Strana 513 od 692 PrvaPrva ... 13413463503511512513514515523563613 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.121 do 5.130 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5121
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Nema izvestavanja sa planine, ima li koga gore?
    Pozzz

  2. #5122
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    evo ja

    stigao danas, skijao od 11 do 16, vreme odlicno, pretezno suncano, ali staze nazalost lose. dosta razrovarene, hupseri, sneg mekan........videh na tabli da je bilo+4.nocas se ocekuje nesto niza temperatura, nadam se i sutra u toku dana, pa ocekujem bolje staze. Bice manje ljudi svakako, mada ni danas nije bilo guzve(2-3 min. na KGB i Centru).

    Da jos pomenem: bilo je i povreda, GSS je imao posla

    Pozdrav iz Rtnja

  3. #5123
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Danas malo bolja situacije, zbog nesto nize temperature i manjeg broja ljudi. Vreme bilo odlicno, oko 16 se naoblacilo i poceo sneg. sutra i prekosutra cr biti promenljivo, a posle toga par dana ce sneg padati konsatntno pa je pitanje kakave ce staze biti....

    prisustvo sam monentu kad su decku na dnu duboke nestale skije dok je bio u kaficu,,,tesko da je bilo greskom...bas lose

  4. #5124
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Izgleda sa se nakotila ta bagra koja krade opremu. Ja sam pre desetak dana prisustvoavao krađi leki štapova na Jarmu.

    Ugostitetelji bi morali da imaju video nadzor, danas je nikad jefitniji i košta ih koliko desetak tura pića.

  5. #5125
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    ovo se desilo bas gore pred ulazak na zicu...iznad kafica..skije su bile naslonjenje na onu ogradicu sto razdvaja ulazak na Duboku i Krcmar. Video sam da je radnik SS sa zice odmah zvao sefa da prijavi,,,,posle sam otisao...

    decko je pomenu da su skije Nordica Speed Machine, mislim da su prilicno vredne,,,,,na tom mestu su bile neke Blizard....

    Treba biti oprezan sa skupljim skijama, nazalost..

  6. #5126
    Junior Member Pacific avatar
    Datum registracije
    26.01.2011
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Bio sam ovog vikenda i po meni su staze zaista loše sređivane. Jeste da je temperatura bila u plusu, ali to nije opravdanje. Ne plaćam ja njima skipass da bi se samo vozikao žičarom već da bi skijao sređenom stazom.

    A ovo za krađu skija, uvek ih imajte u vidu i stavite tako da ih vidite iz kafića jer lopova ima svuda. I u inostranstvu.

  7. #5127
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    A jel Vi znate nacin kako se sredjuju staze kada je temperatura u plusu? Voleo bih da znam. Hvala unapred.

  8. #5128
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    A sta je bilo sa onom pricom da muz i zena mogu da koriste jedan ski pas jer dok jedan skija drugi cuva dete? U sustini trebalo bi da na ski pasu stoje dva imena korisnika ski pasa i to je to. Mislim da je infokop ili neko vec postavio pitanje trenutnom direkoru SS prosle sezone i da ce kao za ovu sezonu da rese i to ali mislim da se od obecanja nije maklo.

  9. #5129
    Junior Member Pacific avatar
    Datum registracije
    26.01.2011
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ledeni Finac Pogledati poruku
    A jel Vi znate nacin kako se sredjuju staze kada je temperatura u plusu? Voleo bih da znam. Hvala unapred.

    Pre podne je hladnije i zaista su staze mogle biti bolje pripremljene bar tada. Popodne je to teže uraditi, ali imao sam priliku da skijam u inostranstvu na sličnoj temperaturi na mnogo bolje pripremljenim stazama.
    Ako vas baš zanima tehnika sredjivanja staza u tim uslovima moraćete njih da pitate, ali mi se čini da je tu ipak bio presudan trud da se obezbede što bolji uslovi.
    Ovde to nije postojalo. I nije to samo ovog puta. Oni slabo sređuju staze zadnjih nekoliko godina, a par godina pre toga su ih odlično sređivali tako da situaciju treba sagledati malo kompleksnije da bi se pronašao uzrok i rešenje.

  10. #5130
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Pacific Pogledati poruku
    Bio sam ovog vikenda i po meni su staze zaista loše sređivane. Jeste da je temperatura bila u plusu, ali to nije opravdanje. Ne plaćam ja njima skipass da bi se samo vozikao žičarom već da bi skijao sređenom stazom.

    A ovo za krađu skija, uvek ih imajte u vidu i stavite tako da ih vidite iz kafića jer lopova ima svuda. I u inostranstvu.
    Citirati Originalno postavljeno od Ledeni Finac Pogledati poruku
    A jel Vi znate nacin kako se sredjuju staze kada je temperatura u plusu? Voleo bih da znam. Hvala unapred.
    Mislim da je vlaga mnogo bitnija od temperature. Pred novu godinu kad je samo radio KG bilo je 5-6 stepeni sa jako niskom vlaznoscu i staza je super drzala ceo dan.

    Sta se ono baca kad bas hoce da stegnu staze, obicno za takmicenje?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •