Strana 343 od 692 PrvaPrva ... 243293333341342343344345353393443 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.421 do 3.430 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3421
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    43
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    e da, zaboravih. bili smo i na gobelji, ali nisam nigde video tu novu freeride stazu. mozda zbog magle

  2. #3422
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Uh, ja ne vozim off ali davnih dana kad je bio samo tanjir na rtnju pa kad ne radi, a mi se kroz jelke sa KGB spustamo tamo, al' smo mogli da nadrljamo, leleee... luda uprava planine, jes da zakon o javnim skijalistima postoji, jes da se niko od nadleznih ne seti da procita i clan 26, vec se samo pozivaju na clan 4, a sami ne postuju isti taj clan 26 jer nisu postavljene oznake za zabranu skijanja van staze - ispod zice, itd, itd. Zato je ona druga strana medalje koju Kop ima za fantasticno sredjene i opremeljene staze sve grdja, mracnija i jadnija uzevsi sve u obzir: frirajd-(sta je tu free??), cene smestaja i skipasa, lopatanje i nadasve poznata ljubaznost i predusretljivost zaposlenih u hotelima, kafanama i kaficima, app, SS, itd...
    Zato, Kop, cao- sem ako ne iskrsne neka dzab-dzabe varijanta u martu - sto cisto sumnjam...

  3. #3423
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    malo je nelogicno ako ja dodjem uznem poludnevni ski pas i oduzmu mi ga zbog skijanja van staze i oduzmu tom liku sezonski zbog iste stvari znaci jedan isti prekrsaj moze da kosta 20 ili 500e
    mada im sezonski nebi dao pa makar me uhapsili i vodili na sud

  4. #3424
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Cim prodjes pored ski date, ugasice ga, ne moraju da ga uzmu, dosta je da te legitimisu..

  5. #3425
    Cafe team KOP_MANIA avatar
    Datum registracije
    05.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic
    Poruke
    346

    Podrazumevano

    Po sred staze... Gledao sam ga od medjustanice išao je po sredini. Nije se ni udostojio da vozi po strani...
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  6. #3426
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    mozda je pijan pa drzi belu liniju - "punu"..

  7. #3427
    Member
    Datum registracije
    20.02.2006
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    pozdrav svima, citam vas cesto a sad imam i dva (neskijaska) pitanja:

    - da li znate u kom lokalu ima arena sport od TV lokala?
    - sta su vam preporuke za rucak (normalnih cena) u podnozju?
    ...stavljam klinca ove sezone prvi put na skije pa bih se spustao na rucak s njim.

    hvala unapred,
    a.

  8. #3428
    Member
    Datum registracije
    31.01.2012
    Poruke
    90

    Podrazumevano

    Prodje zima dok se vi nezadovoljni filozofi nagodite sta jeste a sta nije u redu...pa nas je milion bre a njih na svim skijalistima 200-300 nem pojma..dilema je velika...mi smo dosli da uzivamo....oni rade svoj posao...mi im ga zagoecavamo na razlicite nacine...eto sad vozio po sred staze ..pa nije vozio ratrak nego sanke...mozda mu je tu najbezbednije i nema skijasa ....kolko mrguda na jednom mestu...el ste svi sa filozovskog?

  9. #3429
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Na sajtu InfoKop.net pokrenuta je inicijativa da se namesto zamene četvoroseda na Malom Karamanu u šestosed taj šestosed postavi na Gvozdac i time omogući izgradnja novih 8 staza. Ovaj deo skijališta bi pojačao ponudu crnih staza na Kopaoniku. Pokrenuta je neka vrsta izjašnjavanja pa ne bi bilo loše da se izjasnimo po tom pitanji i tako pomognemo inicijativu.

    Na ovom isom forumu u temi (novi) Gvozdac smo prizivali i pokretali pitanje izgradnje staza i žičare na Gvozdcu

    Link ka podršci http://www.infokop.net/autorski-teks...a-gvozdcu.html

    PS. izvinjavam se adminu što upućujem posetioce van sajta, ali je tema zanimljiva za posetioce Kopaonik foruma
    ________
    Akole

  10. #3430
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Kakva promocija frirajd skijanja na Kopu, jel da? Ziveli lopatari, njima policajci ne oduzimaju lopate...
    Stvarno mi nije jasno zašto su se toliko upeli oko oduzimanja ski pasova? Kakva je to fama?
    Ma neka obeleže stvarno područja koja su zaštićena one čuvene luBiš*ičice a neka puste svuda ostalo pa i nek ne važi osiguranje. Sopstvena odgovornost što kažu.
    Neka samo najave koliko košta usluga GSS i Trauma centara pa ko ima te pare i ko voli neka se skija-borda gde hoće. Ako nekog ulove u zabranjenoj zoni neka ga procesuira Nacionalni park i naravno neka snosi troškove 'lova', duševni bol dušebrižnika za luBiš*ičice i ostale zaštićene elemente.
    Pa nije sve van staza zaštićena zona nego treba obeležiti tako veliko područje lakše je ovako sve je zabranjeno što se ne uređuje.
    ________
    Akole

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •