Strana 257 od 692 PrvaPrva ... 157207247255256257258259267307357 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.561 do 2.570 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #2561
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Problemi sa takvim ski passom (za samo neku žicu) postoje, npr. jedan od njih je da ako neko krene ovom trećom stazom što si pomenuo i (u npr. magli, ili zato što ne zna) skrene levo i ode dole na duboku (1, ili 2, nebitno) onda nema gde dole da kupi barem jednu vožnju da se izvuče. Ista stvar je i ako skrene desno na desnoj strani kada se gleda od gore - ode na Karaman - to bi onda već postala "organizaciona glavobolja" . Verovatno najbolje rešenje je taj ski pass sa 100 tačkica gde je ski lift 1 a žičara 3 boda ili sl. (koliko se sećam upravo takav ski pass postoji na Jahorini, koji isto koristi SkiData).
    Generalno je bruka što uopšte treba ski pass za onaj ski vrtić sa pokretnom trakom, to em ne košta ništa (realno, u odnosu na celo skijalište), ni ne troši ništa, a i uređenje tog dela je isto smešno.

  2. #2562
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adwarf Pogledati poruku
    Mozda bi bolje i jednostavnije resenje bio ski pass za samo jednu (odredjenu) zicu. Recimo za Karaman greben, pa bi time pocetnici imali 2 njegova kraka plus onaj pocetak crvene duboke koji se spaja na masinac. Kontam da bi to bilo sasvim dovoljno.

    Još jedan problem ovakvog rešenja, pored lutanja što kaže wlad, je i kada početnik ili neko ko neće da aktivno skija reši da promeni stazu ili da napreduje.
    Ima skijaša koji skijaju samo sat možda dva a za to je dosta 2 - 3 žice.
    Imam takvog u kući
    ________
    Akole

  3. #2563
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Problemi sa takvim ski passom (za samo neku žicu) postoje, npr. jedan od njih je da ako neko krene ovom trećom stazom što si pomenuo i (u npr. magli, ili zato što ne zna) skrene levo i ode dole na duboku (1, ili 2, nebitno) onda nema gde dole da kupi barem jednu vožnju da se izvuče. Ista stvar je i ako skrene desno na desnoj strani kada se gleda od gore - ode na Karaman - to bi onda već postala "organizaciona glavobolja" . Verovatno najbolje rešenje je taj ski pass sa 100 tačkica gde je ski lift 1 a žičara 3 boda ili sl. (koliko se sećam upravo takav ski pass postoji na Jahorini, koji isto koristi SkiData).
    Generalno je bruka što uopšte treba ski pass za onaj ski vrtić sa pokretnom trakom, to em ne košta ništa (realno, u odnosu na celo skijalište), ni ne troši ništa, a i uređenje tog dela je isto smešno.
    Ti problemi su smesni da bi opravdali izostanak tavke opcije.Prvo sve i da promase u magli moze dole neko uvek da ih pusti a u krajnjem slucaju moze da se programira pass da im dozvoljava jednu voznju nekom od okolnih zica gde mogu da zalutaju.Ako zalutaju dva puta e onda lepo skije u ruke i peske pa ce zapamtiti da tude ne mere

  4. #2564
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    dali jedna sezonska karta pokriva sva kijalista srbije?

  5. #2565
    Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Tacke (poeni) resavaju problem pocetnicima i to je aktuelno na Jahorini i ja jako to podrzavam!

  6. #2566
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    @Flexon: seonski ski pass koji kupiš za Kopaonik važi za Kopaonik, Staru Planinu i Zlatibor. Pre neku godinu je taj isti ski pass važio i na Jahorini, ali ne znam da li to važi i dalje..

  7. #2567
    Senior Member miles_davis avatar
    Datum registracije
    10.12.2005
    Lokacija
    Niš
    Godina
    53
    Poruke
    126

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    @Flexon: seonski ski pass koji kupiš za Kopaonik važi za Kopaonik, Staru Planinu i Zlatibor. Pre neku godinu je taj isti ski pass važio i na Jahorini, ali ne znam da li to važi i dalje..
    Otkud to ? U cenovnicima su razlicite cifre za svaki od ova tri centra...

  8. #2568
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pa jesu različite cene, zato sam i naglasio da Kopaonički (seonski i 10/sezona) važi u ostalim centrima (a ne i obrnuto)...

  9. #2569
    Member Kljaja avatar
    Datum registracije
    12.09.2011
    Godina
    36
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    uuuu al su naivni hahahahahah

  10. #2570
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    mi overismo danas KOP, krenula dva drugara iz SM, pokupili nas dvojicu u BGD i odosmo gore, šta da vam kažem, dao sam 2400din za tri staze, Karaman Greben (levo-desno) i Pančić, snega nema dovoljno da bi pustili crnu i crvenu Doboku i Krčmar, tako da vam je moj savet ne idite gore dok ne prorade sve staze jel ne isplati se davati ove pare za tri staze...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •