Strana 593 od 692 PrvaPrva ... 93493543583591592593594595603643 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.921 do 5.930 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5921
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Pa da, pružaju vam mogućnost da budete kreativni:
    lična karta + pasoš
    lična karta + vozačka
    pasoš + vozačka
    Možda neka službena legitimacija, BIA, CIA... eto, budite maštoviti i testirajte skije

  2. #5922
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Tri ski testa tokom vikenda 24 i 25. marta

    Prilog 16661

    Tokom predstojećeg vikenda, u subotu i nedelju 24. i 25. marta 2018. skijaši će na Kopaoniku biti u prilici da isprobaju i testiraju skije ŠEST renomirnih svetskih brendova za sledeću sezonu 2018/2019. Tesove organiztuju tri srpska zastupnika i prodavca zimske sportske opreme, i to:

    - Beosport: Atomic i Salomon
    - Planerbike: Nordica i Völkl
    - Outdoor Sports: Blizzard i Stöckli

    Svi ski-test punktovi će biti postavljeni u Dolini sportova. Prilikom prijave za testiranje skija potrebno je, kao depozit, priložiti lične dokumente sa fotografijom.

    --

    Ja lično godinama ne idem na testove, tj. od kada su uveli da je potrebno dva lična dokumenta sa fotografijom. Ja stvarno ne znam šta ljudi nose na skijanje da imaju dva lična dokumenta sa fotografijom? Ja nosim ličnu kartu, ne znam šta im više treba, pa zato ni ne idem na testove. Ovo komentarišem zato što vidim da sada treba "priložiti lične dokumente sa fotografijom", sada govore u množini a nisu pomenuli koliko, da nisu smislili da treba bar tri lična dokumenta sa fotografijom

    Kao da se testira oprema od 100.000eura, svu tu opremu sa testa posle prodaju po sniženim cenama a plaše se da će neko da im ukrade sa ličnom kartom?!
    Prošle ili pretprošle godine sam poslednji put na planetbike testu dao LK a onaj neki tip što je upisivao podatke je samo pogledao moj skipass i pošto je bilo isto ime sa LK, uzeo lk kao obezbeđenje. Isto je bilo obaveštenje na sajtu da se ponesu dva dokumenta sa slikom ali sam i tad video da su ljudi dolazili samo sa LK. Svima je jasno da je besmislica. Da mi je bas stalo da probam, poneo bih i vozačku a možeš da se pojavis i pokusas bez drugog dok.


  3. #5923
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Znam da uvek može da se dogovoriš / natežeš, nego je stvar principa, kao da nam daju da testiramo ferrari a ne skije od 500 eura (koje njih koštaju 200).. Zato ne idem na test, nego sam u Markoniju uzeo Head i.SLR za 360eura pre neki dan (iste skije koje sam i do sada vozio [i.SLR = i.SLX]) i ćao .

    Većina ljudi na testu ostave svoje skije, i ajde OK lična karta, ali tražiti dva lična dokumenta (@plageton: da od iste osobe ) je previše.

  4. #5924
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Ja to ne mogu da verujem. Pa ko kod sebe ima dva lična dokumenta, još sa slikom. Mada mogao bih da pokažem propusnicu za zgradu gde radim, tu ima slika.

  5. #5925
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Gobelja danas:







    Ovih dana bilo odlično van staza...

  6. #5926
    Junior Member
    Datum registracije
    18.02.2017
    Godina
    46
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Divno! Snijega vidim da ima podosta

  7. #5927
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Snega ima dosta


  8. #5928
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Thumbs up Letnje skijanje na veštačkoj stazi Krst

    Letnje skijanje na veštačkoj stazi Krst

    Artificial_ski_slopes.JPG

    JP "Skijališta Srbije" u sklopu svojih redovnih aktivnosti u 2018. godini pristupaju realizaciji poboljšanja i povećanja kapaciteta na skijalištu Kopaonik izgradnjom prve veštačke staze. Projekat je značajan za razvoj i proširenje letnje turističke ponude u našem najvećem zimskom turističkom centru.
    


    Veštačka staza će skijašima pružiti mogućnost skijanja tokom cele godine, simulirajući prirodne uslove snega. Ona će svojim dizajnom čestica i sastavom plastike, od kojeg je podloga napravljena, omogućiti laku montažu, jednostavno održavanje, dugovečnost i bezbedno skijanje tokom letnjih meseci.

    Nova veštačka staza nalaziće se na lokaciji Krst (staza sa oznakom 3a) i kao takva će upotpuniti mini letnji kompleks na istoj lokaciji koji sačinjavaju bob na šinama, avantura park, teretana na otvorenom i biciklističke i kart staze.

    Izvor: http://www.infokop.net/investicije/l...tazi-krst.html

  9. #5929
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Ovo ce da bude extra. Mislim da u Bankom ima. Samo da ne bude neka visoka cena.

  10. #5930
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    http://www.infokop.net/investicije/k...im-vodama.html

    A šta se desilo sa planiranom izgradnjom šestoseda na istoj lokaciji? Produženje staze, pasarela, uvezivanjem sa Gobeljom....???

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 22 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 22)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •