Strana 5 od 14 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 135

Tema: SKIJANJE na Brezovici od 28.04 do 02.05.2006

  1. #41
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano Sneg na Brzovici, yeah!!!

    Ljudi, Pop javlja da na Brezi trenutno pada sneg!!!

    Shto rek'o onaj iz vica: "...kad te oče, oče te..."
    Ja bih josh dodao: "da, ali morash biti Manijak, Ski Manijak!"


  2. #42
    Member
    Datum registracije
    01.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Flow Diskord
    Godina
    47
    Poruke
    39

    Podrazumevano Utisci sa Brezovice

    Izgleda da su su svi ostali iz ekipe po povratku bacili na, odmaranje, prepricavanje (ili na "bliznje svoje" ), pa da prenesem svoje utiske:

    Putovali smo dobro. Nije bilo vecih problema na administrativnoj granici. Posto su sa srpske strane vratili neko kosovsko vozilo kad smo mi naisli,
    malo je bilo "sta imate u ovoj torbi?" - "pa, gace, carape, maj'ce.." "a ovde?" "skije, stapove.." no sve u granicama kulturnog. Cak su nas posle i jurili patrolnim kolima.. Ne zato sto smo nesto skrivili, nego smo krenuli pre nego sto su nam vratili Ogijev pasos..

    U hotelu Molika, gde odredjeni kreveti skripe i kad je u njima samo jedna osoba, cuvali su nas kao malo vode na dlanu. Smestaj je pristojan, a za dorucak se nije stedelo na jajima na razne nacine i ostaloj visokokaloricnoj hrani. Bela vesalica i muckalica su takodje za preporuku.

    Planina je zaista izuzetna. Kao da je neko namerno napravio ovako strme padine da bi ljudi mogli da uzivaju u skijanju. Ista staza (livada), klasifikovana kao crna, iskusnim skijasima (a i borderima) nudi da se strmoglave, dok onim manje iskusnim, zbog svoje sirine omogucuje da se lagano dogegaju do podnozja. Tj. pretpostavljam da je tako i u sezoni, posto mi je ovaj prvomajski pohod prvi odlazak na Brezovicu.

    Ekipa ski manijaka je sarolika i standardno dobra. Ma k... dobra - odlicna ! Svi smo bili toliko slozni da je to milina jedna. Narocito kad je trebalo da se medjusobno testiraju skije i posle toga uz razmenu misljenja, gitaru i ponekog pokojnog jagura ispijaju neogranicene kolicine (bez)alkoholnih napitaka


    Ali vise od Ski manijaka i planine, koji su se dali predvideti, odusevila me je ta iskrena srdacnost i neiskvarenost tamosnjih ljudi. Susta suprotnost preterano komercijalizovanom Kopaoniku i tamosnjim "asistentima za parkiranje" koji ce vam uzeti pare da se parkirate na javni parking..

    Sve u svemu, Brezovicu svakako vredi posetiti. Nadam se da ce joj doci srecnija vremena, ali da ce ljudi ostati kakvi su sad.

    Puno pozdrava za tamosnju ekipu, ekipu ski manijaka i narocito za "bordere iz coska"

  3. #43
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Bravo, srecno stigli!!!

  4. #44
    Member
    Datum registracije
    20.02.2006
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Evo ja sam preziveo...a utisci:
    Znaci, vrh!
    ...sneg u maju, ozbiljna planina, dobra ekipa i egzoticno okruzenje su mi tako legli za kraj sezone, da to nije normalno!
    Za razliku od iskusnih manijaka, ja sam se u pocetku malo mucio sa mokrim snegom ali sam se onda polomio ko nesreca i zatim "prokinuo" Svakako sam naucio novu tehniku, ranije sam samo isao po uredjenim stazama i sezonskim snegom...
    Breza mi je posle ovog iskustva "MUST GO" za dogodine, i to u sred sezone!

    Manijaci su skroz cool - sarolika a opet kompaktna ekipa, dobro zezanje, mnogo prakticnog iskustva i "fora" za skidanje. Pop je lik za 10! Tako posvecen i odgovoran lik, a opet lud ko struja, se retko srece
    Ekipa sa Breze takodje, potpuno ludilo, veliki pozdrav za ekipu iz Tine, a posebno lakse povredjenog Vraga. Generacijo ne daj se!

  5. #45
    :) jovanitZa avatar
    Datum registracije
    25.12.2005
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    258

    Podrazumevano

    eeeeevo i mene...

    ej bilo je fenomenalno!!!drustvo je bilo skroz super,planina divna,sneg manje vishe dobar...ali moglo je lepo da se vozi..Ma ja sam odusevljena...samo mi je zao sto arsa i jos jedna osoba cije ime necu reci,prepoznace se sam, nisu krenuli sa nama..Drago mi je sto sam ovako divno iskustvo podelila sa mnogo dobrom ekipom..

    ps.s imate velike pozdrave od mog tate,kaze da smo bili super na tv-u..
    Izmenio/la jovanitZa; 03.05.2006 u 12:33.
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  6. #46
    Koma
    Guest

    Podrazumevano Sta reci...

    Drugari,
    evo i mene (ko ne prepozna nick - to sam ja: Jelena/Jeca Pereca/kad se Aca naljuti i Jel'na)...
    Sto se mene tice, sve je bilo strava - ekipa, planina, skijanje...Poslednji dan me tako dobro krenulo da sam teska srca skinula moje speedwave-ce
    Pozdrav svima,
    i jedva cekam da vidim sve fotografije i snimke koje smo napravili

  7. #47
    :) jovanitZa avatar
    Datum registracije
    25.12.2005
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    258

    Podrazumevano

    jecooooooooooooooooooooooooooo heheehhehe dajte i vi snimke sa vase kamere :P
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  8. #48
    Member Matrix avatar
    Datum registracije
    06.01.2006
    Lokacija
    Beograd - Medak
    Godina
    55
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Cao Ekipo,
    Breza je cudo, nisam odavno uzivao ovoliko na snegu (bez obzira na kvalitet) i u dobrom drustvu.Kada se ide PONOVO ???
    Izvinjavam se ako sam nekoga smorio sa svirkom. Gde je DECAK IZ VODE (mico bre).
    Ko ima neka postavi i snimke sa UNMIKovcima od zadnjeg dana (revija likova).
    E pa ziveli !!!

  9. #49
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Pozdrav super ekipi SKI MANIJAKA i ljudi koji su nas i ovaj put ugostili kao svaki dobri domacini.Utiske cu kasnije da napisem dok dodjem do vise slobodnog vremena!
    Priložene slike Priložene slike

  10. #50
    Junior Member
    Datum registracije
    03.05.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godina
    60
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Hello, everybody!

    Matrix kaze da je na Brezi bilo fenomenalno! Odusevljen je planinom i skijanjem, ekipom i druzenjem, smestajem i klopom i naravno, uslugom i gostoprimstvom nasih ljudi iz Strpca.
    Na moju veliku zalost, i pored velike zelje da posle sto godina skijam na Brezovici, ovoga puta nisam uspela da se organizjem.
    Vise srece u sledecem izvlacenju!
    Anyway, drago mi je da ste uzivali i nadam se da cu imati prilike nekada da "manijacim" sa vama.
    Pozdrav svima,
    Zaki.

    PS Dajte malo slika, bre!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •