Strana 20 od 31 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 191 do 200 od 310

Tema: Aktivni veš

  1. #191
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    +1 za Brugi

  2. #192
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    ++ za Brugi

  3. #193
    Junior Member
    Datum registracije
    08.05.2013
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Zajo prvi sloj.
    Sastav 70% merino vuna i 30% veštačka vlakna. Može da se zakopča do brade i nikad se nije usmrdeo. Mislim da više ne prave od 100% merino vune. Prilično jeftiniji nego HH parnjaci od iste strukture.

  4. #194
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Oličan Zajo!

  5. #195
    Junior Member
    Datum registracije
    03.12.2013
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    +++ za Brugi

  6. #196
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Danas kupih kao posledicu rasprodaje proslogodisnje opreme X-Bionic Beaver Performed Shirt. Nije bila jeftina cak ni na rasprodaji ali...dugo sam je jurio i nadam se da nisam pogresio. Inace drugi sloj je u pitanju

    Izmenio/la Grazer; 14.12.2013 u 21:17.
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #197
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Uf, izgleda mocno.

    Dobio sam Under Armour Compression Cold Gear, gornji i donji deo. Isprobao sam ga samo na suncanom vremenu, pokazao se odlicno. Videcemo kada budu malo ekstremniji uslovi.

  8. #198
    Member christofer avatar
    Datum registracije
    18.12.2013
    Skije / Bord
    Salomon Riot
    Godina
    39
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Ja sam se preporodio od kako sam nabavio 1st layer od X-bionica...stvarno odlicno izvlaci vlagu. Obicno se sva skupi na spoljasnjosti tkanine pa je pozeljno da i 2nd layer bude neki aktivni i da odvlaci vlagu dalje. Svaka preporuka za nabavku istog. Cena je stvarno dosta visoka ali se isplati. A kome je usput neka svrati do outleta blizu Venecije. Taman moze ako se ide usput do nekog centra u Italiji ili Francuskoj. Tamo ima radnja koja prodaje sve od X-Bionica..cene su oko 50% standarde cene njihove opreme.
    http://www.outlet-village.it/noventadipiave/
    A interesuje me ima li iko iskustvo sa Dainese opremom? I njihovi 1st layeri mi deluju ok?

  9. #199
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od christofer Pogledati poruku
    Ja sam se preporodio od kako sam nabavio 1st layer od X-bionica...stvarno odlicno izvlaci vlagu. Obicno se sva skupi na spoljasnjosti tkanine pa je pozeljno da i 2nd layer bude neki aktivni i da odvlaci vlagu dalje. Svaka preporuka za nabavku istog. Cena je stvarno dosta visoka ali se isplati. A kome je usput neka svrati do outleta blizu Venecije. Taman moze ako se ide usput do nekog centra u Italiji ili Francuskoj. Tamo ima radnja koja prodaje sve od X-Bionica..cene su oko 50% standarde cene njihove opreme.
    http://www.outlet-village.it/noventadipiave/
    A interesuje me ima li iko iskustvo sa Dainese opremom? I njihovi 1st layeri mi deluju ok?
    Cuo sam i ja za taj outlet u Italiji ali nisam nikako stigao da odem. Par kolega kaze da je bilo i da su kupili par stvari od xbionica. Kad vratis pdv jos dobije se bas lep popust. Gde se tacno nalazi outlet? Sad u jabuaru cu u Italiju pa ako je usput da navratim.
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #200
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Zbunjen sam s lokacijom. Na sajtu stoji da je lokacija Via Calnova or Via Marco Polo, 1, 30020 Noventa di Piave. Via calnova i via marco polo su 2 ulice udaljene par km. Jel autlet odmah uz auto-put? Izlaz San Donŕ di Piave?
    Kad ukucas u google maps Via Marco Polo 1 30020 Noventa di Piave pokazuje drugaciju lokaciju u odnosu na lokaciju koju pokazuje na oficijalnom sajtu pa sam zbunjen.


    Lokacija po adresi i navigaciji




    Lokacija kako tvrdi oficijalni sajt(vidi se da je druga lokacija par km sjevernozapadno,gore levo u cosku)
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •