Strana 397 od 692 PrvaPrva ... 297347387395396397398399407447497 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.961 do 3.970 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3961
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @gio

    rece co'ek da je pocetnik, pa skontasmo da ipak nije bas tol'ki pocetnik.. mislim da moze opusteno da cepa crvenu duboku ili bilo sta sa pancica na dole, a jes najbolja ta "najlevlja" 4 -ka, bas zbog prilaza pocetku zice ispod masinca.. nije lose da se sa pancica krajnom levo, uz obod skijalista spusti prema krstu recimo (ex sidro suvo rudiste, pa levo) , pa da odatle juri "vezu" desno za centar, ali opet pitanje je da li se to taba uopste...?

  2. #3962
    Junior Member zverko 77 avatar
    Datum registracije
    27.02.2011
    Lokacija
    Loznica,Srbija
    Skije / Bord
    Salomon Enduro XT 800
    Godina
    45
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Sto se tabanja tiče,tabaju sve na Pančiću,Karaman levu i desnu,Duboku i Duboku 2 sa Karamana do Pajinog presla i Mašinac.U ponedeljak sam sa drugarom u ratraktu tabao sve staze kojem sam naveo i crnu Duboku,mada crna nije bila utabana u ponedeljak kada sam ja došao ali smo je zato potabali u ponedeljak,i u utorak smo skijali ceo dan crnu.Samo da napomenem da se ne taba ništa od ski puteva,da čovek ne ide džabe da ne lomi noge po dubokom snegu.
    Pošto je čovek početnik a hoće da proba nešto malo teže,ja predlažem da proba Duboku 2 sa Karamana ima solidne dužine a nije toliko teška,a naravno i Pančići nisu toliko teški jer imaju širinu.

  3. #3963
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    @Tadija, to je bukvalno koriscenje samo ski puteva, ako je bas pocetnik, bice mu nezgodno na uskim delovima... doduse skijace deo Knezevskih bara koje se mozda ne tabaju? Cini mi se da ta precica izlazi negde na poslednjoj trecini te staze, kod nekog topa?
    Taj ski put od Kneževih do D1 je strava za brzi hopa-cupa slalom Obožavam kada nema nikoga da ga izvezem u cugu, bez pauze

  4. #3964
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Uze mi reč iz usta za taj ski put, omiljen mi je uz Jaram-Gvozdac (kad se zbog društva ne ide na Lavinu)...

    Inače, sve mi nešto žao svake godine kako se sezona primiče kraju, dug je post... Svake godine tešim sebe da ću na glečar i to bude nikad , dođu druge stvari, a i druge zanimacije...

  5. #3965
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sev Pogledati poruku

    Inače, sve mi nešto žao svake godine kako se sezona primiče kraju, dug je post...


    e, kako bi bilo dobro da imamo staze za letnje skijanje kao englezi..
    http://www.snowflex.com/

  6. #3966
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    S tim što se Englezi po njima skijaju i zimi...

  7. #3967
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Kako je bilo danas? Jel bio neko?

  8. #3968
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    skija li neko ovih dana?
    vredi li otici na prvomajsko skijanje?

  9. #3969
    Junior Member
    Datum registracije
    21.08.2012
    Godina
    47
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Drug i ja se dogovorili pre 15 min., sutra na skijanje. Izvestaj pada prekosutra.

  10. #3970
    Junior Member
    Datum registracije
    21.08.2012
    Godina
    47
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Nisam mogao da udjem na sajt 2-3 dana, tako da izvestaj kasni. Stigli oko 09 i 30, na stazi oko 10h. Vozili K. greben 2-3 puta - staza imala zadovoljavajucu cvrstinu, ako se uzme u obzir vreme, soncano i vedro. Presli na Pancic, slicna situacija kao na K. greben, jos uvek moze da se vozi, mada staze polako popustaju. Oko 10 i 30h prelazimo na Duboku (crvenu), odusevljenje koliko je staza cvrsta, ali na zalost to traje samo do ukrstanja sa onim putem. Drugi deo staze veliko razocarenje, sneg mekan, kašast, minimum 20-30 cm kašastog snega. Vratili se na Pancic, staze sve mekse, kašast sneg sve se vise gomila, tako da smo odustali od skijanja oko 12 i 15h.
    Da li se isplati ici na skijanje - mislim da ne.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •