Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 84

Tema: Savet pri izboru jakne

  1. #21
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Obavezno proveri http://www.backcountry.com posto cesto imaju dosta dobre popuste.
    Inace Insulacija 100g je srednja, cesto se stavlja i veca na ski jakne.
    Meni je pretoplo s time i na -10 , pa se kajem sto sam uopste uzimao insulated jaknu.

  2. #22
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    @CrazyKong
    I ja sam se plašio da će mi 100g izolacije biti previše jer nisam zimogrožljiv, a sa druge strane nisam hteo čist shell bez izolacije. Nadam se da će ovih 60g biti dobra mera za mene.

    Pratio sam Backcountry, Evo i još neke sajtove. Ovo je najjeftinije što sam uspeo da nađem, na Backcountry je nešto malo skuplje od ovoga.

    Hvala

  3. #23
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od chaghaboo Pogledati poruku
    @CrazyKong
    I ja sam se plašio da će mi 100g izolacije biti previše jer nisam zimogrožljiv, a sa druge strane nisam hteo čist shell bez izolacije. Nadam se da će ovih 60g biti dobra mera za mene.

    Pratio sam Backcountry, Evo i još neke sajtove. Ovo je najjeftinije što sam uspeo da nađem, na Backcountry je nešto malo skuplje od ovoga.

    Hvala
    Tek sad videh da si vec kupio...nek ti je sa srecom
    Ja sam, kako se zove "kontra od zimogrozljiv" , i 100g mi je izgleda previse.
    Razmisljao sam da uzmem samo shell, ali ovo naletelo skoro pa za dz pa nisam preskocio...

  4. #24
    Member
    Datum registracije
    06.02.2011
    Godina
    39
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Treba mi vase mislenje...
    Sta mislite za icepeak jakne, znam da ni su nesto posebno ali budget ja taj, pa zanima me dali vrjede za te pare ili da ih zaobikolim?

    Inaku dvoumim se oko ove dva modela, ta bela je i skuplja za oko 50eura plus.

    http://www.icepeak.fi/collection#!products/melker/blue
    http://www.icepeak.fi/collection#!products/meron

  5. #25
    Member
    Datum registracije
    06.02.2011
    Godina
    39
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Miroslav1 Pogledati poruku
    Treba mi vase mislenje...
    Sta mislite za icepeak jakne, znam da ni su nesto posebno ali budget ja taj, pa zanima me dali vrjede za te pare ili da ih zaobikolim?

    Inaku dvoumim se oko ove dva modela, ta bela je i skuplja za oko 50eura plus.

    http://www.icepeak.fi/collection#!products/melker/blue
    http://www.icepeak.fi/collection#!products/meron
    Nikooo nema neki savet, peporuka i slicno???

  6. #26
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    ja imam Icepwak jaknu vec 3 sezone i zadovoljan sam poprilicno-ne propusta,topla je dovokjno i na -20,ne znojis se u njoj....sve u svemu mislim da je dobra kupovina.eto,nadam se da sam pomogao ;-)

  7. #27
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    @Miroslav1

    Nisi rekao koje su cene, a na sajtovima koje si dao nema specifikacije materijala i njihovih karakteristika pa je teško reći da li je to ok ili ne.

    Što se iskustva tiče, imam njihove pantalone koje me već jedno 4 sezone odlično služe u smislu da su tople i da nisu propustile. Stvarno sam zadovoljan odnosom koliko sam ih platio i šta sam dobio. E sad, te pantalone sam kupio na popustu i sećam se da su koštale kao neki lošiji modeli a imale su bolje karakteristike pa mi je odnos cena-kvalitet ok. Sa druge strane baš pre par nedelja sam kod nas video IcePeak jakne za 20tak hiljada, što mislim da je previše i za samu marku a i za karakteristike materijala.

  8. #28
    Member
    Datum registracije
    06.02.2011
    Godina
    39
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Ona Meron jakna je 150 eura, a ona druga sta je crna ili plava kombinacija kosta 100 eura,, materijal od koji su izradjene mislim deka pise na isti sajt.
    Znaci nisu lose?,, recite i druge detalje, misljenje...

  9. #29
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Ako sam ja dobro video na rukavima jedne i druge jakne, kada se slike uvecaju, stoji izotec 5000 a objasnjenje za to na sajtu pise:

    Icetech 5 000


    Waterproof and breathable material: 5000mm/5000g/m2/24h. Products made of this fabric protect you from wind and water even in extreme conditions. Breathability of the fabric makes it even more comfortable to stay outdoors.


    Mislim da je mozda malo skupo za te pare ali mozda i gresim. Neka ti i drugi daju misljenje. Gde u Skoplju ima da se kupi Icepeak?

  10. #30
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Mislim da je 150e za 5k jaknu previse.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •