Strana 473 od 692 PrvaPrva ... 373423463471472473474475483523573 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.721 do 4.730 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4721
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    I šta je ta kupola na naduvavanje?
    Screen Shot 2014-10-22 at 01.24.18.jpg

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Najveci projekat koji nikako da zazivi a obecavai su da je vec trebalo da se pocne sa radovima je gondola iz Brzeca.
    To je tzv "ukleti projekat"

  2. #4722
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Svaka im cast na stalnim ulaganjima i osluskivanju zelja skijasa. Sve im se to vraca, pa je Kop prosle godine imao fantasticnu sezonu i to u zimi bez snega.

    Ipak ne razumem zasto nije napravljeno neko ozbiljnije resenje kao sto je nadvoznjak koji bi spojio Gobelju i ostatak planine. Meni malo tabananja ne smeta, ali prelazak preko saobracajnice posebno kada je na istoj utaban sneg nije bezbedno, skijasi se zalete na skijama preko kolovoza, a vozaci teze koce...
    Sto se mene tice nadvoznjak bi resio problem i bez pokretne trake.

  3. #4723
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    U nekom planu je i to. Čitajući svojevremeno master plan, našao sam deo gde opisuju rešenje tog problema kroz dve opcije: skijaška pasarela ili izmeštanje saobraćajnice. Takođe, treba neki od postojećih liftova da postane 4-sed i da ide od dna tzv. crvenih bara (rupa ispod jarma) do vrha karamana kao i da na padini desno od staze jaram (gledano sa vrha staze) naprave par staza i 4-sed do istog tog vrha. Tako bi imali još jednu vezu skijališta sa celim brdom gobelja i još nekoliko staza sa te strane brda.

    Međutim, kako ide situacija kod nas, biće dobro da uopšte imamo para da odemo do Kopaonika narednih godina.

  4. #4724
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Jeli pocelo da snijezi na Kop - u ?

  5. #4725
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Ajde da odgovorim sebi ...
    Sada gledam na live cam ,vec se formirao pokrivac

  6. #4726
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Evo i trenutne situacije:

    http://www.infokop.net/info/ski-kamere-2.html

    i par slika:
    Priložene slike Priložene slike

  7. #4727
    Junior Member
    Datum registracije
    24.09.2014
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    fantasticno
    nisam neki skijas ali obozavam ga i ono mi u zimskom periodu menja voznju motora posto je kolicina adrenalina u krvi ista
    na kopaoniku sam prvi put bio prosle zime i to nedelju pre otvaranja sezone i odusevljen sam sneg je tada bio fantastican a skijanje izvrsno (koliko ja mogu da ocenim)
    ono sto je sigurno da dosadasnja skijanja na zlatiboru,gocu i tari gde sam isao sada definitivno zamenjuje kopaonik i drago mi je da ga svake godine unapredjuju i poboljsavaju
    jedva cekam sezonu i sve vise skijanje mi menja motor mozda sledecih godina bude da mi je motor zamena za skijanje u letnjem periodubude

  8. #4728
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2013
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tekija Pogledati poruku
    fantasticno
    nisam neki skijas ali obozavam ga i ono mi u zimskom periodu menja voznju motora posto je kolicina adrenalina u krvi ista
    na kopaoniku sam prvi put bio prosle zime i to nedelju pre otvaranja sezone i odusevljen sam sneg je tada bio fantastican a skijanje izvrsno (koliko ja mogu da ocenim)

    Slična stvar sa mnom. "Otkrio" sam skijanje u kasnim godinama. Prvi put bio na Kopu sezone 2011/2012. Skijam smešno i nespretno ali sam ga zavoleo i svake godine budem malo bolji
    Jedva čekam otvaranje sezone iako će me Kop verovatno videti tek u februaru ili martu

  9. #4729
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Tekija , i meni je skijanje odnosno snowboarding adrenalinska zamjena za motor.
    Samo da skeniram neke slike koje su radjene sa starim foto aparatom i razvijene negdje na povratku kuci u Podgoricu , i postavicu ih u ovoj temi.
    Kopaonik je super planina sa puno staza za sve kategorije skijasa. Prvi sam put tamo skijao prije deset godina i od tada sam bio 6 puta.
    Nadam se i ove godine krajem februara da cu uspjeti da snowboard - om odvozim malo off piste.

  10. #4730
    Junior Member
    Datum registracije
    24.09.2014
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    ja sam ove godine verovatno krajem januara tamo (tak mi dozvoljava raspored godisnjeg na poslu) i eventualno neki vikend ako uhvatim i narucio sam kameru te se spremam da pribelezim malo videa
    sto se tice skijanja jos uvek skijam samo na stazi ne b ih da prodjem kao sumaher

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 9 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 9)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •