Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 41

Tema: Slava Ski Manijaka

  1. #1
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano SLAVA/DAN Ski Manijaka

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    ...razmisljam koju slavu bi mogli za udruzenje da uzmemo,25.09 je rodjendan udruzenja,27.04 je napravljena osnivacka skupstina e sada treba naci adekvatnu slavu u zimsko vreme pa da je svi zajedno slavimo na planini!Pozdrav
    Slazem se ali... da otkrijemo neku koja je neutralna, koju niko od nas ne slavi kako bismo svi mogli da budemo prisutni na planini.

    Znaci Sv. Jovan, 20.01. otpada...
    Izmenio/la hehehe; 07.05.2006 u 18:00.

  2. #2
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano

    Mozda Sv. Vasilije Veliki - 14.01. - tada smo i isli na Igrista
    Ili Sv. Trifun - 14.02.

    Ali moramo obratiti paznju i na internacionalni i multikonfesionalni karakter udruzenja
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

  3. #3
    Ne znam, ali volim SkiBata avatar
    Datum registracije
    27.12.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossi Cobra
    Godina
    55
    Poruke
    139

    Podrazumevano

    Predlažem da, umesto krsne slave, kako je slave pravoslavci, a glede internacionalnog i multikonfesionalnog karaktera našeg udruženja, ne odaberemo slavu, nego DAN – neki datum usred sezone i proglasimo ga za naš praznik. A da bismo pomirili SVE prohteve i , podržavam Stevanov predlog da to bude Sv. Trifun (14.02.), odnosno Valentinovo, odnosno Dan zaljubljenih... Pa, kako ko voli, neka ga zove i slavi. S obzirom na to da smo svi ZALJUBLJENICI u sneg, 14.02, Dan zaljubljenih mi se čini kao sasvim dobar dan. Naročito ako je na snegu!!!!!

  4. #4
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Ljudi vas dvojica ste GENIJALNI,svaka vam cast.Ja sam za vas predlog da nam slava bude 14.02.sveti Trifun,ili Valentinovo ili DAN ZLJUBLJENIH!

  5. #5
    :) jovanitZa avatar
    Datum registracije
    25.12.2005
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    258

    Podrazumevano

    ja sam za!!!!
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  6. #6
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Prihvatam i ja, tj. slazem se, tj. neka bude tada, 14.02. ali... Predsednice, dogovori se, SLAVA ili DAN???
    Izmenio/la hehehe; 07.05.2006 u 12:53.

  7. #7
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe
    Prihvatam i ja, tj. slazem se, tj. neka bude tada, 14.02. ali... Predsednice, dogovori se, SLAVA ili DAN???
    Ja bih da cujem sve clanove sta imaju da kazu pa da se onda odlucimo,usput,U pravoslavnom kalendaru 14.02 je Sv Trifun,u katolickom Valentinovo,a u svetskom DAN ZALJUBLJENIH,mozda je vece pitanje kakav obred izvesti toga dana?????????????????????????????

  8. #8
    Junior Member target avatar
    Datum registracije
    17.02.2006
    Lokacija
    Arandjelovac
    Godina
    45
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    ako bi nekome smetalo dali je pravoslavni ili katolicki praznik onda najbolje izabrati datum koji nema veze sa verom,npr 8.mart sto bi lepsem polu prijalomada netreba o tome raspravljati svi smo tu da skijamo i da se zezamo.

  9. #9
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Ja bih da cujem sve clanove sta imaju da kazu pa da se onda odlucimo,usput,U pravoslavnom kalendaru 14.02 je Sv Trifun,u katolickom Valentinovo,a u svetskom DAN ZALJUBLJENIH,mozda je vece pitanje kakav obred izvesti toga dana?????????????????????????????
    Ja sam za, btw St. Valentine's ti je dan zaljubljenih, po tome je dobio ime.
    Space Shuttle Ski

  10. #10
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Ja bih da cujem sve clanove sta imaju da kazu pa da se onda odlucimo,usput,U pravoslavnom kalendaru 14.02 je Sv Trifun,u katolickom Valentinovo,a u svetskom DAN ZALJUBLJENIH,mozda je vece pitanje kakav obred izvesti toga dana?????????????????????????????
    Hmmm obred.... Trifun je zastitnik vinogradara, samim tim i vina, Valentin stiti zaljubljene, dakle ljubav a posto je februar snezni mesec (valjda), onda je lako. Skijanje svakako dok ne zatvore zice tog dana, a posle neki obred u kombinaciji vina i ljubavi ili pojedinacno, zavisno od toga sta ko preferira...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •