Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 41

Tema: Slava Ski Manijaka

  1. #21
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Bio,i video jedno poznato lice,ove druge ne poznajem,al boze moj bice dana da i njih upoznam,soory opet za

  2. #22
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od uti
    ojll.opet ja..gledala sam prilog,prek net-a,kaj se tiče manijaka,no da utvrdimo gradivo,jel se radio o prilogu na Brezoviciza 1. maj....??
    UTI
    Jeste Uti sa Brzovice je prilog,a obzirom da dobro skijas,definitivno moras ici na Brezovicu da probas Tepsije,Lavlja Vrata,Livade i ostale staze o kojima ces dugo pricati prijateljima u Zagrebu.Na kraju Vujche ce ti najvernije ispricati kako je tamo!Pozdrav

  3. #23
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vujche
    Bio,i video jedno poznato lice,ove druge ne poznajem,al boze moj bice dana da i njih upoznam,soory opet za
    Ma koga si prepoznao,prijatelju moj?Vujche ajde malo da se ukljucis oko predloga za SLAVU-DAN SKI MANIJAKA 14.02!Pozdrav POP

  4. #24
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Ma koga si prepoznao,prijatelju moj?Vujche ajde malo da se ukljucis oko predloga za SLAVU-DAN SKI MANIJAKA 14.02!Pozdrav POP
    Sta, moze slobodno da predlozi 14.2 kao dan ski manijaka?

    Meni zvuci dobro, svakako ne bi trebalo da bude problema sa snijegom u tom terminu, da se dan proslavi i kako prilici, "radno" A noc...

    Plus sto nam daje opravdanje da pare namijenjene za poklone zenama potrosimo na skijanje...

  5. #25
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    14.02 je pravi datum pozdrav manijacima

  6. #26
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    a i manijakinjama

  7. #27
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Ma koga si prepoznao,prijatelju moj?Vujche ajde malo da se ukljucis oko predloga za SLAVU-DAN SKI MANIJAKA 14.02!Pozdrav POP
    Ih,samo da znas koga sam prepoznao,sto se tice obiljezavanja,u potpunosti se slazem sa SkiBatom da to bude DAN ili tako nesto slicno,iz razloga koje je naveo(ne da mi se sad prepisivat).Za datum(dan) imam jedan prijedlog,da se razumijemo nemam nista protiv 14.02,ali jel ne bi bilo bolje da to recimo bude kao uskrs,ono prva(druga....)subota u drugom ili trecem mjesecu.Ovaj prijedlog se vise odnosi na nas koji bi dosli sa strane sto iz ZG,sto iz Bosne itd.Ako recimo 14. 02. padne npr. u utorak vjerovatnoca da cu se pojaviti je 0.01%,a ako bude recimo subota ja dolazim sigurno.Ovo je samo moj prijedlog,na kraju krajeva forumi i postoje da bi se dogovaralo i raspravljalo .

  8. #28
    Member
    Datum registracije
    29.11.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Vujchetov prijedlog mi se svidja . Zamislite stotinjak manijaka na nekoj od planina na taj dan. Jedino je izvodljivo ako pada samo vikendom.

  9. #29
    Member
    Datum registracije
    03.04.2006
    Godina
    51
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    ojlll..ok Pop,as you say,voljela bih vidjet Brezovica,bez daljnjega,no isto tako se nadam da će mi se to ostvarit,i upoznat nekog od vas,dragih ljudi.....
    UTI

  10. #30
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vujche
    Ih,samo da znas koga sam prepoznao,sto se tice obiljezavanja,u potpunosti se slazem sa SkiBatom da to bude DAN ili tako nesto slicno,iz razloga koje je naveo(ne da mi se sad prepisivat).Za datum(dan) imam jedan prijedlog,da se razumijemo nemam nista protiv 14.02,ali jel ne bi bilo bolje da to recimo bude kao uskrs,ono prva(druga....)subota u drugom ili trecem mjesecu.Ovaj prijedlog se vise odnosi na nas koji bi dosli sa strane sto iz ZG,sto iz Bosne itd.Ako recimo 14. 02. padne npr. u utorak vjerovatnoca da cu se pojaviti je 0.01%,a ako bude recimo subota ja dolazim sigurno.Ovo je samo moj prijedlog,na kraju krajeva forumi i postoje da bi se dogovaralo i raspravljalo .
    Na Uo smo raspravljali o ovome sto si napisao druze moj i slozili smo se da je tako najbolje da bude 2.ili3.. vikend u februaru,pa da se sakupimo sto je vise moguce,jedno je sigurno,bice to Jahorina ili Igrista!Pozdrav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •