Strana 158 od 692 PrvaPrva ... 58108148156157158159160168208258658 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.571 do 1.580 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #1571
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    P.S.
    A KGB je "kao" do sada imao kapacitet 2400skijaša/h, a sada 3000, jeste imao kapacitet ali su ga držali u prvoj brzini (i sami se hvale kako ova nova žica ide duplo brže - a 6sed je umesto 4seda, to znači da bi kapacitet trebalo da bude 3 puta veći - realno .
    KGB je imao onu traku za "ubrzavanje" koja je realno pravila probleme početnicima pa je kapacitet bio prepolovljen. Sada bi trebalo da se znatno poveća protok.

    Da li je Sunčana Dolina kraća od starog KGB kada je nominalni kapacitet manji ili je mozda manje korpi? KGB je bio 2400 a S.D. je 2050. Možda kasnije dodaju još koju korpu pa povećaju kapacitet, kada se "razradi" zica.

  2. #1572
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    cuo sam da ako bude snega u nedelju besplatan ski pas??? da li je to moguce?

  3. #1573
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    hehe, rasciscavaju oko stanice za KGb

  4. #1574
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od andrijapajic Pogledati poruku
    hehe, rasciscavaju oko stanice za KGb
    menSeCini da je malko raščišćeno u odnosu na pre par dana

    Dal se i tebi menSeCin isto?
    Priložene slike Priložene slike

  5. #1575
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    A i krst je raščišćen...

    Sada samo sneg da padnei pokrije kaljugu
    Priložene slike Priložene slike

  6. #1576
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano ima li na kopu nesto za dz

    CUO SAM DA JE dz SKI PASS SAD ZA VIKEND NA KOPU! DA LI JE TO ISTINA?ZNA LI NEKO NESTO?

  7. #1577
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    CUO SAM DA JE dz SKI PASS SAD ZA VIKEND NA KOPU! DA LI JE TO ISTINA?ZNA LI NEKO NESTO?
    Jest džaba dva dana skijanja (1.850din regularno) ako platis 150€ kod čika Koleta u MK Anđeli ili malo više za grand.

  8. #1578
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Digao sam ruke od kupovine 10 dana/sez posto nisam u mogucnosti da odem licno. Drugar je bio danas gore na kopaoniku ali su se ovi toliko usplahirali zbog mogucih malverzacija da se kaju sto su ikada uopste to ponudili. Zvao sam danas i SS da im kazem sta mislim.

    Mislim da bi svi barem sa ovog foruma trebalo s vremena na vreme da ih zovu i da im isto tako kazu.

    A na kraju krajeva, ne znam sta da mislim. Cini mi se da se ovde ocajno vodi posao, ali nisam siguran da li je to namerno, ili su jednostavno takvi.

    Oni su se izgleda zaleteli sa tim ski pasom, pa se sad kaju sto su to uradili misleci da gube novac pri svakoj kupovini tog ski pasa. A to je, bar po mom skromnom misljenju, dijametralno suprotno stvarnoj situaciji.

  9. #1579

    Podrazumevano

    Nisam te shvatio pailhead, da li to znaci da je tvoj drugar probao da uzme skipass i za tebe ali nije mogao ili nesto 3?

  10. #1580
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Rekao mi je da dobro razmislim posto su ga gore preplasili. Dok je bio gore zvao sam skijaliste srbije da se uverim da li su stvari zaista tako GLUPO postavljene kao sto jesu. Ne znam ni da li sam se razocarao kada su potvrdili ili ne, posto se nisam bas ponadao da ce biti drugacije.


    Dakle, ako se kupi vise od jedan takav ski pas, mora da se potpise neka izjava da cete goreti u paklu ako ga budete nekom prodali ili dali. Na osnovu informacija koje sam dobio iz SS, verujem iskreno da ce stvarno poostriti kontrolu kad je rec o ovim ski pasovima.

    Ispizdeo bih da me neko tera da skidam kacigu, masku i brile da se zamagle, da bi nesto proverio, ako sam sve uredno platio. Ali u Srbiji kontam da je sve moguce i da ih briga za svoje korisnike, jer ocigledno mogu da postoje i bez nas.

    Po svemu ovome sto sam cuo, zakljucio sam da je rizicno koristiti ovaj pas na tudje ime.

    I da se razumemo, nisam besan zato sto je to nemoguce, vec zato sto takav pas nije pusten u prodaju i van kopaonika... jos u junu mesecu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 13 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 13)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •