Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 53

Tema: Kupujem rukavice

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    27.04.2012
    Godina
    40
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Proverio sam u Cara Dusana u radnji. Cena je 1000 dinara, nemaju XL trenutno, ali ce po recima prodavacice dobiti uskoro. Evo i kako izgledaju, a milos62 moze da potvrdi da li je na njih mislio.
    Priložene slike Priložene slike

  2. #12
    Member
    Datum registracije
    23.11.2012
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Javlja se milos :-) , nisu to koje sam ja kupio, moje su boarderske, nemaju prste, slikacu ih, ali mi te crne izgledaju dobre za te pare. Ja sam moje bas iznosio i dosta su izdrzale. E sad pitanje, koje imaju ako nemaju XL? Da li imaju M? I da li imaju pomenute koje ja imam, te bez prstiju, i koja im je cena? i kad smo vec tu, koliko su im jakne, prvu ski jaknu sam kod njih uzeo i ziva je dan danas. pozdrav

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    27.04.2012
    Godina
    40
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Sto se tice rukavica, trenutno imaju samo ove i to u velicinama L i M. Valjda je fazon sto jos nije stigla kompletna oprema, bar mi je tako prodavacica rekla... Trebalo bi da stigne ostatak u narednim nedeljama. Ima gomila jakni ali nisam zagledao cene... Jako su ljubazni i mozes da ih pozoves pa da ti kazu sta imaju na stanju i kada ce dobiti (011/2628-485)...

  4. #14
    Member
    Datum registracije
    23.11.2012
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru, evo slike mojih kao sto sam obecao. Imaju sve od dodataka, unutrasnju rukavicu koja se kaci iznutra na cicak, mali dzepic za ski pas, brisac za stakla na palcu, i najbolja stvar na njima-uckur za zatezanje. Dosta su duboke i kada se navuku preko jakne i zategne gajtan nemoguce je da dopre sneg ili hladnoca do ruku.Za te pare ne mogu se bolje naci.. Ne znam da li ce oni imati stand na sajmu? Da li ste ih pitali da li mozda imaju veci izbor rukavica tamo u onoj prodavnici sto sam vam ja rekao? Bila je i mala prodavnica izad skc-a sa iste strane samo gore, iznad semafora, pola radnje trespass, pola kappa.
    Priložene slike Priložene slike

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    27.04.2012
    Godina
    40
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Nisam, ali sam na njihovom sajtu video da imaju 4-5 prodavnica u beogradu...
    http://www.trespass.eu/PageProducer.aspx?Page=37

    Serbia
    Belgrade

    Bul. Kralja Aleksandra 193a, Phone: 011/2415-432
    Kursulina 22, Phone: 011/2456-663
    Resavska 35, Phone: 011/32-33-032
    Nusiceva 20, Phone: 011/3225-109
    Cara Dusana, Phone: 011/2628-485

    Shops’ open hours 08-20h.
    Najbolje da ih pozoves da vidis sve sa njima. Pozdrav

  6. #16
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Nemojte da se ljutite ali ja mislim d aje kvalitet ovih rukavica ravan kvalitetu kao da kupite rukavice kod kineza ili na pijaci A platicete jos jeftinije

  7. #17
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dzoninho Pogledati poruku
    Nemojte da se ljutite ali ja mislim d aje kvalitet ovih rukavica ravan kvalitetu kao da kupite rukavice kod kineza ili na pijaci A platicete jos jeftinije
    Moje iskustvo sa njima je prilicno dobro, bar sto se jakni za decu tice. Pre mesec dana smo kupili cetvrtu Trespass jaknu u zadnjih 4 godine i sve su se super pokazale. Cerka ima 6 godina i izmedju oktobra i aprila, to se pere bar 2-3 puta mesecno. Nikad nije bila mokra i kad su postale male, neke druge klinke su ih nasledile, definitivno nisu izgledale ofucano/iznoseno. Koristili i na skijanju prosle godine, jedna od ohih 3in1.

    Ovo je poslednja kupovina, platili oko 40 evra.

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    23.11.2012
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dzoninho Pogledati poruku
    Nemojte da se ljutite ali ja mislim d aje kvalitet ovih rukavica ravan kvalitetu kao da kupite rukavice kod kineza ili na pijaci A platicete jos jeftinije
    Jedno je misliti a drugo je znati.

  9. #19
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Ovo i nije bas za ozbiljnije skijanje...Moze da prodje,ali nije to to.

    Situacija u zemlji je takva i dobre jakne i ostali delovi odece su preskupi za vecinu ljudi, pa i ovakve marke mogu da posluze svrsi...

  10. #20
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos62 Pogledati poruku
    Jedno je misliti a drugo je znati.
    Pa ti kupi, idi na skijanje i smem da ti garantujem da prvo propustaju vodu i da ce uvek biti mokre... To su obicne rukavice za zimu ali nisu toliko kvalitetne... Posluzice naravno, ali nije to to...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •