Strana 197 od 692 PrvaPrva ... 97147187195196197198199207247297 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.961 do 1.970 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1961
    Junior Member
    Datum registracije
    25.01.2009
    Godina
    37
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Meni iskreno kad ima snega na Kopu malo toga smeta - dok sam na stazi. Ocajna usluga po hotelima, kaficima, parking, cene i ostalo uvek su bili problemi na Kopaoniku... E sad kako je i sa snegom tanko sve to jos vise dobija na znacaju. Da rade sve staze verujem da bi opsti utisak bio daleko bolji! Samo mali osvrt na pricu o smestaju i ko je tu lud. Zvao sam konake da se raspitam o cenama i varijanti odsedanje 3-4 dana za Sretenje. Kaze fina gopodja (ne stvarno je bila bas fina, nisam sarkastican) 55eur po osobi dan ! WTF ?! npr za produzeni vikend 3 nocenja - 165e samo smestaj, gde je ski pas 60eur, gde je prevoz, gde je hrana - o kakvoj mi vikend destinaciji pricamo ? Jos povrh svega ne rade sve staze. Sreca pa postoje varijante ski bus i nekog malo povoljnijeg smestaja ... Naravno da ce biti uvek skuplje dosta u Grandu i slicnim hotelima (mada konaci nikako nisu slicni bar nisu bili prosle godine) ali mi nije jasno da se niko ni ne trudi da prilagodi cenovnik uslovima na planini...

  2. #1962
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ta cena je 99.99% za sobe u renoviranom delu konaka (hotel), ima jedan nerenoviran deo gde su cene kao i ranije ali ti se više isplati da odeš*u npr. JAT nego da ti daju neku sobu u Konacima u potkrovlju koju ni ne čiste .
    (a pošto su prazni odma ti naravno nude najskuplji smeštaj - da ga uvale )

  3. #1963
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Definitivno fali ponuda smeštaja pošto nema ski-buseva, parkinzima kojih ima malo haraju lopatari ako hoćeš da se ne mučiš i dođeš "normalno" do žice osuđen si na smeštaj u centru. Ja bih lično voleo da se napravi ta kabina od Brzeća i da se dole izgrade smeštajni kapaciteti svih tipova i kategorija pa da čovek može da bira.

    Ovako si "osuđen" na neki prosek i nemaš izbora.

    Da, u vezi smeštaja i ja sam juče rešio da skokem na produženi vikend i mesta svuda koliko želiš ali da ne umeju da prodaju ne umeju. Kleštima im izvlačim informacije iz usta, koliko je kvadrata soba, da li je švedski sto ili ne, da li ima internet... strašno.

  4. #1964
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Danas je bilo super, sunčano ceo dan, crna Duboka fenomenalna pogotovu posle 13h, nigde nikoga . Crvena Duboka je bila do podneva zatvorena za takmičenje a Gvozdac su rekli da će pustiti ali ceo dan je goreo crveni X na tabli pa se nisam usudio da krenem ka njemu.

    Jutrošnja temp -4, oko podneva je bilo oko 0 a kasnije i +1 sve u svemu staze odlično spremne za uslove, ja nemam zamerki.

  5. #1965
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    izgleda i sutra i prekosutra ima isto takmicenje na crvenoj dubokoj... danas kad su je pustili posle takmicenja staza je bila idealna, ali potrajala je jedva 3 spustanja (prva dva spustanja su vredela za ceo dan)... crna danas bez guzve, ali donji deo idalje klizav po sredini, po ivicama moze fino da se izabere....

  6. #1966
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Ljudi, pazite kako vozite...

    Na Ibarskoj magistrali ima presretaca. Negde posle Kraljeva vozio sam oko 80-90, ispred mene jedan auto, a iza nervozni lik u Rextonu. Baja nije izdrzao, nego nas je pretekao preko pune linije. Samo nekoliko sekundi kasnije prosisao nas je i crni BMW 535, jagodinske tablice. Tek sam krenuo da psujem, kada ovaj ispred mene naglo poceo da koci, vidim plavo-crvena svetla i kako na zadnjem staklu BMW svetli "STOP POLICIJA".


    Bas mi je bilo drago....

    Inace, ispred Granda ima parkiranih dzipova za dva miliona evra.
    Izmenio/la DRAGON; 06.02.2011 u 11:57.

  7. #1967
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DRAGON Pogledati poruku
    Ljudi, pazite kako vozite...

    Na Ibarskoj magistrali ima presretaca. Negde posle Kraljeva vozio sam oko 80-90, ispred mene jedan auto, a iza nervozni lik u Rextonu. Baja nije izdrzao, nego nas je pretekao preko pune linije. Samo nekoliko sekundi kasnije prosisao nas je i crni BMW 535, jagodinske tablice. Tek sam krenuo da psujem, kada ovaj ispred mene naglo poceo da koci, vidim plavo-crvena svetla i kako na zadnjem staklu BMW svetli "STOP POLICIJA".


    Bas mi je bilo drago....

    Inace, ispred Granda ima parkiranih dzipova za dva miliona evra.
    A što ibarskom? Zar nije lepše preko Kruševca pa na auto-put, 90 minuta lokalnim putevima i 90 minuta auto-putem (do BG) nego guranje i nervoza ibarskom? Jedino ako nije zbog neke kafane

    Inače meštani i lokalci kažu da je ovo bio najlepši vikend od početka ski sezone, mada se sve topi, teško da će sutra biti dobrog skijanja, topovi za sneg nisu radili ovih dana (noći) a iz Dubokih izbija zemlja i trava, prava šteta.

  8. #1968
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Za sad se ne zna jel gora ova ili prosla sezona kada je u pitanju prirodan sneg? Temperature u plusu cak do 9 stepeni su najavljene, a topovi stvarno ne rade nocu. Crna je vec prepuna kamenja (citaj sljunka)! Ne znam gde bi mogla da se nadje neka dugorocna prognoza da vidimo sta nas ceka!

  9. #1969
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    A što ibarskom? Zar nije lepše preko Kruševca pa na auto-put, 90 minuta lokalnim putevima i 90 minuta auto-putem (do BG) nego guranje i nervoza ibarskom? Jedino ako nije zbog neke kafane
    Nije zbog kafane, nego smo mi iz Kraljeva, a zivimo u Bg, pa onda uvek idemo Ibarskom. Kod taste na rucak...

  10. #1970
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Bio sam u petak, subotu i danas gore. Najbolje je bilo u petak(najmanje ljudi) i staze su drzale do kraja, juce i danas se napunilo i staze su bile razvaljane do 12(hupseri + led). Sva tri dana je bilo suncano(nidje oblaka), ako nista, onda ce se ovim otopljenjem napuniti akumulacije , a nadajmo se da prirodan sneg ni ove godine nece da izda za drugu polovinu februara/mart.
    PS i da, predlazem da skijasima deo obavezne opreme budu retrovizori , posto dosta njih vijuga(u plugu- i hvale se- "treci dan skijam a vec se spustam niz crnu stazu") sa kraja na kraj crne, crvene duboke i krcmara, pa ne moze da se skija lepo. Inace postavio sam novi brzinski rekord, juce sam poranio na krcmar i bio prvi na stazi- isao sam 104
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •