Strana 420 od 692 PrvaPrva ... 320370410418419420421422430470520 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.191 do 4.200 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4191
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KoleBGD Pogledati poruku
    Vidi, kad je malo veća gužva na ulazu na žičaru, nigde nisam video više agresivnijih ljudi, nego kod nas (trenutno sam na kopu, a skijao sam još i na Torniku).....bukvalno gledaju da te izguraju, gaze skije, uleću preko reda.....ne može sve da se nabroji....valjda nam je to u psihologiji, razmišljaju ljudi sirotinjiski (daj da što više ugrabim, možda ne bude sutra?)....čini mi se da bi redari trebalo da budu aktivniji i da češće oduzimaju ski-paseve.......ma sve isto kao i u saobraćaju......
    Ma, ima toga svugde. Nagledao sam se ja toga i u Francuskoj i u Italiji. Ništa oni nisu kulturniji od nas. Čak su u mnogočemu gori.

  2. #4192
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Peja01 Pogledati poruku
    Ma, ima toga svugde. Nagledao sam se ja toga i u Francuskoj i u Italiji. Ništa oni nisu kulturniji od nas. Čak su u mnogočemu gori.
    Slažem se da ima i preko svega, ali lično nisam video da su ljudi spremni da se i fizički obračunaju, čini mi se da su kod nas mnogo više "naelektrisani".....da ne idemo u off, ako ovako vreme potraje, kao i broj skijaša (vrhunac se očekuje 30-tog i 31-og), sumnjam da će staze biti upotrebljive. Nije mi jasno što ne pale topove, mogli bi da se potrude i da otvore još koju stazu (npr. sunčanu dolinu).............

  3. #4193
    Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Head iSupershape Magnum 2012
    Godina
    50
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    A što da otvaraju još staza kada ovako više zarađuju?! Naplate kao da radi sve, a puste 7 staza. Nisu valjda blesavi da troše dodatna pogonska goriva (struju), kad im ovako dobro ide :-)

  4. #4194
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasakv Pogledati poruku
    A što da otvaraju još staza kada ovako više zarađuju?! Naplate kao da radi sve, a puste 7 staza. Nisu valjda blesavi da troše dodatna pogonska goriva (struju), kad im ovako dobro ide :-)
    Predlažem im da zatvore i ovu bedu od staza, a mi da im plaćamo mesečno doprinose - mislim da je to najrealnije...........

  5. #4195
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Ma nisu ni oni (SS) krivi. Vreme je skroz nakaradno. Mislim da staze ne mogu da pripreme kako treba. Možda čuvaju akumulaciju, skroz je suv decembar. Ko zna kakav će biti januar. Ja da nisam uplatio ranije nebih išao sada na Kop. Na Kop više nikada neću ići u decembru pa makar palo metar snega. Već sam se tri puta zeznuo(ovo je treći put). Em malo staza puste, vreme je nepredvidivo, pred Novu godinu kreću gužve. Sve u svemu mesec za izbegavanje. Garant.

  6. #4196
    Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Head iSupershape Magnum 2012
    Godina
    50
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Da znaš Kole da si u pravu, nije mi to ranije palo na pamet. Misliš i penziono da im uplaćujemo?

  7. #4197
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasakv Pogledati poruku
    Da znaš Kole da si u pravu, nije mi to ranije palo na pamet. Misliš i penziono da im uplaćujemo?
    Pa to, da se ljudi ne muče............šalu na stranu - mislim da su komotno mogli da otvore još par staza, bez mnogo cima........npr. da je otvoreno još par dodatnih staza, gužva bi bila bar 30% manja......osim toga, bilo bi i bezbednije skijati - danas sam pričao sa poznanikom koji je lekar, kaže da je trauma centar bukvalno "zatrpan" intervencijama, ne pamti kad je bila takva gužva.........

  8. #4198
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pa i otvaraju još par staza, evo citirao sam post koji je na ovoj istoj temi malo "iznad":

    Citirati Originalno postavljeno od Cp6uH Pogledati poruku
    Glavni problem je uvek gužva, kada ima gužve na stazama onda ima i povreda i nervoze u redovima - zato je dobro što otvaraju i vezu ka Gobeljama i Gobelje...

  9. #4199
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Kako misle da se ljudi prebace sa jednog kraja na drugi ako ne otvore marine vode? Ili onaj vučak iz dva dela između karamana i malog karamana? A marine vode a ni taj vučak ne pominju u toj vesti.

    Biće ovo teška sezona ako uskoro ne padne temperatura i sneg. A sutra moguća kiša!

  10. #4200
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Podrazumeva se da radi Vučak, od Marinih voda inače nama mnogo vajde - uvek je tolika gužva da ga svi izbegavaju (dok ne naprave neki šestosed ).

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •