Strana 658 od 692 PrvaPrva ... 158558608648656657658659660668 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.571 do 6.580 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #6571
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2021
    Godina
    38
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Da li su normalni smradovi. Znaci nema skijanja vikendom. A platio sam 7 nocenja i planiram 7 dana ski pas da bi imao besplatno nocno.

  2. #6572
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nema zatvaranja skijališta, na forumu treba pisati samo proverene informacije - sa linkom na info, ne treba širiti "glasine"

    Postoji ideja da restorani i kafane ne rade vikendom, to nema veze sa skijalištem.

    Skijalištu Srbije definitivno ne odgovara da se zatvara zbog korone - postoji Covid Garancija, i za sve dane koji su neiskorišćeni usled zatvaranja zbog korone moraju da vraćaju novac.

  3. #6573
    Senior Member MadMike82 avatar
    Datum registracije
    23.02.2019
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    K2 charger
    Godina
    41
    Poruke
    144

    Podrazumevano

    Tako je Wlad, daj malo optimizma


  4. #6574
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    @wlad napisah s obzirom na izjavu posle ove debilne sednice kriznog staba juce ( https://www.021.rs/story/Info/Srbija...kijalista.html )

    U inat tako retardiranoj izjavi, cak i da postoji mogucnost, da se zatvori u martu, a ne kad su najvece guzve bile sam optimisticno rezervisao naredni vikend 🤭 videcemo da li ce biti ispala

  5. #6575
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Ja ne bih bio toliki optimista. Njima je lakše da vrate pare jednog JP jer to im ne ide iz džepa nego da zatvore kafiće i restorane od kojih su mnogi "finansijeri".



  6. #6576
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    Citirati Originalno postavljeno od lexinho021 Pogledati poruku
    @wlad napisah s obzirom na izjavu posle ove debilne sednice kriznog staba juce ( https://www.021.rs/story/Info/Srbija...kijalista.html )

    U inat tako retardiranoj izjavi, cak i da postoji mogucnost, da se zatvori u martu, a ne kad su najvece guzve bile sam optimisticno rezervisao naredni vikend videcemo da li ce biti ispala
    N1 od početka sezone forsira priču o zatvaranju skijališta. Pročitaj tekst i Kon nigde nije pomenuo zatvaranje skijališta za vikend - samo su ubacili to u naslov.

    Evo na primer izjave na drugom mediju:

    http://www.politika.rs/sr/clanak/473...orani-i-kafici

    Kod:
    „Glavna mesta zaražavanja su uočena - restorani i kafići, dok same ski staze nisu, ali ostavićemo to za petak”, rekao je Kon, prenosi Beta.
    Ako si rezervisao naredni vikend jedino što treba da te brine je prevelika gužva na skijalištu
    (ovih dana je [valjda zbog lepog vremena] najveća gužva od početka sezone)

  7. #6577
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Ja ne bih bio toliki optimista. Njima je lakše da vrate pare jednog JP jer to im ne ide iz džepa nego da zatvore kafiće i restorane od kojih su mnogi "finansijeri".
    Ako zatvore skijalište zatvorili su i svoje hotele, restorane i kafiće takodje.

  8. #6578
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    N1 od početka sezone forsira priču o zatvaranju skijališta. Pročitaj tekst i Kon nigde nije pomenuo zatvaranje skijališta za vikend - samo su ubacili to u naslov.

    Evo na primer izjave na drugom mediju:

    http://www.politika.rs/sr/clanak/473...orani-i-kafici

    Kod:
    „Glavna mesta zaražavanja su uočena - restorani i kafići, dok same ski staze nisu, ali ostavićemo to za petak”, rekao je Kon, prenosi Beta.
    Ako si rezervisao naredni vikend jedino što treba da te brine je prevelika gužva na skijalištu
    (ovih dana je [valjda zbog lepog vremena] najveća gužva od početka sezone)
    Dok ne objave statistike tog uočavanja ozbiljno jedu g.....




  9. #6579
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Novosti sa Kopaonika

    Pa čovek je izjavio da ski staze nisu mesta zaražavanja..

  10. #6580
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Evo ja sam planirao da idem u Martu Na Kopaonik. Isao bih da ucim da skijam. Posto bih isao sam nemam nameru da sedim po kaficima, bolje da setam. Za klopu bih se nekako snasao. Prelezao koronu (blaza forma) i jos imam u sebi prirodna antitela. E ako sam im ja i takvi kao ja pretnja....onda stvarno nek ide sve u persun. Bolje da strozije kontrolisu mere koje su doneli. Na primer u prevozu ima dosta njih bez maski pogotovo deca.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 12 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 12)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •