Strana 345 od 692 PrvaPrva ... 245295335343344345346347355395445 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.441 do 3.450 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3441
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Jel ima neko podatke koliko ima prosecno lavina na kopu po sezoni i kojih su razmera jer mi se cini da je ta prica oko njih prenaduvana jer kop nema priodnih potencijala za ozbiljnije lavine ( govorimo o delu kojem skijasi/borederi imaju pristup )

    A vi drugari sto ste za slepo postovanje zakona bez obzira koliko imaju ili nemaju smisla razsmislite jos jednom gde to vodi ... ( gutaj sta ti se servira...) .

  2. #3442
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Na Kopu nema lavina jer je velikim delom pod sumom pa tu ne moze ni da dodje do lavina. Francuzu npr. odvojili cel jedno skijaliste La Grave gde se skija samo free ali je celo skijaliste pod budnim okom njihovog GSS i ne samo da vode racuna na samom skijalistu i otvaraju i zatvaraju skijaliste ako za to ima potrebe nego i vrse obuku. U svakom slucaju ako postoji uslova za jednu ili vise takvih staza ili oblasti treba to iskoristiti kao potencijal Kopaonika ali u kontrolisanim uslovima, a ako je potrebno uvesti obuku, vodice itd.

  3. #3443
    Member
    Datum registracije
    31.01.2012
    Poruke
    90

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Aca76 Pogledati poruku
    pozdrav svima, citam vas cesto a sad imam i dva (neskijaska) pitanja:

    - da li znate u kom lokalu ima arena sport od TV lokala?
    - sta su vam preporuke za rucak (normalnih cena) u podnozju?
    ...stavljam klinca ove sezone prvi put na skije pa bih se spustao na rucak s njim.

    hvala unapred,
    a.
    Ako nije pitanje tipa kako zajebati redara i voziti van staze tesko ce ti ko odgovoriti....sad im smeta i sto covek vozi sanke stazom a nigde nikog nema...ko da se filozofski fakultet ovde preselio skijanje ih najmanje zanima...a moderator redovno brise postove koji mu ne odgovaraju...pa ti vidi..

  4. #3444
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @ioannes65:
    A sto mu ni ti ne odgovoris na pitanje? Pored toga i filozofiras takodje, pa i za tebe vazi tvoja opaska.

  5. #3445
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Aca76 Pogledati poruku
    pozdrav svima, citam vas cesto a sad imam i dva (neskijaska) pitanja:

    - da li znate u kom lokalu ima arena sport od TV lokala?
    - sta su vam preporuke za rucak (normalnih cena) u podnozju?
    ...stavljam klinca ove sezone prvi put na skije pa bih se spustao na rucak s njim.

    hvala unapred,
    a.
    Ja svratim sa klincima i zenom u piceriju ALO u konaku sa ulaza od granda desno.
    Ima i rostilja i kuvana jela, supe,corbe .........itd.
    Cene kao u BG, bar bile prosle sezone.
    Zadovoljan sam i ukusom i kvalitetom, bar mi do sad nije bilo lose od te klope.
    Obicno je i guzva, znaci ima dosta prometa tako da tesko da im se ukvari meso.

    Sto se TV-a tice pojma nemam, ne koristim ga na skijanju uopste.


  6. #3446
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    55
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    Pozdrav sa Kopa , vreme zadnja 2 dana fenomenalno suncano -2 ,staze tvrde a posto nema guzve dosta dugo izdrze sem naravno na Karaman grebenu koji inace i obilazim.Ko razmislja da dodje nece pogresiti.


    Pozdrav iz (naravno) Rtnja !

  7. #3447
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Uz svo postovanje starijih clanova foruma i bez imalo namere da nekoga uvredim...zasto ne otvorite novi thread npr. "freeride na kop-u" ili tako nesto,malo ste zasli u off,danima pre dolaska listam forum i vrlo malo je "novosti sa kopaonika" kako kaze naslov teme... Pozdrav svima i ziveli!! A da ,danas posle 14h se na Pancic spustila magla gustine testa,posle toga na celo skijaliste,poceo da pada sneg i prestao posle dva sata,staze opeglane, jedinica i trojka progledale,na cetvorkama kamencici,krcmar savrsen....ako nekoga uopste zanima.

  8. #3448
    Member
    Datum registracije
    20.02.2006
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ioannes65 Pogledati poruku
    Ako nije pitanje tipa kako zajebati redara i voziti van staze tesko ce ti ko odgovoriti....
    izvalio sam ..opusteno, svakom je svoja muka najveca..

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    Ja svratim sa klincima i zenom u piceriju ALO u konaku sa ulaza od granda desno.
    Ima i rostilja i kuvana jela, supe,corbe .........itd.
    Cene kao u BG, bar bile prosle sezone.
    Zadovoljan sam i ukusom i kvalitetom, bar mi do sad nije bilo lose od te klope.
    Obicno je i guzva, znaci ima dosta prometa tako da tesko da im se ukvari meso.

    Sto se TV-a tice pojma nemam, ne koristim ga na skijanju uopste.

    hvala ti. to je jedino mesto koje znam od ranije (pored one bake gore kod vine bara, sto je zatvorila) pa tu idemo vec par dana. Salas je fensoca, jake cene, ali takodje nije los

    inace ljudi, ovde je CG invazija...gledao sam da izbegnem nas skolski raspust i potpuno zanemario da proverim do kada traje njihov. osecam se kao na Zabljaku...

  9. #3449
    Member blackholemix avatar
    Datum registracije
    02.10.2010
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Dobili smo tabač sa vitlom!

    Link

    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  10. #3450
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Odlično. Jel to znači da Gvozdac do sad nije uopšte utabavan ili da je taban samo nizbrdo?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 10 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 10)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •