Strana 29 od 31 PrvaPrva ... 192728293031 PoslednjaPoslednja
Rezultati 281 do 290 od 310

Tema: Aktivni veš

  1. #281
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Craft je švedska marka sa vrlo kvalitetnim proizvodima. Nekada je Ingemar Stenmark (i ostatak švedske reprezentacije) nosio njihov veš. Čuo sam da Craft i Odlo imaju istog vlasnika (kao npr. što je finska firma Amer Sports vlasnik firmi Atomic, Salomon, Wilson, Armada, Suunto...).
    Godinama koristim Craft skijaški donji veš i prezadovoljan sam. Za ovu zimu ulovih na žešćem popustu Odlo veš i koristio sam ga sad u srijedu na Zugspitze-u. Oduševljen sam! I ne bio kad se taj komplet prodaje za 150€.
    Rezime: ko si može priuštiti Odlo, neka to i uradi, ali ni sa Craftom niko neće biti nezadovoljan.

  2. #282
    Member
    Datum registracije
    24.11.2021
    Godina
    25
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Je l probao neko veš ili duks iz "Merino world-a" , vidim da je vuna oko 70% sastava a poprilično su povoljni za to?

  3. #283
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2012
    Godina
    41
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Aktivni ves Merino world (100% vuna) mi bas odgovara za svakodnevno nosenje kada je hladno. Medjutim vrucina mi je kada skijam u njemu, te bih za tu priliku prednost dao vesu sa manjim procentom vune. Inace je jako mekan i udoban.

  4. #284
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Je l’ ima negde u Beogradu da se kupi ili je samo on line prodaja?

  5. #285
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od webad Pogledati poruku
    Je l probao neko veš ili duks iz "Merino world-a" , vidim da je vuna oko 70% sastava a poprilično su povoljni za to?
    Ja koristim Merino world. Zadovoljan sam. Više ne koristim sintetičke materijale.

  6. #286
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Iskreno (da me ne razumete pogresno) sam izbegavao stvari od vune jer sam imao osecaj peckanja kada god nosim tako nesto. Imam 100 vunenu rolku mislim da je Nikol's nisam siguran. I kada god sam je nosio imao sam taj nelagodan osecaj peckanja. Pa sam morao da ispod nosim neku majcu bar sa kratkim rukavima. Zato i nemam vunene stvari do skoro sem ski carapa ali tamo je mesavina i nisu 100 vunene. Dopadaju mi se neke stvari sa ovog Merino world-a. Mozda bih nesto pazario od njih.

  7. #287
    Member
    Datum registracije
    24.11.2021
    Godina
    25
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Naručio sma ja gornji deo aktivnog veša, duks i ski čarape. Javiću utiske kad stigne

  8. #288
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Meni bi bio zanimljiv duks i obicne carape one tanje vunene.

  9. #289
    Member
    Datum registracije
    24.11.2021
    Godina
    25
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Imao sad priliku da probam aktivni veš iz merino worlda u prethodna dva dana. Nažalost isprobao sam ga u krevetu, imao sam visoku temperaturu i preznojavao se više puta. Na sajtu izgleda dosta kvalitetnije i lepše nego uživo, materijal je baš tanak, vuna ne iritira. ono što je najbitnije, sporo se sušio, skoro kao pamuk. Skinuo sam njega i obukao elese koji je bar duplo deblji ali se bolje pokazao i po sušenju i po toploti.

  10. #290
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2021
    Godina
    46
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Kupio kapu, ništa posebno…



Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •