Strana 244 od 692 PrvaPrva ... 144194234242243244245246254294344 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.431 do 2.440 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #2431
    Super Member
    Datum registracije
    21.11.2007
    Poruke
    241

    Podrazumevano

    Ma kakvih 10500, kostao je 8300, znam dobro, pamticu to dok sam ziv, jer tako nesto od Skijalista Srbije, sumnjam da ce se ikad vise ponoviti.

  2. #2432
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nikolino Pogledati poruku
    Ma kakvih 10500, kostao je 8300, znam dobro, pamticu to dok sam ziv, jer tako nesto od Skijalista Srbije, sumnjam da ce se ikad vise ponoviti.
    ja se secam da sam ga prosle god na Kopu uzeo za 10,500 rsd. Ma nema, cim su videli kako je to planulo prosle godine, ove ce naravno drzati vece cene. Ko ih sisa, skijacemo svakako, samo da padne sneg na Kopu....

  3. #2433
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Ozbiljno, ljudi, ima li iko informaciju kad bi moglo poceti zasnezavanje staza?

  4. #2434
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adwarf Pogledati poruku
    Ozbiljno, ljudi, ima li iko informaciju kad bi moglo poceti zasnezavanje staza?
    Ja sam zadnje dve zime radio na Kopu i prirodni sneg u oba slucaja je pao tek u drugoj polovini januara. Mada prosle god je za ski opening radio samo Karaman i to je bilo smesno. Nema tamo vestackog snega dok ne krene dobar minus, a to ce biti pred novu godinu, jer tada se ocekuje veliki broj turista. Mislim da ce opening biti smesan bas kao i prosle god.

  5. #2435
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Nova godina me i zanima. Prosle godine je bilo kul, ali zbog manjka akumulacije nisu stigli to tada da pokriju sve staze koje su imale topve. Nedelju dana kasnije proradio je i mali karaman i krcmar. Zato pitam sad, kad imaju novu akumulaciju, a i vremenski uslovi za to su mnogo bolji nego prosle god, da li ce krenuti na vreme da osposobe do tada sve staze koje imaju topove?

  6. #2436
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adwarf Pogledati poruku
    Zato pitam sad, kad imaju novu akumulaciju, a i vremenski uslovi za to su mnogo bolji nego prosle god
    i dalje nema uslova za tako nešto: http://www.weather2umbrella.com/sr/v...53/1/meteogram

  7. #2437
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adwarf Pogledati poruku
    Nova godina me i zanima. Prosle godine je bilo kul, ali zbog manjka akumulacije nisu stigli to tada da pokriju sve staze koje su imale topve. Nedelju dana kasnije proradio je i mali karaman i krcmar. Zato pitam sad, kad imaju novu akumulaciju, a i vremenski uslovi za to su mnogo bolji nego prosle god, da li ce krenuti na vreme da osposobe do tada sve staze koje imaju topove?
    Ja, kao neko ko je gore radio, sam bio u prilici da cekam dobre uslove za skijanje i obe prosle sezone sam izasao na stazu prvi put oko 25. januara, jer do tog datuma je bilo smesno skijati. Kao sto je i prikazano na ovoj vrem prognozi, nisu to jos dobri uslovi za vestacko osnezavanje. A sa druge strane ti si verovatno u frci jer vec moras da bukiras smestaj za NG. Ne verujem da ce se bilo sta promeniti u odnosu ne prethodne godine, mada nije nemoguce.....

  8. #2438
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Ja sam vec bukirao, idem za NG svejedno, nego kontam, gore od prosle god, sto se tice vremenskih uslova, stvarno tesko moze da bude, a opet i tad je radio solidan broj staza. Uz Mali karaman, Krcmar, Gvozdac, Suncanu dolinu...to bi bilo odlicno!

  9. #2439
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Kada su se malo pohvatali sa sistemom, Kop je bio sasvim ok prosle godine, vestacki je nadoknadio manjak prirodnog, sto se mene tice najuravnotezenija sezona na Kopu za poslednjih 5 godina. i ne znam zasto svi pamtite k'o zlatne ribice i cekate sneg u Decembru, kad vec godinama unazad snega na Kopu nema pre polovine januara, osim slucajno.
    Ove godine ce moci i morati da se potrude jos vise jer ce snega verovatno biti jos manje, sto je steta jer ja volim i offpiste prilicno. Steta je sto prave gomilu propusta i previda, ali rekao bih da je ipak sve bolje organziovano i postalo je prilicno udobno i sigurno planirati odlaske na Kopaonik.

  10. #2440
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Thumbs up

    Izgleda da je ove godine zasnežavanje počelo na vreme
    Priložene slike Priložene slike
    ________
    Akole

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •