Strana 495 od 692 PrvaPrva ... 395445485493494495496497505545595 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.941 do 4.950 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4941
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Možeš spustom da se dovučeš sa vrha Karamana/Marinih voda do malog Karamana ali ne na vrh t.j. izlaz sa 4seda MK (odakle možeš onda na skijama i ka centru) ali u suprotnom pravcu nema šanse da zaobiđeš tanjir Marine vode koji je uvek pod gužvom osim ako ne uhvatiš vučak ili tabanaš od dela izmešu dva vučka pa do vrha.

    A razmontirali bi ga da bi zamenili nečim drugim, možda... ali se to radi u maju mesecu i instalira traka za nekoliko dana/nedelja. Ako su ovo stvarno uklonili, onda su zaista kompletni idioti.
    U pravu si razmontrali su Vucak. Pitao sam druga koji je sada gore.

    Na "spust" sam mislio samo u delu gde su zice Vucak. Ono spustis u spust polozaj. Uhvatis sto vise mozes brizne, kad pocnes da gubis brzinu, krenes sa odgurivanjem, a onda ti ostane mali deo na misice da izlazis.
    Ako je staza tvrda, predjes i po 2/3 zice na taj nacin.

  2. #4942
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Genijalci! Da bi došao do Gobelje sad treba pola sata iz centra, od toga 20 minuta čekanja na Marinim vodama...

    Očigledno se nešto loše dešava na Kopaoniku. Sledećeg vikenda planiram da odem prvi put ove sezone tamo pa ću iz prvog lica videti kako sve to izgleda ali ne sviđa mi se sve što čujem ovih dana o Kopaoniku.

  3. #4943
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    drugar mi je gore od 4.1. i kaže mi da navodno zaposleni u SS štrajkuju ali se ne zna razlog zbog čega...a da se to primeti po ne uređenim stazama, tj.ratraci ne izlaze na sve staze.

  4. #4944
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    E sada da vidimo izveštaje sa žice i staze gvozdac.
    ________
    Akole

  5. #4945
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Petak bila ispeglana crna ali magla ceo dan, veoma gusta magla.
    Krenuli smo od Rtnja par puta Mali Karaman pa otisli na Duboku. Veza za povratak katastrofa preko KGBa. Pokusali ka Gobelji magla i dalje i zaglavismo u redu na Marinim vodama(upadanja sa strane negativna energija) i u fazonu ajmo nazad na Duboku preko MKaramana i Knezevskih bara. Vozili smo uglavnom crnu od medjustanice jer tu nekako najmanje je magle.
    Stats 9. jan.

    Subota, krenuli od Centra na Panchic opet magla i neka susnezica da bi to tokom prepodneva se pretvorilo u sitnu kishu. Kao ajmo na Gobelju medjutim pokisnuli smo ko misevi cekajuci na KGBu i odlucismo da se vratimo na Duboku... LJudi su bili gola voda napravismo pauzu sat vremena oko [podneva i ono do kraja smo skijali crnu Duboku(nas dvojica i par redara slika tog dana na crnoj poslepodne, cak su nas i ukorili tj opomenuli)... Ne videh ja tu novu Gobelju a o Krchmaru i Gvozdcu da ne pricham.
    Stats 10 jan.

    VIDEO KLIPIC

  6. #4946
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Bar se skijalo , ja na kraju nisam otisao na Jah, a tamo je bilo pristojno...
    Povratak preko KGB, znaci nije radio 4sed duboka2 ?

    Dobro rokate vi ovu crnu ... sto su vas opominjali ?

    @gio
    Izgleda da ponovo montiraju Vuckove

  7. #4947
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Kazu da nije lose bilo na Jahorini ali opet nije ni savrsheno.
    NIje radila zica D2...maler
    skakali smo na mestu gde se spajaju crna i crvena i na par kikera na ivici staze pa kao ne sme da se ulece i izlece tako sa staze iako nije bilo nikoga a na dnu smo malo isli u karv shire zaokrete pa kazu ovako: Nema pravila na planini koje te ogranichava skijash nekom max odredjenom brzinom(ne postoji speed limit hocu reci) postoji praviloo da skijashi moraju da skijaju u skladu sa svojim mogucnostima. smesno ali rekli su nam da je jasno kakve su nashe mogucnosti i zamolili nas da se obuzdamo i napisali neku opomenu...to nam je bila jedna od poslednjih voznji tako da je bilo sve jedno...
    nego shushkalo se da su zeznuli Gvozdac, nisu dobro prokopali start zice. kad je napadao sneg kazu kachi nesto. nznm koliko je to istina...

  8. #4948
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    LOL, znaci imate opomenu na papiru za uspomenu . Nekome je zena uvalila rogove ili je sasecena plata...

    Na Jahorini nije ni blizu idelano, ali manja je guzva, slabija magla i oni su sada u kontra ritmu u odnosu na Kop. Trude se iz petnih zila da spreme sve staze i lifotve, jer ih je prosla zima sahranila, sad je biti ili ne biti...

    Danas su pustili novi Gvozdac, pa da vidimo. Nadam se da je neko od "nasih" gore pa da cujemo iz prve ruke.
    Rece mi drug koji je pesaka obisao stazu u decembru da je donji, novi deo staze, neobicne kofiguracije...

  9. #4949
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Za tu kofiguraciju sam ja pitao jos kad su se pojavile prve slike prosecene staze. Delovalo mi je da je pod velikim bocnim nagibom. Moze li neko ko je tamo da napise utiske, ne mogu da cekam sretenje

    Na infokop-u u par utisaka pisu da je jos uvek pod ledom gornj i donji deo, ali da je ok.

  10. #4950
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Danas kako javljaju poceo sa radom gvozdac....ocekujemo prve utiske ,slike,izvestaje.....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 15 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 15)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •