Strana 370 od 692 PrvaPrva ... 270320360368369370371372380420470 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.691 do 3.700 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #3691
    Junior Member
    Datum registracije
    06.03.2012
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    U nekim trenutcima, narocito pred kraj, bila je tolika guzva da nije bilo bezbedno skijati. Uglavnom magla pogotovo gore na vrhu, mada je bilo i vedrih trenutaka. Dole u centru je bilo kao na vasaru. Slikao sam, ali ne znam kako da okacim slike sa telefona.

  2. #3692
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    49
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Danas se covek zali da je od 7 dana imao 5 dana magle, a tip koji radi na Kopu mu kaze: "Ove sezone, bilo kad da si dosao, od 7 dana imao bi 5 dana magle". Ja sam od 9 dana imao 7 dana magle, od toga 2 sa kisom. Sutra mi je zadnji dan, mozda popravim prosek

  3. #3693
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od peras Pogledati poruku
    Danas se covek zali da je od 7 dana imao 5 dana magle, a tip koji radi na Kopu mu kaze: "Ove sezone, bilo kad da si dosao, od 7 dana imao bi 5 dana magle". Ja sam od 9 dana imao 7 dana magle, od toga 2 sa kisom. Sutra mi je zadnji dan, mozda popravim prosek
    prognoza kaze suncano tako da, sa srecom.

    Mi u prvoj turi krajem decembra 3 ili 4 suncana od 6, mada su 3 bila od 7 do 11 stepeni i skijanje je bilo sjajno, utabana ploca a druga tura 6 od 6 magla

  4. #3694
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    bilo je extra za vikend !
    u subotu magla i bez guzve i super se skijalo, jedino na Gvozdcu i Ledenicama nije bilo magle.
    Juce sunce ali zato i velika guzva, pa se strogo vozilo off.
    Od silne potrage za malo pršića pronadjoh neke nove predele gde se moze lepo skijati.

  5. #3695
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    49
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Juce su, uprkos suncu, staze dosta dugo izdrzale, uvece je opet otislo u minus, radili topovi. Jutros vec u 9 sati je bilo +4, a slicno (toplo) predvidjaju i za naredne dane. Bojim se da sezona nece jos dugo trajati, pa ko moze...

  6. #3696
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Jutros u 9 je bilo -5 a max temperatura danas dostigla 0' tako da je i danas bio odličan dan.

    Al uskoro kolko vidim najavljuje se toplo vreme al to i dalje ne znači da je sezona završena.

  7. #3697
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Otidoh ovaj vikend na Kop posle 5 godina i malo je reći da sam iznenađen. Staze potpuno pokrivene, savršeno potabane, označene, sve žice rade, istina malo gužve ali nije tako strašno. Vidim neke nove staze napravljene, žičare isto, neka kritična mesta povezana malim vučnicama. Nije to više taj Kop koji sam ja upamtio. Tako da neću više ići tamo, ubi me nostalgija.

    A što se tiče ski info, ne verujem da je moguće da postoji bolji dan od onog juče. Ako neko ima primedbu na bilo šta, molim da mi javi, radoznao sam da čujem.

  8. #3698
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2013
    Godina
    35
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Znaci rade topovi? Ortak i ja bismo dosli za vikend, nadam se da ce da bude snega, pa makar i vestackog, samo da nije mokar.

  9. #3699
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    49
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Za ovaj vikend ce biti sigurno.
    @ ftj
    Jutros u 9 sam krenuo sa Kopa, a termometar u kolima je pokazivao +4, istina na suncu.

  10. #3700
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2013
    Godina
    36
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Otidoh ovaj vikend na Kop posle 5 godina i malo je reći da sam iznenađen. Staze potpuno pokrivene, savršeno potabane, označene, sve žice rade, istina malo gužve ali nije tako strašno. Vidim neke nove staze napravljene, žičare isto, neka kritična mesta povezana malim vučnicama. Nije to više taj Kop koji sam ja upamtio. Tako da neću više ići tamo, ubi me nostalgija.

    A što se tiče ski info, ne verujem da je moguće da postoji bolji dan od onog juče. Ako neko ima primedbu na bilo šta, molim da mi javi, radoznao sam da čujem.

    Bravo za komentar!
    Ja kad kazem da je odlicno, neki mi ne veruju...kazu da sam subjektivan
    A stvarno je odlicno, super uslovi, sve sto je potrebno na jednom mestu

    Ja prezadovoljan! Pravac Kop

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •