Strana 283 od 692 PrvaPrva ... 183233273281282283284285293333383 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.821 do 2.830 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #2821
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od -Miki- Pogledati poruku
    Samo da dodam ako dolazite ubuduce kad se ocekuju guzve NI SLUCAJNO ne nosite svoje skije ako vam je stalo do njih ,iskljucivo rentiranje jer smo narod stoka ne vidjena.
    +1
    Da coveku bude zao vlastitih skija!!!

  2. #2822
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski&sun Pogledati poruku
    +1
    Da coveku bude zao vlastitih skija!!!
    Da evo skije ću staviti u vitrinu da mi krase sobu a druge ću iznajmiti
    Skijajte ljudi i opustite se, skija će biti ali nas ????

  3. #2823
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2012
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Drasticna je razlika u ponasanju skijasa na Kopaoniku i drugim skijalistima, posebno stranim

  4. #2824
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Buda Pogledati poruku
    Da evo skije ću staviti u vitrinu da mi krase sobu a druge ću iznajmiti
    Skijajte ljudi i opustite se, skija će biti ali nas ????
    Ne moras to tako bukvalno da shvatas. Ja nikada npr nisam iznajmljivao skije, ali sam i te kako upadao u rasprave sa bahatim pojedincima kojima je samo nedostajao kramp u rukama i da pocnu namerno da lome tudje skije, obzirom na njihovo ponasanje. U pitanju je kultura naseg naroda!!! Da pojasnim sta sam hteo da kazem.

  5. #2825
    Member Igi avatar
    Datum registracije
    02.01.2010
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Kad naletim na tako neku guzvu i nesoje od ljudi, vazda skinem bord, uzmem ga u ruke i fino prodjem pored svih pravo do zice/korpe...

  6. #2826
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Uvek sam voleo te sto idu u red za pametne

  7. #2827
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski&sun Pogledati poruku
    Ne moras to tako bukvalno da shvatas. Ja nikada npr nisam iznajmljivao skije, ali sam i te kako upadao u rasprave sa bahatim pojedincima kojima je samo nedostajao kramp u rukama i da pocnu namerno da lome tudje skije, obzirom na njihovo ponasanje. U pitanju je kultura naseg naroda!!! Da pojasnim sta sam hteo da kazem.
    Dodao bih jos, nekom ne smeta da vozi auto sa ulubljenim krilom,stopaljkom i farom ulepljenim selotejpom,celavim gumama itd. ja ne ,ali ima nas razlicitih.Svoju imovinu volim da habam ja a ne da mi neki ******* unistavaju skije jbg jer su tako navikli da preko guranja i laktanja ostvaruju svoje ciljeve u zivotu,ali sta ces Srbija zemlja seljaka na brdovitom balkanu.

    @ftj
    i ja

  8. #2828
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    @ Miki: bas to :-)

  9. #2829
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Sto se tice danasnjeg dana na Kopu vreme je ponovo bilo lose mada su sve staze radile.Sneg i gusta magla ceo dan otprilike do polovine staza ali se uz oprez moglo skijati ,staze ne bas sjajne vrlo rano su napravljeni hupseri na tezim delovima ali realno zbog guste magle bilo bi nebezbedno da ih peglaju za vreme skijanja tako da ok.I danas dosta skijasa uprkos losim uslovima mada ne kao prethodnih dana.Sutra jos jedno skijanje prepodne i palimo kuci.

    Rtanj standardno dobar i gostoprimljiv smestaj,ako ste dosli zbog skijanja ,jedina zamerka je bila na njihovu besplatnu ski skolu za goste rtnja, jer je drugi dan obuke ski instruktor (zaboravih ime pogledacu posle neki kramer tako nekako) poveo grupu koja ima skipas na masinac, ja posao da ispratim klinca (10g) koji nikad nije stao na skije do juce i sa cerkom (12g) dodjemo do vrha malog karamana ladno tip otisao sa njih par a nije ni cekao sve iz grupe .I tako ja mecku rodim da spustim klinca na skijama do Rtnja . Naravno sutra sam mu sve po spisku a tip ladno kaze izvinite ja sam mislio da ce poci 2-3 poslo vas je vise a ja sam imao zakazan cas u 10 i morao sam tamo - mrtav ladan nas je ostavio da se snalazimo pa sta bi bilo da ja nisam posao mali bi ostao sam na vrhu MK . Logicno posle toga mi nije palo na pamet da dete posaljem s njima - nasao platio pouzdanog ski-instruktora i mali proskijao za par dana , cerka popravila paralelne zaokrete i ja dobio drustvo za
    Ovo sam i napisao da znate sta da ocekujete od "besplatne ski skole Rtanj" i da ako dolazite ne prodjete kao ja jer su vrlo neozbiljni nego cash i bice sve ok.Sve ostalo vezano za Rtanj bez zamerki

    pozz Miki

  10. #2830
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Meni je subota bila super za skijanje, magla nije bila toliko gusta, najgore bilo na KGB i Malom Karamanu, za čudo, ali nije bilo jakog vetra. Nigde gužve na liftovima (KGB lift ne računam, tamo i ne idem). Gvozdac i Ledenica perfektne. Gobelje (nisam bio, ali išao prijatelj i sit se naskijao) takođe.

    @Miki
    Oko 14h su išli ratraci na obe Duboke i za 20 min opeglali staze.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •