Strana 19 od 31 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 181 do 190 od 310

Tema: Aktivni veš

  1. #181
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Brugi je odlican. Probao ga juce. Drzi toplotu i odvodi dobro znoj. Ja sam uzeo XL gornji deo i L donji. Gornji deo su mi dugacki rukavi pa ih povrnem. Probao sa L gornji ali mi je dosta uzak a rukavi su mi isto dugacki tako da sam uzeo XL posto mi je komotniji. Donji deo XL mi je dugacak dok je L taman. I gornji i donji deo su dugacki tj. donji deo je dubok tako da se ne izvlaci uopste cak i posle celodnevnog skijanja, sedenja u kaficu, autu itd. Kad sam ga juce skinuo posle dolaska sa SP u Nis mirisao je na omeksivac .
    Icepeak je tanji i tkanje nije gusto kao sto je slucaj npr. sa Matrix aktivnim vesom. Bilo je hladno kada sam ga nosio. Nije mi bilo hladno u njemu ali sam osecao hladnocu kada sednem na zicu npr. pa dune hladan vetar. Ako se ne varam i on je 100% poliester. Dobro je provodio znoj. Ne oseca se znoj, barem ne kod mene. Jos jedna mana je da nije donji deo dovoljno dubok pa se povlaci i posle gola ledja. Meni tako stoji a neko drugi mozda nece imati tih problema. Treba probati. Ja sam kupio komplet na slepo onine preko tomas sport prodavnice iz Slovenije. Pisao sam vec o tome na ovoj temi. Kod nas ga je bilo u Sport visio prodavnicama. Toliko od mene u ovom javljanju .

  2. #182
    Junior Member
    Datum registracije
    12.03.2013
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Cao,
    mozda konacno odem sledeci vikend na Kopaonik pa eto prilike da tamo kupim neki aktivni ves...zna li neko kakav je izbor gore, valjda ce biti neko snizenje

    Inace, ovo mi je prvi put da ga kupujem, nisam do skora znao i da ima nesto tako. Trazim samo gornji deo, dole imam prirodnu izolaciju


    Pozdrav.......

  3. #183
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Izbor je manji nego u Beogradu, a cene sigurno nisu manje

  4. #184
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    U Beosportu na Kopaoniku su cene identične kao u ostalim BS radnjama po Srbiji.

  5. #185
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    U Planeti imas Brugi na popustu ja mislim 40% ili 50%. Proveri i na sajtu. Mislim da mozes i online da kupis ili da narucis pa ti isporuce na kucnu adresu. Ima i neki popust gde platis punu cenu a uzmes robu u vrednosti 150% od onoga sto si platio ili u prevodu: platis 1000 dinara a uzes na poklon nesto od zimske kolekcije za 1500 dinara. Samo proverite do kad traje akcija i da li mozda radi i nedeljom. Ima i u intersportu popust 20%-30% ali mslim da traje jos sutra.

  6. #186
    Junior Member
    Datum registracije
    14.03.2013
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Cherish aktivni ves se moze najpovojlnije naci preko kupindo sajta prva ruka provereno

  7. #187
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ima rasprodaja u Giga sportu u Grazu X-bionic za po 50eur. malo je velicina ostalo, ljudi pograbise sve. Ako neko bude bio u prolazu isplati mu se na svrati
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #188
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    50
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Vazi taj popust u Planeti i odnosi se samo na zimsku kolekciju. Kao sto rece ibane, sve je 50% od istaknute cene ili platis punu cenu i dobijes na poklon robu u vrednosti 150% te cene.

  9. #189
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od canexx Pogledati poruku
    Cherish aktivni ves se moze najpovojlnije naci preko kupindo sajta prva ruka provereno
    Mislis na ovo:

    http://www.kupindo.com/Sportska-odec...ji-ves-CHERISH

    i ovo

    http://www.kupindo.com/Sportska-odec...ji-ves-CHERISH

    ?

  10. #190
    Member
    Datum registracije
    14.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Ako vec neko hoce Cherish-ov aktivni ves, mislim da sam video u Tempo hipermarketima po povoljnijoj ceni, cca 1200-1300 dindzi, a bilo je i u Metro-u u Bgd povoljnije, neznam kako je trenutno.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •