godine je jeftiniji pass krajem sezone.

    Ja sam 10. aprila 2012. platio jednodnevni ski pass 950 dinara. Radilo je recimo 2/3 skijališta, staze prazne i sređene a temperatura u blagom minusu.
    Ja rekoh da su snizenje bila od PRVE nedelje posle Srtenja..no nebitno...ko hoce i moze nek' izvoli..toliko od mene.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  8. #3598
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hallo Pogledati poruku
    Ja rekoh da su snizenje bila od PRVE nedelje posle Srtenja..no nebitno...ko hoce i moze nek' izvoli..toliko od mene.
    To si editovao post.

  9. #3599

    Podrazumevano

    boris: Opet Jovo nanovo....
    Ko nađe 6-dnevni ski pass u februaru u bilo kom austrijskom ski centru( sa više od dve staze) ispod 170-180 eura, ja ga častim sa istim
    @boris:
    Jel 163 EUR manje od 170 - 180 EUR.
    http://www.sportberg-goldeck.at/en/g...hrtageskarten/
    Ako ti nije problem ostavi mi kontakt da dodjem po parice za ski pass.
    Recenziju skijalista imas ovde:
    http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=7517

  10. #3600

    Podrazumevano

    Evo dokaza i u jpeg-u
    Priložene slike Priložene slike
    • Tip datoteke: jpg 1.jpg (40,0 KB, 65 pregleda)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 15 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 15)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •