Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: dilema oko vezova

  1. #1
    Senior Member marsi avatar
    Datum registracije
    27.02.2005
    Lokacija
    ks
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 14 & SLX RD, CoreUpt Slasher & Lunatic, Dynastar omeglass speed
    Poruke
    137

    Podrazumevano dilema oko vezova

    uzeh proletos na onoj akciji kod conrada coreupt lunatic (http://www.coreupt.com/lunatic) sa namerom da njih stavim head mojo 15 vezove koje bih skinuo sa starih skija, ali sam odustao od ove ideje i resio da ipak ostavim stare skije za voznju po sumi u danima sa manje snega. tako da sad mogu ili da kupim nove vezove ili da prebacim dynastar (look) px12 sa dynastar omeglas speed skija koje su za bacanje.
    nesto mi se ne daju pare za nove vezove jer sumnjam da cu mnogo voziti ove skije. ideja je bila da ih vozim po stazi u pocetku sezone dok noge ne ojacaju za race skiju, kao i u danima sa manje snega (dosta kamenja). u park ne verujem da cu svracati sem ako bas ne bude . tako da kapiram da bi mi ovi px12 skroz zavrsili posao, mada bice problema oko kocnice ali to otom potom.
    saveti?

  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Look PX tj. Rossignol Axial2 su vrh. Klasične kočnice (za isti vez) sam raširio za svog Punishera (90 mm struk) i uspješno montirao. Malo sam se napatio proširivanjem kočnica, ali može se.

  3. #3
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    srecom imas dva super para vezova pa dilema nije velika
    kako god da ih rasporedis u redu je
    ali ja bih ipak mojo 15 stavio na coreupt a na stare bih montirao px12

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •