Strana 499 od 692 PrvaPrva ... 399449489497498499500501509549599 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.981 do 4.990 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4981
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Nisam nigde pronasao da je neko pisao o tome pa reko da pitam ovde da ne otvaram novu temu.
    Ranije se secam bilo je ispred granda ali su sad tu napravili baste za kafice i stepenice. I secam se od Konaka ka Malomm jezeru da je isto bilo sankanje. Steta sto ne urede jedan deo gde mogu deca bezbedno da se sankaju.
    @Misk0 jel se placa ta igraonica i koliko. Negde sam procitao da ima i u okviru nekog restorana ali ne secam se kog?
    I po vama koji je bolji termin da se ide na zimovanje zbog skijanja a i sankanja,snega i ostalog, termin oko 10-og februara ili 10-og marta?
    Igraonica je bila 500 dinara sat, ne znam da li postoji popust za duže ostavljanje. Bilo je i nekoliko devojaka koje su se igrale sa decom. Mi smo bili 3-4 puta na po sat uveče, ostavimo decu a mi idemo na piće u SB.

    Ako možeš da čekaš, mart je verovatno bolji. Manja šansa za maglu a mislim da neće biti problema sa snegom. Možda uhvatite i neki popust

  2. #4982
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    I po vama koji je bolji termin da se ide na zimovanje zbog skijanja a i sankanja,snega i ostalog, termin oko 10-og februara ili 10-og marta?
    nisam bas siguran al mi se cini da je sretenje u toj smeni od 10og februara i skijanje je katastrofa zbog guzve tad...
    sa druge strane mart je obicno suncan i sa dosta snega, desavalo se da bas oko 8-10 marta napada i metar snega... po meni je mart obicno najbolji za skijanje na kopu...

  3. #4983
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Sigurno da je zbog snega bolje otici u 10og Feb, za Mart bi ipak malo trebalo da rizikujes ali ko zna...

    Svakako da ce u periodu 13-16 Feb, zbog Sretenja, biti pojacana guzva u saobracaju i na stazama. Racunaj da je i ski pas malo , a smestaj malo vise skuplji....

    E sad, ako si u mogucnosti nedelju pre ili posle, toplo bi ti preporucio

  4. #4984
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Mislio sam na nedelju pre Sretenja tj. zavrsetak 14.02. Meni se mart vise svidja ali zbog snega je mozda bolje februara. Iskrsle su sad i neke druge obaveze, videcemo.

  5. #4985
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Ko u ovako nepredvidim vremenskim uslovima moze da kaze da li je feb ili mart bolji?
    Pre 3 godine dok sam radio na Kopu, secam se marta od po -10 do -15 skoro svaki dan, sunce po ceo dan, a na stazama metar snega.....nikad bolje skijanje na Kopu. A sada u januaru imamo 5+ iznad 0. Ja za mart nisam bas optimistican iako i sam idem u martu :-)

  6. #4986
    Super Member
    Datum registracije
    19.09.2009
    Godina
    42
    Poruke
    233

    Podrazumevano

    pretprosle godine na kopu pocetkom aprila se sneg rasturio od padanja, nigde guzve

  7. #4987
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Danas odlično skijanje na Kopaoniku, nema gužve, sve staze/žice rade, sneg dobar i može se i van staze jedino ima pomalo magle ali ništa strašno.

    Nove žice su odlične, grejanje uključeno :-)

    Nastavak Gvozdca niko nije pominjao - možda ta pozicija polazne stanice bude odgovarala za neke buduće staze ali ovaj sadašnji produžetak je bezvredan - plava stazica...

  8. #4988
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Danas odlično skijanje na Kopaoniku, nema gužve, sve staze/žice rade, sneg dobar i može se i van staze jedino ima pomalo magle ali ništa strašno.

    Nove žice su odlične, grejanje uključeno :-)

    Nastavak Gvozdca niko nije pominjao - možda ta pozicija polazne stanice bude odgovarala za neke buduće staze ali ovaj sadašnji produžetak je bezvredan - plava stazica...
    Sa puno kamenja trenutno na dnu Gvozdca.

  9. #4989
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    image.jpg

    Danas bolje skijanje nego juče

    Padao je sneg i moglo je fino da se skija offpiste i sa uskim skijama pošto je podloga tvrdja (praktično nije skijanje u dubokom) - ali prava uživancija

    Na Gobeljama (slika) probilo sunce i malo koga je bilo na stazama svi su navalili izmedju ali pošto gužve na skijalištu nema onda ima za svakoga ;-)

    Naravno zbog svežeg snega crne staze su se razvalile dosta brzo..

    Ko može da dodje na Kopaonik topla preporuka...

  10. #4990
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Sutra, ranom zorom..
    Samo da svane

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •