Strana 21 od 31 PrvaPrva ... 111920212223 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 201 do 210 od 310

Tema: Aktivni veš

  1. #201
    Member christofer avatar
    Datum registracije
    18.12.2013
    Skije / Bord
    Salomon Riot
    Godina
    40
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Na oficijelnom sajtu dole pise Via Marco Polo 1.
    http://www.mcarthurglen.com/it/noven.../getting-here/
    Koliko se secam vidi se sa auto puta znak taj Mcarthurglen znak, a i sam outlet. Ukljuci na google maps satelite view pa ces lepo videti gde je. tacno vidis layout samog outleta. To bi trebala da je gornja mapa tvoja. U svakom slucaju ne mozes promasiti. Mi smo samo znali gde je otprilike i na putu je lepo stojala tabla (u oba pravca je postojala tabla) i odvojili se i pratili table i dosli direkt na parking. Ono o cemu treba voditi racuna je da su npr prosle ili pretprosle godine (ne secam se tacno kad - prolazio sam par puta tuda) radili tu deonicu puta (jednu stranu) pa nije moglo da se skrene tu vec na sledecem odvajanju...cak mislim da su postavili neku privremenu tablu.
    Ako prolazis tuda ili ti je mali detour, obavezno idi...ima i druge robe, ali je ovo pod obavezno

  2. #202
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2013
    Godina
    40
    Poruke
    18

    Podrazumevano Wedze

    A sta kazete na Wedze aktivni ves kako se on pokazao?

  3. #203
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od christofer Pogledati poruku
    Na oficijelnom sajtu dole pise Via Marco Polo 1.
    http://www.mcarthurglen.com/it/noven.../getting-here/
    Koliko se secam vidi se sa auto puta znak taj Mcarthurglen znak, a i sam outlet. Ukljuci na google maps satelite view pa ces lepo videti gde je. tacno vidis layout samog outleta. To bi trebala da je gornja mapa tvoja. U svakom slucaju ne mozes promasiti. Mi smo samo znali gde je otprilike i na putu je lepo stojala tabla (u oba pravca je postojala tabla) i odvojili se i pratili table i dosli direkt na parking. Ono o cemu treba voditi racuna je da su npr prosle ili pretprosle godine (ne secam se tacno kad - prolazio sam par puta tuda) radili tu deonicu puta (jednu stranu) pa nije moglo da se skrene tu vec na sledecem odvajanju...cak mislim da su postavili neku privremenu tablu.
    Ako prolazis tuda ili ti je mali detour, obavezno idi...ima i druge robe, ali je ovo pod obavezno
    Sad u januaru cu u madonnu tako da definitivno cu navratiti. Ako nista barem da vidim kakve su cene
    History is made by those who dare to break the rules.

  4. #204
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    I mene isto zanima da li neko ima iskustva sa Wedze-om? Planiram u skorije vreme da svratim u Temisvar a vidim da tamo ima decathlon, pa bih kupio nekoliko stvari.

    Inace, uzeh pre neki dan dve neke mckinley majice u intersportu, pise da su antibakterijske, za 1600/komad. Na oko izgledaju lepo, 100% poliester, a kontam i da ne lazu sto kazu da su antibakterijske, jeste mckinley entry-level marka, al imaju kredibilitet kao brend intersporta. Videcemo kako ce se pokazati.
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  5. #205
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Odlično se pokazao McKinley. Gledaj samo da nema ni 1% pamuka. Ja šta god da sam pazario od tih jeftinjjih marki šljakalo je super.

  6. #206
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Imam ja Wedze, ali vise je 2nd layer nego 1st, bar ga ja tako tretiram. Kupio sam u Francuskoj pre nekoliko godina i nikakvih primedbi nemam. Mislim da je srednja klasa, ali za tu lovu sasvim OK.

  7. #207
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od christofer Pogledati poruku
    Na oficijelnom sajtu dole pise Via Marco Polo 1.
    http://www.mcarthurglen.com/it/noven.../getting-here/
    Koliko se secam vidi se sa auto puta znak taj Mcarthurglen znak, a i sam outlet. Ukljuci na google maps satelite view pa ces lepo videti gde je. tacno vidis layout samog outleta. To bi trebala da je gornja mapa tvoja. U svakom slucaju ne mozes promasiti. Mi smo samo znali gde je otprilike i na putu je lepo stojala tabla (u oba pravca je postojala tabla) i odvojili se i pratili table i dosli direkt na parking. Ono o cemu treba voditi racuna je da su npr prosle ili pretprosle godine (ne secam se tacno kad - prolazio sam par puta tuda) radili tu deonicu puta (jednu stranu) pa nije moglo da se skrene tu vec na sledecem odvajanju...cak mislim da su postavili neku privremenu tablu.
    Ako prolazis tuda ili ti je mali detour, obavezno idi...ima i druge robe, ali je ovo pod obavezno
    Bio sam ja 2011 godine kada sam isao u Marilevu na skijanje. Odmah je pored auto puta kao sto je na google maps. Skini POI za njega za navigaciju ili unesi kordinate u istu nema promasaja. Mi smo spavali u ovom hotelu:

    http://www.booking.com/hotel/it/nove...d10723c21edeX1

    jer smo stigli nesto kasno uvece pa smo ujutru isli u outlet i nastavili dalje put. Hotel je pristojan i cist i nije bio nesto skup. Imali smo nocenje sa doruckom. Outlet je od njega bas blizu. Deli ih veliki kruzni tok.
    Sto se tice samog X-bionic aktivnog vesa video sam ga u jednoj radnji ali mi je bio skup i nije bio na snizenju. Mi smo bili krajem marta pa tada skoro nista i nije bilo na snizenju. @Grazer imas u Madonni isto jednu radnju gde sam video da ima X-bionic aktivan ves ali su cene isto bile paprene.

  8. #208
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tadija_91 Pogledati poruku
    I mene isto zanima da li neko ima iskustva sa Wedze-om? Planiram u skorije vreme da svratim u Temisvar a vidim da tamo ima decathlon, pa bih kupio nekoliko stvari.

    Inace, uzeh pre neki dan dve neke mckinley majice u intersportu, pise da su antibakterijske, za 1600/komad. Na oko izgledaju lepo, 100% poliester, a kontam i da ne lazu sto kazu da su antibakterijske, jeste mckinley entry-level marka, al imaju kredibilitet kao brend intersporta. Videcemo kako ce se pokazati.
    Imas na KP ponude Wedze aktivnog vesa:

    https://www.kupujemprodajem.com/Akti...ter_id=2025144

    https://www.kupujemprodajem.com/Akti...ter_id=2025144

    Lik je iz Subotice tako da pretpostavljam da nabavlja iz Madjarske. Nemam iskustva sa istim.

  9. #209
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Bio sam ja 2011 godine kada sam isao u Marilevu na skijanje. Odmah je pored auto puta kao sto je na google maps. Skini POI za njega za navigaciju ili unesi kordinate u istu nema promasaja. Mi smo spavali u ovom hotelu:

    http://www.booking.com/hotel/it/nove...d10723c21edeX1

    jer smo stigli nesto kasno uvece pa smo ujutru isli u outlet i nastavili dalje put. Hotel je pristojan i cist i nije bio nesto skup. Imali smo nocenje sa doruckom. Outlet je od njega bas blizu. Deli ih veliki kruzni tok.
    Sto se tice samog X-bionic aktivnog vesa video sam ga u jednoj radnji ali mi je bio skup i nije bio na snizenju. Mi smo bili krajem marta pa tada skoro nista i nije bilo na snizenju. @Grazer imas u Madonni isto jednu radnju gde sam video da ima X-bionic aktivan ves ali su cene isto bile paprene.
    Ne sumnjam da u madonni ima xbionica za naci ali s punim cjenama+turistickim marzama tako da izadje jos skuplje nego sto kosta normalno. U outletu bi trebalo da je -50% sto bi onda i bilo prihvatljiv shoping. Cak i tad platices 80-90eur ali ako hoces xbionic isplati se
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #210
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2013
    Godina
    40
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Meni je wedze aktivni ves sasvim OK, pristupacna cena, extra dizajn i dobro odradi svoj posao sto je najbitnije........

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •