Strana 314 od 692 PrvaPrva ... 214264304312313314315316324364414 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.131 do 3.140 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3131
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Budi siguran da kada bi vratili tackice opet ne bi koristio, posto bi sracunao koliko ti izadje jedna voznja pa bi ti bilo skupo

    Inace mislim da nije preskup ski pass za decu i zenu.
    Kupimo pa se trudimo da ga iskoristimo sto vise...tj. skija se po ceo dan.

    Resenje bi mozda bilo da puste jednu pocetnicku zicu za dz, npr masinac.
    Ali bi onda tamo skijalo pola Kopa
    Ili da naprave "mali" ski pas za pocetnike...
    Blago vama, ovi moji od 2 sata u ski skoli pola sata sigurno izgube u kafani na mašincu da se malo odmore
    Jedino najmladjeg sina od tada 4,5 g. nisam mogao da oteram sa staze u apartman ( ljubi ga tata, naslednik ), i još traži da ide van staze ispod sedoguza.
    A kad mu kazem 'Zabranjeno je tamo', on meni 'a kako ti mozes'
    I to im je sve od ski skole, sledeci put su kod mene na obuci ala gestapo!

    Poz

  2. #3132

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ftj Pogledati poruku

    Mada svakako bi trebalo napraviti analize da li bi tako nešto bilo isplativo a s obzirom na ski data sistem verujem da bi to vrlo precizno moglo da se ustanovi.
    Proizvodnja je ono što ima najviše izgleda da nas spasi.
    Uložiti trud i rad kako bi se "proizvelo" što više zaljubljenika u skijanje.

    Početnicima koji pohađaju časove ski škola omogućiti mogućnost besplatnog korišćenja određenih staza. I o ceni početničkih kurseva bi trebalo prodiskutovati.
    Dobro naučen i "skijaški vaspitan" skijaš je pouzdan, odgovoran prema sebi i drugima, i na kraju krajeva veran korisnik usluga skijališta.

  3. #3133
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bančilo Pogledati poruku
    Proizvodnja je ono što ima najviše izgleda da nas spasi.
    Uložiti trud i rad kako bi se "proizvelo" što više zaljubljenika u skijanje.

    Početnicima koji pohađaju časove ski škola omogućiti mogućnost besplatnog korišćenja određenih staza. I o ceni početničkih kurseva bi trebalo prodiskutovati.
    Dobro naučen i "skijaški vaspitan" skijaš je pouzdan, odgovoran prema sebi i drugima, i na kraju krajeva veran korisnik usluga skijališta.
    ...i maaalo sniziti cene obuke sa licenciranim instruktorima.
    Za mene i suprugu sam placao 50-60e dva casa dnevno,a sta sa onima kojima je to nedeljna plata a hteli bi da skijaju?
    Ja znam gomilu ljudi koji bi voleli ali...10e renta opreme+20e ski pass+oko 30e instruktor= 60e dnevno. Za vecinu ljudi previse....

  4. #3134

    Podrazumevano

    Pogotovo što čas-dva brzo prođe a onda je početnik prepušten sam sebi!

  5. #3135
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Nove cene ski pasa koje su objavljene su sramota! Za one koji idu u januaru sve je manje-vise isto. Ali da u prolece bude gotovo ista cena je stvaro van pameti.

  6. #3136
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Cena za 6-7 dana je Ok. Ali dnevna karta izuva. Takodje moj omiljeni 10/sezoni je 19000, skupo do bola. Mislim da ovim hoce da destimulisu vikend skijanje, koje ja na Kopu i praktikujem. Sve ovo ide ka tome da me Kop nece videti ove sezone. Ispada dosta povoljnije ici na Ski Bus-ove produzene vikende gde za oko 150e za sve sem hrane, moze da se odradi lepih 3 dana skijanja.

  7. #3137
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Da i sezonski je 62000. Mislim da je to nenormalno skupo. Npr na slovenackom Krvavecu je sezonski 198 evra, sto je 3 puta manje.

  8. #3138
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Realno, 10 u sezoni se jedini isplati za vikend skijanja.

  9. #3139
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    A sestodnevni u maju 1000 din manje nego u januaru.

  10. #3140
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ Pogledati poruku
    Realno, 10 u sezoni se jedini isplati za vikend skijanja.
    Na moju veliku zalost mislim da se vikend skijanje vise ne isplati na Kopu. Cak i sa 10/s dan ispada skoro 2000. Kada uzmes u obzir put jos 1000 min, zavisi odakle ides i smestaj koji tesko moze da se nadje za ispod 15e, dodjes na oko 100e za npr 3 dana. Sve ovo pisem da bih uporedio sa produzenim vikendom npr na Krvavecu u full sezoni 150e u predsezonu 100e , ili Heligenblut-u 166 evra.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •