Strana 535 od 692 PrvaPrva ... 35435485525533534535536537545585635 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.341 do 5.350 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5341
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ja sam se vratio juče sa Kopaonika posle dužeg odmora

    Sneg je krenuo da pada u petak i pada neprestano, putevi se čiste i prohodni su, snega ima na kolovozu tako da su lanci potrebni (ili 4x4). Sa ovim snegom sada mogu da otvore celo skijalište što će i uraditi kada utabaju staze, napadalo je sasvim dovoljno (sada 80cm) da se napravi podloga za duže vreme

  2. #5342
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Zeznula prognoza, umesto 30 palo 80 cm
    Ja sam u vikend naselju i sve je bilo zatrpano totalno.
    Grtalica je tek oko 13 prosla, i dodatno zatrpala automobile.
    Tako da sam morao sa klincem da uzmem taxi lada niva i za 1000 dinzi smo bili u centru i u 14 h stali na skije.
    Staze extra pune snega, van staza jos bolje dok se ne zakopas do pazuha, jer je prsic bas puderast i lagan i tones odma ako nemas brzinu. To naravno ne smeta srecnim skijasima sa daskama 100+ u struku.
    Vredelo je cimanja i za ta dva sata skijanja sa klincem od 8 leta po puderu i hupserima, naskakalo dete i izigralo za sve pare.

  3. #5343
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Ispravka, jos uvek je naselje zatrpano, jedva jedan auto prilazi, nema mimoilazenja.
    Sutra ce biti bolje ocisceno, nadam se.

  4. #5344
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Jedan od najboljih dana ikad...

  5. #5345
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    KRCMAR... STA RECI A NE ZAPLAKATI


  6. #5346
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Meni se čini da ni danas ta žičara ne radi. Nigde nikog na stazi, tragova skroz gore nema. Samo na drugoj slici se vidi po neki trag onih koji su presekli sa Pančića.
    Čuo sam glasine da im je instalacija u nekom kvaru i da ne uspevaju da reše. Da li je moguće da žičara stara godinu dana ne radi?

    A što se samih slika tiče, kad gledam iz kancelarije, dođe mi da dam otkaz i zapalim gore.

  7. #5347
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    auuuh sto je lepo ... :smajlikojibalavi:

  8. #5348
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    a jel znate da je i administrator ovog foruma trenutno na Kop-u s unukom, jel ga video neko ?

  9. #5349
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Kad sam napisao jedan od najboljih dana ikad, okačio sam i sliku, ali nije uspelo.

    Pa da ispravim post:
    Jedan od dva najbolja dana ikad .

    Vredelo je iscimati se, iščupati dva slobodna dana na mišiće i doći na Kop posle ponoći, a onda skijati dva fantastična dana.

    Nebo bez oblaka, Sunce bez prestanka, nov sneg škripi pod skijama.
    Jedino ograničenje u skijanju je bila kondicija, a skijali smo i više nego što smo mogli .

    Temepratura je bila u dvocifrenom minusu, a sneg suv kao barut. Krčmar je bio spreman još u utorak, ali nije radio na opšte nezadovoljstvo skijaša. Otvoren je u sredu, ali je kratko radio, očigledno da 6-sed Krčmar ima ozbiljne tehničke probleme. Pa i prošle godine je često ispadao iz funkcije.

    Staze fantastične i milina za skijanje. Sem crne duboke koja je tradicionalno razrovana, puna početnika i kamenja.

    U sredu je otvoren Gvozdac, Ledenica, a krajem dana i četvorosed Gobelja.
    Gvozdac gornji deo loše utaban, verovatno su ga pustili na mišiće zbog neispravnog Krčmara. Ledenica mnogo bolja.

    Gobelja fenomenalna, svaka staza.

    Van staze ko je težak kao ja i na klasičnim skijama taj će da vozi po žbunju i travi. Sneg van staze je spor i čist puder, pa treba naći ozbiljniju padinu da biste izglisirali sa tanjim skijama. Na Gobelji sam lepo skijao kroz puder, na kraju napravio par kolutova napred i iščašio ručni zglob.

    Skijalište bez gužve, poluprazno. Ako biste uklonili Crnogorce, skijalište bi bilo potpuno prazno. To govori mnogo o cenovnoj politici SS i njihovoj strategiji za budućnost.

    Veliki pozdrav kolegi sa foruma Ivanu i malom, a velikom skijašu Aci.

    p.s. slike nisu ostre, crkla glavna kamera na telefonu, pa slikano nekako prednjom
    Priložene slike Priložene slike

  10. #5350
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Krčmar trenutno ima nekih tehničkih problema, očekuje se otvaranje narednih dana. Skoro sve ostalo radi, sutra bi trebale i bele reke.
    Staze bi mogle biti bolje sređivane, na dubokim i gvozdcu dosta kamenja.
    Danas je, mimo prognoze, padao snijeg od 11h pa nadalje.
    Generalno, situacija ok.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 10 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 10)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •