Strana 448 od 692 PrvaPrva ... 348398438446447448449450458498548 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.471 do 4.480 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4471
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Pada snijeg ? Ajde postavi koju sliku veceras .

  2. #4472
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Mi veceras u ponoc krecemo gore iz Podgorice, pa sta nam Bog da i sreca junacka

  3. #4473
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Ma padalo celih 10 minuta i to onako baš redak, na žalost nikakvo poboljšanje na terenu, samo psihički.

    @milos
    srećno, mi sutra popodne odlazimo, prvi put u životu na skijanju a da temperatura ni u jednom trenutku nije otišla u minus.

  4. #4474
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos_pg_91 Pogledati poruku
    Mi veceras u ponoc krecemo gore iz Podgorice, pa sta nam Bog da i sreca junacka
    Milose, srecan put i lijepo skijanje...
    Javljaj se sa terena

  5. #4475
    Junior Member
    Datum registracije
    11.09.2013
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misk0 Pogledati poruku
    Ma padalo celih 10 minuta i to onako baš redak, na žalost nikakvo poboljšanje na terenu, samo psihički.

    @milos
    srećno, mi sutra popodne odlazimo, prvi put u životu na skijanju a da temperatura ni u jednom trenutku nije otišla u minus.
    Je l' bilo makar nekakvog skijanja? Cuo sam da, ako nista, makar su Gvozdac i Ledenica valjali ovih dana?

  6. #4476
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    ja se danas pre vremena vratio kuci...
    Posto na forumu svako ima pravo na svoje misljenje evo MOGA (misljenja) :

    KATASTROFA!!! Blato,kamenje,malo snega pa opet blato i kamenje!!!
    Ne komentarisem rad nadleznih sluzbi,svaka njima cast sto omogucuju skijanje na ovim uslovima,ali ljudi,realno mnogo je blata na stazi. treba samo baciti pogled na Pancic i duboku...tuga.

    Juce sam imao,na svu srecu blagu havariju,naleteo na blato,jedna skija nastavila put a druga ukocila pa sam pao i izvrnuo skocni zglob pre nego sto mi je cipela ispala iz veza. Bolelo je djavolski,mislio sam da mi je pukla kost!
    Momci iz GS dosli za dva minuta (zaista,veliko im hvala i svaka cast!!!),sanke stigle za 5-7 minuta i ja zavrsio u Trauma Centru. Preloma nije bilo,samo istegnuce i zglob natekao kao krofna! Momci iz Gs mi rekli da ne mogu ni caj da popiju na miru,nova povreda na svakih 10 minuta a ja sam bio cetvrti kome je u TC uradjen rentgen za pola sata,puna ambulanta ljudi!

    Nije bezbedno za skijanje,u ambulanti je bilo i iskusnijih skijasa od mene. Tek kada su me na kolicima izvezli iz ambulante video sam blato i ogrebotine od kamenja na kacigi,od naleta adrenalina nisam ni osetio udarac kacigom u kamenicu! Nije velika ogrebotina al bi na obrazu sigurno napravila vecu stetu.

    Ja ovaj forum citam iz razloga sto mogu da naucim nesto od iskusnijih i saznam realno stanje i nije mi jasno kako jedan broj ljudi ovde uopste ne spominje kamenje i blato!!!

    Mozda nekom ne smeta al dobro,svi smo razliciti i imamo pravo na svoje misljenje! Na slikama je "savrseno opeglana staza" i moja kaciga! Ova slika Karamana je jos i blaga u odnosu na Duboku,ovde se samo vidi led ispod tankog sloja snega.
    Pozdrav svima i oprez na stazi!
    Priložene slike Priložene slike

  7. #4477
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ninic Pogledati poruku
    Na slikama je "savrseno opeglana staza" i moja kaciga!
    Hvala na slikama i hvala ti za to što se (valjda) više niko neće dvoumiti "kaciga ili ne" i "to se meni ne može desiti, to se dešava drugima"!

  8. #4478
    Member
    Datum registracije
    24.12.2012
    Poruke
    66

    Podrazumevano

    Pa da receno je da je Sretenje zadnji vikend gdje se moglo skijati normalno.Vec od ponedeljka je masu lose.Ja sam u nedelju cak u 11 zavrsio skijanje zbog temperature

  9. #4479
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    У суботу на Сретење је било одлично за скијање. Иако је било много људи већина стаза су биле у добром стању до краја радног дана. Међутим, од недеље па до данас време је било ужасно, тешка југовина. Од сутра би требало да буде боље.

  10. #4480
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Moji utisci su i dalje dobri. Da se razumemo, daleeeeko je od idalnog ali smo nekako nasli sta nam odgovara i provodili po ceo dan na snegu.

    Moja varijanta je uglavnom bila Mali karaman pa Gvozdac a popodne crna duboka. U medjuvremenu nekoliko spustanja Krstom ili KG ujutro sa cerkom.

    Gvozdac je dobar sa snegom, ima jedan mali deo, nekoliko kvardata, na vrhu gde proviruju travke ali nema zemlje, Ledenice su izgledale dobro mada se nisam tuda spustio ni jednom, supruga kaze da su Marine vode bile dobre. U sustini, dokle god izbegavate KG, 4b i duboke posle 10 sati, ostalo je podnosljivo. E sad, izgeda da vecina ljudi pobegne sa dubokih popodne i crna postaje daleko laksa za skijanje od 4b na primer koji mi je bio katastrofa i ubedljivo najteza za skijanje, pogotovo kad si vec umoran.

    Da komentar stavim u perspektivu, daleko sam od dobrog skijasa, recimo 5/10 sa skoro nepostojecom kondicijom, sa skijama koje su malo tvrdje nego sto bi mi trebalo i cipelama koje su za nijansu vece

    Inace, sneg navlace na staze iz suma koliko mogu tako da ima vise kamencica po ovim glavnim ali nisam primetio neke velike brazde. Uostalom, kako da nadjes izgovor da kupis nove ako stare izgledaju savrseno

    @ninic
    Zao mi je zbog povrede, jos uvek se secam (vise) povreda skocnog zgloba iz nekih davnih dana, srecno sa oporavkom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •