Strana 350 od 692 PrvaPrva ... 250300340348349350351352360400450 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.491 do 3.500 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3491
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    ^^^^ Sto je najgore izabrao si zabranjeni deo skijalista. Taj deo je prirodna oaza sa retkim biljnim vrstama i na njemu je zabranjeno skijanje i gradnja bilo kakve vrste.
    Ako i zanemarimo taj segment, ja tu da mi plate ne bi skijao, jer se ne zna koliko su kasetne bombe "skliznule" zbog padavina. Jeste da tvrde da je sve ocisceno, ali ja se ne bih bas kockao sa time. Staze su 100% ociscene, ali te sume u kojima je zabranjeno skijanje bas i nisu toliko sigurne.
    Priložene slike Priložene slike

  2. #3492
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Upravo tako, super si primetio. Bilo je price o ovome na forumu:

    http://www.skijanje.rs/forum/showthr...=kasetne+bombe

    a evo i posta "sa slivom":

    http://www.skijanje.rs/forum/showpos...5&postcount=16

  3. #3493
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    U subotu se veslalo niz neke staze koliko je duvalo, bilo je magle, ali nije bilo hladno!
    U nedelju je padao sneg do 12h, manje je duvalo, nije bilo hladno, opet od sunca ništa, nije bilo magle. Sneg je fino napadao, sledeći vikend će verovatno biti odličan!!!


    Ne bih se složila, ali možda za nekoga jeste za mene nije. Nadam se da će uraditi neku bilju vezu od Brzeća do vrhova i da će onda sve to biti pristupačnije za ljude kao što sam ja.
    ja od 26.01. do 03.02. bio smesten u vikend naselju u petokrevetnom apartmanu od 65 kvadrata . redovna cena najma celog apartmana bila 25 eur, ja izvukao jos i popust.
    Apartmane greju ko ludi citaj otvoren prozor i kratki rukavi.
    A kolima do centra opustencija, 4,5 km.
    Tako da od sad vise ne bacam pare na manji ali zato skuplji smestaj u centru.
    Da, i nude polupansion za 8 eur/dnevno.


  4. #3494
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Meni je vikend naselje uvek potencijalna nervoza zbog svakodnevnog parkiranja u centru.

  5. #3495
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    parkiraj se kod Rtnja

  6. #3496
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Uvek moze i kod Marinih voda, ali opet, smaranje je. Mada, mozda i probam neki put.

  7. #3497
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dzoninho Pogledati poruku
    E ljudi samo moram da kazem moje zapazanje nove "Freeride" staze. Opisacu je jednom recenicom: Freeride staza, velika glupost, tolika reklama, bacene pare...

    Sto se Kopaonika tice, prvi put bio, po meni vrede samo staze Krcmar, Gvozdac i Gobelja, ostalo smejurija... Penjes se 10-15 minuta da bi se spustio za maksimalno 2 minuta... Jezero recimo merio, spustio se za 14 sekundi... Najveci utisak ipak, SUMA! Sa Pancica kada se preseca na Krcmar, isao svaki dan po 10 puta sa drugom, napravili bukvalno stazu kroz sumu, niko mi nije branio niti pravio problem. Provlacenje kroz jelke, preskakanje i upadanje u potok, prvi prolazak kroz netaknut sneg, neizvesnost da li ces izaci na zicaru, neprocenjljivo... Ako ista vredi na Kopu to je upravo voznja kroz sumu. Po meni steta sto ne rade Bele reke, prelepa staza iako su od nje digli ruke, vozio je doduse malo po snegu malo po travi iako je bila zatvorena (jedino zbog toga nas je gore sacekao redar i rekao da to vise ne radimo jer se oduzima skipass). Nisu nas pustili u snowpark jer kako kaze redar nemamo debele skije, verovali ili ne... Doduse drug vozi Elan 82 XTi a ja RTM 77... Staze se ok uredjuju. Put preko Brzeca lose se cisti, mnogo odrona, kamencine na putevima, led... Nocni zivot kada sam ja bio nije postojao Subota, nedelja, ponedeljak, uvece nigde zive duse... Bilo ljudi u Pub-u, mada da kazem pederbal, i u Exit-u, mozda dvadesetak...

    Ici cu svakako ponovo jer je voznja kroz sumu nesto najlepse sto sam do sad doziveo na skijanju...

    imas lepsih staza kroz sumu

    ovo za free ride stazu na Gobelji se slazem - smesna, meni lepse bilo pored (valjda kada nesto nije dozvoljeno je sladje ) i ispod sedesnjice i levo od sedesnjice nizbrdo bilo vise dubokog snega sa smetovima.

    i ispod zice BR2 gornji deo, samo sto je bilo malo snega.
    A meni najsladja ispod zice duboka 2 i naravno sa karaman grebena kroz jelke na duboku crvenu, ove dve imaju lep nagib i zice te brzo vrate na pocetak za razliku od BR2.
    Zaboravih i desnu stranu od sidra Gvozdac uzbrdo, ali nisam isao jer je bio led prekriven sa vrlo malo prsica.

    kako se ne sretosmo bejah i ja od 26.01.do 03.02. do skoro 17:00 na stazama, onda malo u Alo-alo na klopu i zapalio nazad za BG na posao.


  8. #3498
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Da, ali ispod zice Duboka 2 se desava da ima redara. Nas su u subotu sacekali, ali je lik bio skroz ok na kraju.

  9. #3499
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ Pogledati poruku
    Da, ali ispod zice Duboka 2 se desava da ima redara. Nas su u subotu sacekali, ali je lik bio skroz ok na kraju.
    moras biti brzi onda


  10. #3500
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ Pogledati poruku
    Meni je vikend naselje uvek potencijalna nervoza zbog svakodnevnog parkiranja u centru.

    ja sam to resio parkiranjem pored Granda a iza Jugobanke na parkingu lopatara u dogovoru sa jednim lopatarom za 250 dinzi dnevno.
    Svaki dan me je cekalo slobodno parking mesto, a dolazio sam sa zenom i decom tek oko 10h.
    Preobujem prosetam 20-30m ravno do granda i onda se spustim pored granda do karamana.(zbog klinaca, a mozes oma dole pored Jugobanke do centra)

    poz

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 11 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 11)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •