Strana 90 od 692 PrvaPrva ... 40808889909192100140190590 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 891 do 900 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #891
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Hi, hi...

    Nego, snijezi li na Kopu?

  2. #892

  3. #893
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2008
    Godina
    46
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    ma ja krecem u pola 5 ujutru pa sta bude, ne mogu vise da izdrzim

  4. #894
    Member Disco avatar
    Datum registracije
    06.01.2009
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Visina snežnog pokrivača na Kopaoniku trenutno iznosi 35 centimetara, s tim što je na stazama sneg još veći zahvaljujući sistemu za veštačko osnežavanje. Do sada je u funkciji bilo 10 žičara, a već od danas u rad će biti puštene sve 24 žičare.


    http://www.b92.net/putovanja/vesti.p...&nav_id=407667




  5. #895
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Disco Pogledati poruku
    Visina snežnog pokrivača na Kopaoniku trenutno iznosi 35 centimetara, s tim što je na stazama sneg još veći zahvaljujući sistemu za veštačko osnežavanje. Do sada je u funkciji bilo 10 žičara, a već od danas u rad će biti puštene sve 24 žičare.


    http://www.b92.net/putovanja/vesti.p...&nav_id=407667



    Disco, stvarno verujes u B92
    http://www.infokop.net/ski-info.html

  6. #896
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2008
    Godina
    46
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Otisao, bio, vratio se...sve u jednom danu(30.01)
    Danas su radile zice Centar, Duboka 1&2, KG, i otprilike to je to plus kasnije Jaram

    Sve do table na naptisom Ski Centar Kop bilo je vedro i bez vetra i sve je obecavalo ekstra dan ali je ispalo skroz drugacije. Isto i u povratku, tu negde polse Srebrnca druga planeta, da nisam bio ne bi verovao
    Magla kao testo, vetar do 22m/s

    Inace staze koje imaju vestacki sneg su perfektno spremljene, nikad nisam video bolju Duboku...

    Kazu, juce je bilo vrhunski

  7. #897
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up

    U petak je bio spektakularan dan , sve spremljeno kako treba, sunce ceo dan a staze drže lepo.

    Bio sam nedelju dana sa porodicom na Kopaoniku i skijali sa decom, nisam obilazio crnu duboku (pošto sam 100% vremena skijao sa decom) ali sve ostale staze su suštinski radile osim Gvozdca (koji mi nije trebao ) i Gobelja.

    Staze su se lepo sređivale, pre prirodnog snega staze su bile još bolje pošto je podloga bila kompletno nabijena, i sa prirodnim snegom je staza lepo držala do kraja dana (ako nekome smeta onako "izrovana" staza na kraju dana onda treba da nauči malko bolje da skija ). Od 6 dana skijanja jedno 3 je bilo sunčano, ostali dani su bili ili oblačni ili je padao sneg ali svaki dan je bio odličan za skijanje, magle nijedan dan. Juče ujutru kada smo ustali (dan za odlazak) videli smo veliku maglu.

    Sve u svemu za odmor bi dao ocenu 4.5 od 5 zato što su staze bile lepo uređene, snega dovoljno (čak i za pored staze), nije bilo gužve (na KGB je najveće čekanje bilo 3 min) na žicama i stazama. Restorane ste mogli da birate pošto je svuda bilo mesta, parking mesta dovoljno da možete da stanete na 20m od Konaka.

    Sve u svemu topla preporuka za ciljnu "publiku" Kopaonika (porodice, početnici & vikend skijaši).

  8. #898
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Danas na Kopu snega do mile volje......Nisam skijao na Gobelji al koliko sam video konacno je u funkciji!d1 i d2 sa dosta hupsera zbog novog snega ali staze pristojno sredjene.....Bilo je i guzve,narocito na dubokoj,magla na Pancicu ali sve u svemu dobro skijanje....na jarmu sam zatekao ratrake kako peglaju stazu oko14h a za sutra ce verovatno staze biti prave piste posto snega ima dovoljno...verovatno ce narednih dana ceo Kop biti u funkciji....pozzz

  9. #899
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    Ja idem ujutro na 3 dana pa javljam kako je !!!

  10. #900
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    bio juce i danas na kopu. Juce magla, staze nis' posebno, skakutao sam po hupserima ceo dan. Danas je mnogo bolje, vidljivost dobra i nije bilo hladno. Bio sam medju prvima na cetvorosedu gobelja. Na stazama i van staza oko njega bih mogao da skijam ceo dan, jer je stvarno veliki izbor. Na gobelji je danas pukla manja lavina, imam slike pa cu okaciti kasnije. Sve u svemu dobro skijanje za vikend, posebno danas kad sam dosta vremena proveo van staze.
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •