Strana 530 od 692 PrvaPrva ... 30430480520528529530531532540580630 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.291 do 5.300 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5291
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Bio sam juce na Kopaoniku. Od Nisa do Brzeca magla. Od Brzeca pa na gore sunce. Ceo dan bio suncan. Jedva smo nasli mesta za parkiranje. Obisli smo ceo krug od Konaka preko Granda i dole do Vojnog i nazad do parkinga preko puta Jatovih apartmana koje su inace lopatari okupirali i naplacuju jer ovi iz opstine Raska koji su drzali prosle godine taj parking nisu jos doneli onaj kontejner i nisu poceli jos da rade. Inace svi parkinzi su bili besplatni ali su se ovi dosetili da ti kao nadju mesto da se parkiras. Mi nasli sami mesto a i oni nam sticejem okolnosti nisu trazili nista tako da nismo ni platili parking. Guzva je bila u redu za zicare ali je brzo islo. Cekalo se mozda 5-10 minuta najvise. Staze su dobro drzale do mozda 12-13 tj. na nekim mestima na 4b je pocela trava da se vidi. Na nekim mestima je bilo zaledjenih ploca. Ja sam ocekivao da ce da se sneg opusti da da bude kaskast ali nije bilo. Oko 12h je na displeju pokazivalo daje temperatura -1. Mi smo uzeli poludnevni ski pas jer smo mislili da ce staze da se opuste a i dosta nam je za prvo skijanje a i nemamo bas kondiciju. Poludnevni je bio 660 dinara. Ovo je bilo da nam prodje merak . Posle smo seli pa popijemo pice, da se sunacmo malo, prosetali se, bili po prodavnicama....Svi kafici su bili puni. I to su dosli da se ljudi zezaju a ne da skijaju. Po nacinu oblacenja se vidi da nisu dosli da skijaju. Mislim da je Kopaonik bio pun puncijat za otvaranje. Ne znam ko mi je rekao da neki dan nisu imali vise skija za izdavanje u renti. Po prodavnicama je bio popust ali u svim prodavnicama imaju robu od prosle godine i cekaju da im stigne nova roba. Dosta prodavnica je pozatvarano kao npr. Gora pored Maksija. Ili mozda ce otvaraju nesto drugo. Ne znam. Samo sam video da nema vise prodavnice i da su bili neki majstori unutra. Sve u svemu lepo proveden dan na planini i zadovoljan za prvi dan na snegu tj. skijama. Evo i 2 slike:

  2. #5292
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Ne vide se slike. (čitam iz tapatalk-a za Android)

  3. #5293
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Ne mogu da zakacim slike . Upload of file failed. Odradio sam i resize smanji je i po velicini i u pikselima i u megabajtima ali opet nece.

  4. #5294
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Gora se na Kopu vise ne otvara, bar tako kazu u Gori u Beogradu.

  5. #5295
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    43
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    Planetbike ide u Costa, Beosport u Maxxi, Outdoor u Konacima i u novom hotelu na stazi Rebel Sport.

  6. #5296
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Pada na Kopaoniku... vidim na live cam. Čudo od planine
    Kod nas na Durmitoru koji je na većoj nadmorskoj visini, i na Bjelasici koja je kao Kopaonik što se nmv tiče, nema ni jedne pahulje...
    Na Kopaoniku sam u martu, dok se ne oporavim od iscasenja ramena koje sam imao prije dvadeset dana ( treći put ) . Ako ima ko sa foruma gore neka podijeli koju sliku sa nama...

  7. #5297
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od FreeRider Pogledati poruku
    Pada na Kopaoniku... vidim na live cam. Čudo od planine
    Kod nas na Durmitoru koji je na većoj nadmorskoj visini, i na Bjelasici koja je kao Kopaonik što se nmv tiče, nema ni jedne pahulje...
    Na Kopaoniku sam u martu, dok se ne oporavim od iscasenja ramena koje sam imao prije dvadeset dana ( treći put ) . Ako ima ko sa foruma gore neka podijeli koju sliku sa nama...
    Nema ga bas mnogo ali bolje nego nista.

    Po meni, najvece cudo na Kopu je ekipa iz Skijalista koji izgleda bas znaju kako da osposobe planinu u najkracem mogucem roku.

    Jos 9 dana

  8. #5298
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    Danas na Kopaoniku dan za skijanje fenomenalan. Dan bez oblaka i bez vetra. Staze koje rade su centar - Pancic i KGB obe staze. Ceo dan se osvežavaju duboka crna i crvena, krst, čini mi se i prelaz ka malom karamanu.
    Nigde nikoga. Mozda 200 skijaša i bordera. A mozda i gresim (verovatno je ovo drugo). Ali ne čeka se red.
    Staze koje rade su super pripremljene. Nisu progledale za ceo dan skijanja ali to je i ocekivano jer ni T nije bila visoka uprkos suncu koje je przilo. Atmosfera na stazi opuštena. Bez zurbe nervoze psovki guranja. Idila. I nije strasno bilo ceo dan voziti 3 staze. dosao da odmorim, nadvišen se vazduha i uzivam u prirodi.

  9. #5299
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano


  10. #5300
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Hehe firearrow 74

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 11 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 11)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •