Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 20 od 20

Tema: Jahorina (kako je sada u odnosu na olimpijske godine)

  1. #11
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    pa,pazi ovako...shto se tiche Jahorine,ne zaboravi da se ti ljudi josh oporavljaju od teshkog rata... i josh neshto,gde mozesh za 300 jevreja da odesh na zimovanje 10 dana i da zivish kao car ljudi su prijatni,kulturni,spremni da pomognu...a shto se tiche prirode,PRELEPA JE...

  2. #12
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Snega na Jahorini nece biti do polovine Decembra. Informacija iz Obershofena iz meteoroloskog centra /POP/ prim. aut. (brate al smo nacitani), tako da Zabljak najverovatnije ce ga imati krajem Novembra.
    Hmmm
    Čet 17.11.05. 07 h
    oblačno sa snegom

    -4 °C
    4 m/s
    severni
    97 %
    sneg
    13.3 kg/m2
    Čet 17.11.05. 13 h
    oblačno sa snegom

    -6 °C
    4 m/s
    severni
    96 %
    sneg
    6.7 kg/m2

  3. #13
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............... to mi reci

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    10.11.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    11

    Podrazumevano Znači vikend na Jahorini!

    Prvo hvala na kratkim crticama o Jahorini. Drugo, zar nije malo rano za skijanje ovog vikenda (mislim, nije još napadalo dovoljno snega). Treće, neko me pita što mi dosadio KOP kad je tamo sve skupo . E pa stvarno je skupo, ali i sve ostalo mi ide na živce (gužva na žici, na stazi opšta ludnica-što od ljudi što od kamenja i trave itd da ne dužim - to već svi znaju), a i deca su mi porasla, naučila da skijaju pa mogu malo da promene. Mi smo u "sretna" vremena lutali po celoj bivšoj Jugi (od severa do juga). Moram priznati da je najbolje skijanje bilo na Ljubelju(granični prelaz između Slovenije i Austrije), onda Brezovica, naravno već pomenuta Jahorina i ne mogu da kažem bilo je lepo i na KOP-u dok ga nisu zaposeli razni novokomponovani biznismeni.
    Uh al raširih temu pa vas sve udavih.
    Toliko za ovaj put!
    Možete da posetite još neke forume. Ovaj vaš je odličan!
    www.mgforumi.co.yu - možda pronađete još neku zanimljivu temu, a ko voli može da poseti i www.mg-gaming.net - zabavno je!
    Ne propustite!!!
    Još jednom hvala i vidimo se na Jahorini.

  5. #15
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nerro
    Prvo hvala na kratkim crticama o Jahorini. Drugo, zar nije malo rano za skijanje ovog vikenda (mislim, nije još napadalo dovoljno snega). Treće, neko me pita što mi dosadio KOP kad je tamo sve skupo . E pa stvarno je skupo, ali i sve ostalo mi ide na živce (gužva na žici, na stazi opšta ludnica-što od ljudi što od kamenja i trave itd da ne dužim - to već svi znaju), a i deca su mi porasla, naučila da skijaju pa mogu malo da promene. Mi smo u "sretna" vremena lutali po celoj bivšoj Jugi (od severa do juga). Moram priznati da je najbolje skijanje bilo na Ljubelju(granični prelaz između Slovenije i Austrije), onda Brezovica, naravno već pomenuta Jahorina i ne mogu da kažem bilo je lepo i na KOP-u dok ga nisu zaposeli razni novokomponovani biznismeni.
    Uh al raširih temu pa vas sve udavih.
    Toliko za ovaj put!
    Možete da posetite još neke forume. Ovaj vaš je odličan!
    www.mgforumi.co.yu - možda pronađete još neku zanimljivu temu, a ko voli može da poseti i www.mg-gaming.net - zabavno je!
    Ne propustite!!!
    Još jednom hvala i vidimo se na Jahorini.

    Bata Bane pita, pozdrav

  6. #16
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nerro
    Prvo hvala na kratkim crticama o Jahorini. Drugo, zar nije malo rano za skijanje ovog vikenda (mislim, nije još napadalo dovoljno snega). Treće, neko me pita što mi dosadio KOP kad je tamo sve skupo . E pa stvarno je skupo, ali i sve ostalo mi ide na živce (gužva na žici, na stazi opšta ludnica-što od ljudi što od kamenja i trave itd da ne dužim - to već svi znaju), a i deca su mi porasla, naučila da skijaju pa mogu malo da promene. Mi smo u "sretna" vremena lutali po celoj bivšoj Jugi (od severa do juga). Moram priznati da je najbolje skijanje bilo na Ljubelju(granični prelaz između Slovenije i Austrije), onda Brezovica, naravno već pomenuta Jahorina i ne mogu da kažem bilo je lepo i na KOP-u dok ga nisu zaposeli razni novokomponovani biznismeni.
    Uh al raširih temu pa vas sve udavih.
    Toliko za ovaj put!
    Možete da posetite još neke forume. Ovaj vaš je odličan!
    www.mgforumi.co.yu - možda pronađete još neku zanimljivu temu, a ko voli može da poseti i www.mg-gaming.net - zabavno je!
    Ne propustite!!!
    Još jednom hvala i vidimo se na Jahorini.
    Ukoliko zelite da idete na Jahorinu sa SKI MANIJACIMA 30.11. molim da to potvrdite,obzirom da se sutra sastajemo u 19.00 mozda bi ste mogli da nam se pridruzite u da se upoznamo!
    Pozdrav,POP

  7. #17
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano staze / zicare

    Pitanje, nisam bio nikada na Jahorini, i gledam sada na:

    http://www.dalmacijaski.com/content/view/80/114/

    vidim izlistano 20 staza, to je bilo verovatno aktivno za olimpijadu ili sl.

    Koliko zicara i staza je sada aktivno i koje?

  8. #18
    Member stojke avatar
    Datum registracije
    03.03.2004
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Има 4 двоседа и 3 ски лифта(тањира).
    А тих 20 стаза... то је пођеш са врха једне жице а завршиш на дну друге(има доста комбинација пошто све жице иду ка врху паралелно једна другој). На неким сајтовима и у многим агенцијама тврде да има 7-8 седешница и ко зна колко ски лифтова, али су у питању стари једноседи који ко зна колико дуго не раде.

  9. #19
    Member stojke avatar
    Datum registracije
    03.03.2004
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Оних 8 жица на DalmacijaSKI раде (чим се скрасе да их пусте).

  10. #20
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Hvala na infou!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •