Strana 422 od 692 PrvaPrva ... 322372412420421422423424432472522 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 4.211 do 4.220 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #4211
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Peja01 Pogledati poruku
    Ma, Kopaonik je najbolja vikend varijanta. Treba ići na zicer, baš zbog nepredvidivog vremena. Vidiš pao sneg, staze dobre, nema gužve, u kola i na stazu. Dva, tri dana skijanja puna kapa. Ovako kako je organizovano skijalište, uzimajući u obzir poziciju Kopaonika (vrlo često nedostatak snega), Kopaonik je samo za neku vikend varijantu. Ništa ne može unapred da se planira.
    Pa baš tako!!!

    Što se tiče škole, ja i moji prijatelji "vadimo" decu iz škole za vreme drugog polugođa i ništa nas ne zanima. Moj klinac je osnovna i nije problem, uvek kažem da je "doktor preporučio planinu" i uzmem i opravdanje ali nikada mi nije trebalo. Moj prijatelj ima srednjoškolke i on, takođe, donese preporuku doktora za boravak na planini radi oporavka, opravdanja i niko ništa ne pita. Ako možete, toplo preporučujem, jer zdravlje je na prvom mestu (što skijanje, realno i jeste)!!!

    @Marselo
    Uzeo si mi reč iz usta

  2. #4212
    Junior Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    50
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Sajt skijalista od sinoc ne radi?! Vrlo je cudno da bas danas ne radi.Da nije mozda pao sneg na kamere? Hvala svima na informacijama o stanju staza ,inace bi i ja sutra verovatno prosao kao i vi.

  3. #4213
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Pada li kisa na Kopu sada? Ja krecem ujutru rano, nadam se da nije ledena kisa!

  4. #4214
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Peja01 Pogledati poruku
    Pada li kisa na Kopu sada? Ja krecem ujutru rano, nadam se da nije ledena kisa!
    Ma pada neka vrsta ledene kiše (sad gledam kroz prozor), sve se topi, temperatura je oko +3......šta reći, pogledaj prognozu na naslovima i sve će ti biti jasno. A što se tiče "slučajnog" gašenja sajta upravo sad - to je baš funjarski, neka lepo napišu pada kiša, staze nisu ni za k....c, nemojte da se zaj.....e i dođete - sem naravno ako NE dolazite zbog skijanja.......

  5. #4215
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KoleBGD Pogledati poruku
    Ma pada neka vrsta ledene kiše (sad gledam kroz prozor), sve se topi, temperatura je oko +3......šta reći, pogledaj prognozu na naslovima i sve će ti biti jasno. A što se tiče "slučajnog" gašenja sajta upravo sad - to je baš funjarski, neka lepo napišu pada kiša, staze nisu ni za k....c, nemojte da se zaj.....e i dođete - sem naravno ako NE dolazite zbog skijanja.......
    Hvala, na sajtu se nista ne moze saznati. Sajt je čist marketing.

  6. #4216
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ladovina Pogledati poruku
    Sajt skijalista od sinoc ne radi?! Vrlo je cudno da bas danas ne radi.Da nije mozda pao sneg na kamere? Hvala svima na informacijama o stanju staza ,inace bi i ja sutra verovatno prosao kao i vi.
    Sajt ne radi još od ponedeljka!

  7. #4217
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Sajt ne radi od utorka,negde od vecernjih sati.

  8. #4218
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Odvratno je danas...maglustina, tempereture u plusu, sinta kisa, staze lose i uglavnom progledale. Ima zemlje skoro na svim stazama. Svi se nabili na Karamen greben i Krst...

    Nista od skijanja.

    Plus ispadoh majmun na kvadat sto sam svratio s klinkom u Novakov kafic. Topla cokolada i kuvano vino 700 dinara.
    Jeste da sam ocekivao da bude skupo, ali ovo je stvarno vrhunski bezobrazuk. Od srca im zelim da im propadne biznis kao sto su zatvorili kafic u Kraljevu, a cujem da pucaju i u Novom Sadu.

  9. #4219
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    A skupo brate .
    E je..i ga , propade ti skijanje. Ja planirao da odem na Kop za vikend , posle 15. januara . Od Podgorice to i nije mali put , ali moram skijati na Kopaoniku, jer sam poslednji put bio prije devet godina .

    Zao mi je sto je kisa gore i sto ne mozete skijati ko ljudi , ali izgleda da je svuda tako . Evo i na visim planinama nema snijega, pada kisa...
    Sezona je tek pocela, pa cemo uzivati jos najmanje 4 mjeseca ...

  10. #4220
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    @dragon

    Da li si probao da se prebaciš do gobelje? Na šta liči taj deo skijališta? Ja ću ovog vikenda biti na sat vremena od Kopa pa sam razmišljao da u nedelju svratim na skijanje ali se sad ozbiljno razmišljam, naročito zbog opreme koju bih morao da nosim sa sobom. Mada skije bih ostavio kod kuće, vidim da sutra i prekosutra ima test elan i volkl pa bih grebao njihove a ne svoje skije. Ali ako je na stazama raspad... Ovo mi je sad poslednji termin pre 18.1. kad bih mogao da odem gore. Ko će izdržati još tri nedelje...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •