Strana 395 od 692 PrvaPrva ... 295345385393394395396397405445495 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.941 do 3.950 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3941
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    I to sto kazes...posebno sto apsolutno NIKO nikog nije "prekorevao" dje skija...skijao je gde je ko voleo i mogao "dofatiti"...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  2. #3942
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ma ja zavidim svima koji su gore ovih dana, evo gledam kamere i dusa me boli sto sam u kancelariji - nek koci ovaj prolecni sneg koliko hoce, samo da ne pada kisa, verujem da je gusht biti gore desetog aprila i kasnije i to jos na skijama, a nigde nikog! Vrhunski uzitak!

  3. #3943
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    U pravu si Mačak, i ja bio u nedelju. Uživanje maksimalno. Prvo smo bili na Gobelji, vodili klince na prvenstvo Srbije u snowboard-u, pa smo tamo malko odskijali. Posle trke se vratili u centar gde smo se siti naskijali do pola pet. Vreme sunčano. Staze ujutro ispeglane kao da je špic sezone, jeste kasnije otoplilo pa je sneg meknuo, al nas nije sprečilo da ne pravimo pauzu do kraja, čak smo sendviče jeli na žici da ne dangubimo. Al ono što mi je najači utisak je predusretljivost Skijališta koja sve čine za rad zadovoljstva skijaša i bordera, a potpuno je jasno u ovom periodu pitanje rentabilnosti. Očigledno je da žele završiti sezonu na Vaskrs, s obzirom da snega ima u izobilju, čak su i onaj iz šume pregurali do ivice staza. Žičničari ljubazni, redari fleksibilni, mogao se osetiti onaj pravi osećaj slobode u planini. Bravo za SS! i ko može gas na planinu, a jok u kancelariju!

  4. #3944
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2013
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Ako neko hoce iz Nisa ili Aleksinca sutra na Kop, 2 slobodna mesta u autu

  5. #3945
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Ma ja zavidim svima koji su gore ovih dana, evo gledam kamere i dusa me boli sto sam u kancelariji - nek koci ovaj prolecni sneg koliko hoce, samo da ne pada kisa, verujem da je gusht biti gore desetog aprila i kasnije i to jos na skijama, a nigde nikog! Vrhunski uzitak!
    Citirati Originalno postavljeno od Ledeni Finac Pogledati poruku
    i ko može gas na planinu, a jok u kancelariju!

    Dobra je i ta kancelarija, da nema nje, tesko bi se odlazilo na skijanje...

  6. #3946
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @Misko
    tako je...

  7. #3947
    Senior Member
    Datum registracije
    10.01.2013
    Poruke
    115

    Podrazumevano

    Ono, jes!

  8. #3948
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    @Misk0...apsolutno...eto radih subotu i nedlju da bih otisao ponedeljak i utorak...sve dok se moze "dogovoriti" sa "kancelarijom" NP...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  9. #3949
    Junior Member zverko 77 avatar
    Datum registracije
    27.02.2011
    Lokacija
    Loznica,Srbija
    Skije / Bord
    Salomon Enduro XT 800
    Godina
    45
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Nisam stigao od obaveza u toku dana da napišem detaljniji izveštaj o predhodna dva dana na Kopu,ali je kolega hallo to uradio umeto mene jer smo zajedno boravili.Skijanje je bilo odlično s obzirom da je prva polovina aprila.Snega ima dovoljno i skijanja će biti još,ali temperature idu u plus,ali se ljudi iz SS trude da to sve izgleda što bolje i da udovolje potrebama skijaša kojih kao što je rekao kolega hallo bilo jako malo.Prošle godine smo kolega hallo,ja i još par ljudi skijali 17 aprila i radilo je skoro sve.Nadam se da ću otići bar još jednom ali i ako ne odem ova dva dana su bila dovoljna da se završi sezona na adekvatan način.Sve pohvale za SS i za vozače ratrakta koji se trude da upeglaju staze da mozemo da uzivamo.Ja sam proveo nekoliko noći u tim opakim mašinama sa mojim drugarom iz vojske i ove i prošle sezone i svaka im dala za sav trud.

  10. #3950
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zverko 77 Pogledati poruku
    Sve pohvale za SS i za vozače ratrakta koji se trude da upeglaju staze da mozemo da uzivamo.Ja sam proveo nekoliko noći u tim opakim mašinama sa mojim drugarom iz vojske i ove i prošle sezone i svaka im dala za sav trud.
    E jeste, svaka im cast. Vala peglaju staze vrhunski.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 9 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 9)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •