Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 84

Tema: Savet pri izboru jakne

  1. #31
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Složio bih se da je 150€ malo više za jaknu tih karakteristika, ali ako nemaš drugih opcija i izbora... Ako je ta od 100€ istih tih karakteristika mislim da je to ok cena.

  2. #32
    Member
    Datum registracije
    06.02.2011
    Godina
    39
    Poruke
    44

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Ako sam ja dobro video na rukavima jedne i druge jakne, kada se slike uvecaju, stoji izotec 5000 a objasnjenje za to na sajtu pise:

    Icetech 5 000


    Waterproof and breathable material: 5000mm/5000g/m2/24h. Products made of this fabric protect you from wind and water even in extreme conditions. Breathability of the fabric makes it even more comfortable to stay outdoors.


    Mislim da je mozda malo skupo za te pare ali mozda i gresim. Neka ti i drugi daju misljenje. Gde u Skoplju ima da se kupi Icepeak?
    Znaci su malo skuplje??,,, ok onda videcu ta sta je 100eura detaljnije, a u Skopje, mislim da ih ima u prodavnice gde ima addidas oprema, sport-m i uste neke druge ne secam se kako se zove ta druga prodavnica.

  3. #33
    Member
    Datum registracije
    29.01.2008
    Godina
    48
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Da predlozim i domaceg proizvodjaca skijaskih jakni iz okoline Secnja koji uglavnom radi od dermizaxa i 100% se izvozi u EU.Ja sam uzeo jaknu i pantalone i par mojih drugara cena/kvalitet je best buy.nije bas usput i covek generalno sve radi za izvoz i sto je mozda najvaznije moze i po meri da uradi jaknu i pantalone.

  4. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2012
    Godina
    42
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Drmo daj neki kontakt tog proizvodjaca i neku sliku tih jakni i pantalona

  5. #35
    Member
    Datum registracije
    29.01.2008
    Godina
    48
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Mozete mene pozvati na 064 613 6591 pa cu Vam objasniti vezano za jakne i pantalone jer ne mogu dati kontakt proizvodjaca nije bas preterano zainteresovan da masovno prodaje u Srbiji,ali nekoliko komada godisnje moze da odradi.

  6. #36
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    A taman su hteli svi forumasi da se uniformisu

  7. #37
    Member
    Datum registracije
    29.01.2008
    Godina
    48
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Pa i nije lose da kupujemo domaće,a sto se tice jakni moze da ponudi 20-30 jakni i pantalona za nase trziste,sve ostalo izvozi i tamo su cene bas visoke.

  8. #38
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Slazem se sa tobom da treba da kupujemo domace

  9. #39
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    @drma

    Ako znaš nešto o tom dermizaxu napiši pošto sve što nalazim po netu je na nemačkom.

    Koliko okvirno košta jakna-pantalone, šiveno po meri?

    Ako govorimo o domaćim proizvođačima,onda mogu da kažem da mi je na Expo-zimu pažnju privukao Srdex (valjda neću da potpadnem pod udar propisa o reklamiranju ). Na oko, rekao bih da je povoljan odnos kvalitet /cena, a naročito me se dojmio dizajn.

  10. #40
    Member
    Datum registracije
    29.01.2008
    Godina
    48
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Evo ti link proizvodjaca dermizaxa inace je firma Toray iz Japana http://www.torayentrant.com/dermizax/der_001.html
    Jakna ti je 200e pantalone 100e barem sam ja takvu cenu dobio.
    Mislim da su Srdex samo kopije koliko sam na sajmu video i glavna fora je sto su original jakne skupe u paropropusnoj tj, vodonepropusnoj membrani...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •