Strana 437 od 692 PrvaPrva ... 337387427435436437438439447487537 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.361 do 4.370 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4361
    Member
    Datum registracije
    26.01.2012
    Godina
    41
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Da su staze vrhunski sredjene s'obzirom na uslove, jesu... Da je ski pass preskup za ono sto nudi, preskup je...

  2. #4362
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od .Bole Pogledati poruku
    Ima li na kopu gdje da se uzme ili iznajmi Gopro kamera?
    Mislim da možeš da iznajmis u beosportu. Na stazi koja vodi od konaka do granda nalazi se kucica gde iznajmljuju motorne sanke, quad-ove. Probaj tu.

  3. #4363
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Jet Ski Kopaonik (kada se izađe iz Konaka, reniraju ATV i motorne sanke) radi rentiranje GoPro kamera na Kopaoniku..

  4. #4364
    Member
    Datum registracije
    24.12.2012
    Poruke
    66

    Podrazumevano

    A nema znaci nista jeftinije od 35e.A to je preskupo i jos dodje samo 8gb sd card.
    neisplati se cak ni za 3-4 dana skijanja.Dobija li se gopro 3 ?

  5. #4365
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Скијање за викенд шарено. У суботу стазе после 12 су биле тешке за скијање. У недељу је температура била нешто нижа, и стазе су држале до краја радног времена. Међутим, било је доста леда па су требале оштре кантне. Гвоздац и Леденице су биле перфектне до 11, а онда се десила једна ванредна ситуација. Изгледа да је на жичари Гвоздац на горњој стрмини пала дјевојка и кренула низ ледену шпуру и почела редом да купи остале. Троје их је стигло до првог стуба на почетку жичаре. Сцена је била страшна, видите мајку и ћерку и једног човека како вриште и јуре као на боб стази. Срећом, није било тежих повреда. Савет, људи обавезно носите кациге и на сидро Гвоздац идите само ако сте сигурни у своје скијашко знање и тад будите опрезни на сидру. Наравно, ово се у првом реду односи на дане као што је била недеља. У суботу југовина, мокар снијег а у недељу ујутро минус, па је шпура била као боб стаза.

  6. #4366
    Senior Member
    Datum registracije
    24.02.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nidecker Platinum
    Poruke
    120

    Podrazumevano

    U Subotu Gobelja Tanjir odličan ceo dan, a u Nedelju Karaman (tanjir) i Kneževe bare dobri, do negde i Mali Karaman, Pančić ledena ploča, Gobelja na vrhu led dok niže toliko tvrd sneg da kantne oštrene pre 4 dana na snegu su bile ko tupe...

  7. #4367
    Member
    Datum registracije
    24.12.2012
    Poruke
    66

    Podrazumevano

    Evo pise da je 25 e rentiranje gopro i 80e za 4 dana

  8. #4368
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Moraš navesti i gde? BS, Jet Ski ili nešto treće?

  9. #4369
    Member
    Datum registracije
    24.12.2012
    Poruke
    66

    Podrazumevano

    mislim da je jetski u pitanju,bs mi jos nije odgovorio.Dobiju se dvije sd kartice od po 8gb cekam da mi kazu sto od opreme

  10. #4370
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Kad vec @Cobra spomenu padove...skijao sam niz karaman greben, kamera mi bila ukljucena pa uhvatila decka na bordu koji pada, kliza i udara o zirafu..Prilazim, decko kaze ne moze da dise...kasnije ga je gorska sluzba odvezla ispostavilo se da je slomio(ili ugruvao) rebro...uostalom vidjecete sve na klipu samo da skratim i izbacim video na tubeyou...
    Poor glide is like bicycling with a flat tire.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •