Strana 223 od 692 PrvaPrva ... 123173213221222223224225233273323 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.221 do 2.230 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #2221
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Ja krećem sutra na Kop. Do subote. Ako neko hoće da udomi svoj ostatak sezonskog ski pasa neka mi pošalje pp. A ima i dva mesta u kolima.

  2. #2222
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Cela poenta tog 10 dana u sezoni je da vam i ostane koji dan viska ali da vas bas briga za to. Tako se vodi biznis.
    Cao Goksi!

  3. #2223
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Uzgred, jesu li zice na gobelji uopste radile ove sezone?
    Cao Goksi!

  4. #2224
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Nisu, kao ni suncana dolina, gvozdac/ledenice i bele reke.
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  5. #2225
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Jbga ljudi.... prosle godine sam bio u januaru(iz nostalgicnih razloga jer nisam isao na KOP vishe od 10 godina) nije bilo puno gostiju i oni su odlucili da forsiraju samo zacarani krug KGB/Duboka/Pancic. smorio sam se najcrnje kazu kao nema snega.....jedan dan radio je mali karaman i ja odlucih da bacim oko do Gvozdca kad ono fini sneg do kolena(visok sam 190cm) naravno zica ne radi i pride dolazi lik koji me umalo puskom nije oterao odatle...uh dodao bi samo da idem cesce napisoa bi kao pailhead u signature
    Zbog smaranja ljudi na forumu, i pljuvanja po kopaoniku, trebalo bi da budem banovan :(

  6. #2226
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    Jbga ljudi.... prosle godine sam bio u januaru(iz nostalgicnih razloga jer nisam isao na KOP vishe od 10 godina) nije bilo puno gostiju i oni su odlucili da forsiraju samo zacarani krug KGB/Duboka/Pancic. smorio sam se najcrnje kazu kao nema snega.....jedan dan radio je mali karaman i ja odlucih da bacim oko do Gvozdca kad ono fini sneg do kolena(visok sam 190cm) naravno zica ne radi i pride dolazi lik koji me umalo puskom nije oterao odatle...uh dodao bi samo da idem cesce napisoa bi kao pailhead u signature
    Zbog smaranja ljudi na forumu, i pljuvanja po kopaoniku, trebalo bi da budem banovan :(
    Da, na Gvozdcu je bilo u nekim periodima snega sasvim dovoljno za skijanje i bez vestaka. tamo inace ima mnogo vise snega nego na zvanicnom merenju, posto je severna strana i sunca skoro i da nema, a takodje rupa je pa vetar dodatno nanosi sneg.
    Sto ga nisu pustili, pitanje je za SS

  7. #2227
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Данас одлично скијање, као у сред фебруара. Стазе су се држале цео дан. Температура је била дошла до нуле, стазе су јутрос биле добро испеглане, није било гужве. Црна дубока и Крчмар у пола четири поподне су имали врло мало хупсера и леда. Плаве стазе су биле као писте. Сутра би требло да буде мало лошије, најављују температуру до +4, петак и субота већ топлије. Ко се двоуми, по мени треба да дође, на стазама има снега доста, само ће од петка сигурно бити и качамака. Критично је од 12 до пола три. Ја сутра трошим десети дан од 10/сезона, и мислим да је време да се затвори сезона.

  8. #2228

    Podrazumevano

    Pozdrav svima.
    Nakon dve godine odsutsva sa ponovo se vratih na kop (period 26.02.-04.03.) i ne mogu sa sakrijem odusevljenje.
    Ni manje snega ni boljih staza, izgleda da je kombinacija vestackog i prirodnog snega najbolje resenje. Ljudi zaduženi za uredjivanje staza su, zaista, majstorski obavljali posao. lako je primetiti da su staze bolje obelezene, pogotovo, veze ka drugim stazama, znakovi za upozorenja su svuda postavljena i vidi se da ima velikih pomaka po pitanju bezbednosti. Medjutim, najvecu pretnju po bezbednost skijasa su, zapravo, sami skijasi! Što oni koji jurcaju glavom bez obzira i pri vecem broju skijasa na stazama, ili pak oni koji su sebi uzeli velik zalogaj i odabrali stazu neprikladnu njihovom skijaskom umjecu. Ako se uz to uzme i vikend, koji je po obicaju krcat, dobije se zaista problematicna situacija na stazama. Mislim da bi ljudi zaduzeni za bezbednost morali nesto da ucine kako bi upozorili ili na drugi nacin sankcionisali problematicne skijase. Tokom mog boravka zaista sam se svacega nagledao, pogotovo na Crvenoj Dubokoj, a silazak do poznatog Rtnja da i ne pominjem, pa tamo se svaki dan neko skrši.
    Zaista mi nije bilo svejedno biti u guzvi na stazi sa neobzirnim skijasima. Takodje, ne mogu da sakrijem svoje odusevljenje sa majstorski uredjenim stazama. Zato, evo par fotografija i jedna mala virtelna setnja Kopaonik Ski Staze












  9. #2229
    Member
    Datum registracije
    17.11.2009
    Godina
    32
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    Odlicne slike svaka cast

  10. #2230
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Vobra tebra!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •