Strana 443 od 692 PrvaPrva ... 343393433441442443444445453493543 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.421 do 4.430 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4421
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    ili slicno samo preko Celija, http://goo.gl/dmJeZZ

    Ne znam kakva je razlika izmedju ovog puta i ovoga sto je wlad postavio, mene su poslednje 2 godine vozili ovuda

  2. #4422
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pa da, to kako je tvoja mapa pokazala je OK, od Kruševca do Brusa preko jezera - ovo moje je napravio neku bzvz verziju . Dosta ljudi sada ide od oko Kruševca preko Stopanje do Brusa - ali je mnogo krivudav put po meni i najbolji je preko jezera kako je Misk0 prikazao - to je put ako pratiš znake kroz Kruševac i on je nabolji.

  3. #4423
    Member clive avatar
    Datum registracije
    31.10.2012
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    50
    Poruke
    67

    Podrazumevano

    Ove godine je varijanta Pojate-Ćelije-periferija Kruševca-Brus korektna jer nije bilo ni snega ni jakog vetra.

    Kad ima puno snega ili je put zatvoren kod Jarma, preporučujem autoputem do izlaza za Kg-Kragujevac-Kraljevo-Jošanička-Kop ili autoputem do Mladenovca-Topola-Rudnik(ako je prohodno)-Gornji Milanovac-Jošanička-Kop.

    Po meni, Bgd-Gornji Milanovac-Jošanička-Kop Ibarskom je najgore rešenje.

    Žena ima neku proizvodnju soka i voća u Brusu, isprobali sve varijante...

  4. #4424
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Pa da, to kako je tvoja mapa pokazala je OK, od Kruševca do Brusa preko jezera - ovo moje je napravio neku bzvz verziju . Dosta ljudi sada ide od oko Kruševca preko Stopanje do Brusa - ali je mnogo krivudav put po meni i najbolji je preko jezera kako je Misk0 prikazao - to je put ako pratiš znake kroz Kruševac i on je nabolji.
    Nesto se ne bih uzdao u Google Maps po Srbiji, ukucao sam Beograd i Kopaonik i odveo me je preko Leskovca na Skoplje pa na sever preko Pristine i Kosovske Mitrovice

    Beograd i "Ski resort Kopaonik" daje tvoju varijantu, sa malom greskom od Brzeca, recimo da bi bilo ok da ides tabacem

    I da samo pomenem varijantu preko Raske i Rudnice, put uz planinu je strm ali je dobar i sa juzne strane i Rascani ga ciste mnogo bolje od Krusevljana

  5. #4425
    Member
    Datum registracije
    24.12.2012
    Poruke
    66

    Podrazumevano

    Bice tuga od vremena za Sretenje,a ja prvi put na Kopu,ocu da poludim sad

  6. #4426
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Bice kacamak style

  7. #4427
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Danas je bilo od kacamaka do bljuzgavice, kako koja staza. Ono malo snega sto je u prethodna dva dana palo, danas se otopilo. Sunce plus jugo

  8. #4428
    Member
    Datum registracije
    04.12.2008
    Skije / Bord
    Fischer RC4
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Kakva je danas temperatura?
    KOje staze se najbolje drze?

    ..................
    http://www.amazon.com/dp/B00HHMZJVY
    http://www.amazon.com/dp/B00HJ0AF22
    ...........

  9. #4429
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Danas toplo uz jak vetar. Oblačno ali visoki oblaci pa je vidljivost bila odlična. Snega na stazama uglavnom dovoljno ali lepljiv, "kočeći" sneg (namazane su mi skije prekjuče). Na Pančiću pred kraj u gornjem delu odrana staza, mestimično ledena ploča. Duboke nemam pojma kakve su bile posle 10 kad sam ih zadnji put vozio. Do tad solidne, gvozdac i ledenice dobre ali je to bilo u 11 mada nije bila neka gužva tamo pa verujem da su one bile dobre i kasnije. Gobelja relej odlična i u 13h. Kgb se dobro držao i u 15, isto i marine vode i karaman. Jedino ne znam mali karaman kakav je bio jer nisam ni jednom spustio desnom stranom za ceo dan.

    Ako ovako nastavi "vrućina" neće biti dobro.

  10. #4430
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Pri kraju skijanja navukli su se oblaci na pancicev vrh. U pojedinim momentima vidljivost samo par metara.
    Duboke preopterecene i u donjim delovima razbijene i pre 12h. Crna u strmom delu kacamak i hupseri...
    A ja sam se danas podsetio zasto je skijanje opasan sport, jer sam imao dva teska pada, jednan mojom gluposcu jer sam glumio ski skokove na ralaspaloj stazi, da bi me sat kasnije pokupila kamikaza sa ledja. Srecom sve ok.

    Ukratko previse je ljudi na stazama oko centra.

    Gobelja relej ok, na vrhu prejak vetar, srednji deo dobar, na dnu zemlja i kamenje, mislim da je uopste nisu tabali za danas. Ali je ok jer samo pet sest ljudi skija.

    Najbolje drze blage staze sa srednjim opterecenjem, kao sto je Jaram. Mali karaman je bio ok ali ne ceo dan.

    Moze ok da se skija, treba biti vrlo pazljiv. Ali ja vise ne dolazim vikendom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •