Strana 2 od 31 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 310

Tema: Aktivni veš

  1. #11
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Meni taj pamuk nikako ne uliva poverenje. I ja imam neki sa pamukom (ne znam da li je Cherish, provericu kuci) i redovno upije znoj.

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    cherish je zakon, pogotovo što komplet košta oko 1300-1500 din. Dva kompleta su mi sasvim dovoljna za 6 dana skijanja.

    Verujem da ima boljih ali ne mogu sebi da opravdam da dam 100e samo za gornji deo kad nemam nijednu zamerku za cherish.

  3. #13
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Cherish je sasvim ok. Uzeo ga pre 2 sezone, skijao i na -20 i na +5 i nikada nisam imao problem sa hladnoćom niti vrućinom. O ceni ne treba raspravljati.
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

  4. #14
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ftj Pogledati poruku
    cherish je zakon, pogotovo što komplet košta oko 1300-1500 din. Dva kompleta su mi sasvim dovoljna za 6 dana skijanja.

    Verujem da ima boljih ali ne mogu sebi da opravdam da dam 100e samo za gornji deo kad nemam nijednu zamerku za cherish.
    Ali cherish nije fancy, to je opravdanje da daš 10X više

    Ja imam gornje delove od raznih low budget proizvodjaca i nijedan nije baš kako treba.
    Nedavno sam na nekoj net rasprodaji uzeo UnderArmour 1st layer i sjajan je, krivo mi sto nisam uzeo jos 2
    Takođe sam uzeo neke carape (uglavnom vunene) koje si isto odlicne

    Inače 400e za donji veš je stvarno previše makar bio i fancy.

  5. #15
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Ja samo kazem da ako se aktivni ves kvasi onda ne valja, koja god da je marka.

  6. #16
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Uf, koristio sam taj Cherish i moram reci da na zalost drzi vodu(znoj).
    Definitivno nije za one koji se mnogo znoje.
    Svanulo mi pretprosle sezone kada sam uzeo McKinley Artic Warm, ali antibakterijski (100% poliester) ne ovo sto sad ima u intersportu(rekao bih da je sad 1 klasu slabiji).
    Odvlaci znoj i nije natopljen tj. ne drzi vodu
    Jedina mi je zamerka sto ledja nisu malo duza i ne lepi se bas totalno uz telo ali za te pare je OK (bio oko 4500,00 komplet)
    Inace nije se umirisao ni posle 6 dana skijanja, ali sam 7. ipak obukao drugi komplet zbog povratka busom za BG iz Fra(za svaki slucaj)
    Sad sam uzeo u Gori X-tech koji mi delije OK i lepi se za telo ko lud, ali ne preteze(dobar osecaj)i ledja dugacka za medalju.
    92% Polipropilen 8%elastin.(komplet 5000,00)
    Polipropilen bi trebalo da se jos brze susi od poliestera.
    Cekam sneg pa da ga probam.
    Poz

  7. #17
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ako zelite pravi aktivni ves koji treba da obavi svoj posao onda to ne moze da bude pamuk. Pamuk kad pokupi znoj ostaje dugo dugo mokar na vama i to je ono sta se izbegava. Znaci cherish nije aktivni ves vec obicno donje rublje za zimske prilike.

    ta dva pojma nemojte da mesate

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Nedavno sam na nekoj net rasprodaji uzeo UnderArmour 1st layer i sjajan je, krivo mi sto nisam uzeo jos 2
    UnderArmor je odlican, zavisi samo koji model. Linzy koristi Under (mislim da i cela USA reprezentacija). ja sam svojevremeno koristio cold gear model ali mislim da su sad nesto novo izbacili. Za odnos cena kvalitet dobri su.
    Mislim da je normalna cena oko 50eur, na rasprodajama se mogu naci za 30
    Izmenio/la Tadija_91; 22.11.2012 u 23:14.
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #18
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Ja kupio prošle zime taj cherish (imaju radnju u dimitrija tucovića) sebi, ženi i klincu. Ukupno sam dao manje nego za jedan mckinley. Pošto pre toga nisma koristio takvu vrstu veša nisam hteo da experimentišem za velike pare. Mogu reći da je ispalo dobro. Ja se dosta znojim i u odnosu na nošenje običnog belog veša ovo je svemirski pronalazak. Ne mogu da poredim sa boljim primercima ali prošle godine je veš bio retko kad po malo vlažan na par mesta. Obzirom na koliko umem da se oznojim, ovo je neverovatno. I nikad mi nije bilo hladno a nosio sam ga i na -15 na skijanju i na sankanju na koštnjaku na - 10.
    Moja žena, koja se ne znoji ni kad je leti 40 i kusur stepeni, kaže da joj je super toplo bilo. Inače, preko toga nisam nosio ništa pamučno. Ove godine možda sebi kupim neki bolji komplet totalno bez pamuka mada će i cherish biti u pripravnosti. Ovim mojima ne treba bolje (sami kažu tako).

  9. #19
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    @grazer

    Verujem da ti je tako lakše da opravdaš svoju investiciju u aktivni veš ali meni cherish stvarno odlično vrši posao a smatram da se solidno oznojim jer ne skijam baš početnički.

  10. #20
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Evo stiglo mi obavestene iz tomassport-a da su poceli da prodaju X-bionic pa ko voli nek izvoli:

    http://www.tomassport.rs/x-bionic/orderby/price/asc/

    Meni se ova narandjasta ne uklapa . Sala mala .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •