Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Zeleno plave staze u FR

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    05.11.2012
    Godina
    39
    Poruke
    4

    Podrazumevano Zeleno plave staze u FR

    Da ne bih otvaro novu temu pitam ovde.
    Ja skijas ,ne neki skspert, ali sam spreman na izavove Nisam bio preko na skijanju, planiramo da idemo ja i prijateljica.
    Ona ne skija, hoce da nauci.
    Posto sam slusao o Val Torensu naprzio sam se prosto receno, voleo bih tamo da skijam i da vidim to. Ali mi je problem sto nema skijasa pored sebe.
    Ako se ide u ovakvoj varijanti-uslovima, sta preporucujete onda tamo od ponudjenih opcija, a da ima za pocetnike zeleno-plave staze za vezbanja i sl.
    Planiramo sad u decembru da odemo , tako je datum namesten zbog odmora.
    Sta preporucujete?

  2. #2
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od logikas Pogledati poruku
    Da ne bih otvaro novu temu pitam ovde.
    Ja skijas ,ne neki skspert, ali sam spreman na izavove Nisam bio preko na skijanju, planiramo da idemo ja i prijateljica.
    Ona ne skija, hoce da nauci.
    Posto sam slusao o Val Torensu naprzio sam se prosto receno, voleo bih tamo da skijam i da vidim to. Ali mi je problem sto nema skijasa pored sebe.
    Ako se ide u ovakvoj varijanti-uslovima, sta preporucujete onda tamo od ponudjenih opcija, a da ima za pocetnike zeleno-plave staze za vezbanja i sl.
    Planiramo sad u decembru da odemo , tako je datum namesten zbog odmora.
    Sta preporucujete?
    Post iznad,sve ti je receno.Veci izbor zeleno-plavih neces nigdje naci

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    05.11.2012
    Godina
    39
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Da li onda da idem bilo gde tamo sa njom ? Plasim se da se ne smorimo .jer ona treba da uci.
    Mada sam pre par godina imao drugara koji je za dva dana naucio,i cepao je i crvene i crne..bez posebnog straha..Kad bih znao da ce takva biti ne bih se sekirao..

  4. #4
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Sledeći put otvori novu temu , prebacio sam vam poruke u novu - ne može da se piše ovako opšte pitanje u temi Tignes

    A sad komentar na temu, nisam siguran da ti se isplati (ili barem drugarici) da poteže toliki put (~20h) do Francuske da bi skijala na zeleno-plavim stazama. Za početnika ne vidim razlog da ide u "mega centar" u FR, to je moje mišljenje, lomatanje 20 sati tamo i nazad da bi se skijalo na par zeleno-plavih staza?

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    05.11.2012
    Godina
    39
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Idemo avionom, sto se tice toga..do Zeneve pa voz sta li ima vec. Ona iz Afrike..trebali smou Juznu afriku na more, al je ja nagovorio na skijanje
    Ne znam, meni se ide.. al bi se smorio mozda ako joj ne krene.
    No sve racunam skontace brzo, to da crvene vozimo .
    Al sve mi govori da nece biti to sto ocekujem ako odem .. da gledam onalike staze, a da ih ne vozim(jer ne ide da je ostavim..) ..:(

  6. #6
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    val thoren je pun zeleno plavih staza a moj savet je ako je vec nasa tura bice i nasih ski instruktora pa joj angazuj nekog dan, dva. Treci ce vec skijati na crvenima.

    Tako sam ja uradio kad sam devojku poveo
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    03.11.2012
    Godina
    39
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    dve reci ISOLA AURON

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    05.11.2012
    Godina
    39
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    val thoren je pun zeleno plavih staza a moj savet je ako je vec nasa tura bice i nasih ski instruktora pa joj angazuj nekog dan, dva. Treci ce vec skijati na crvenima.

    Tako sam ja uradio kad sam devojku poveo
    Tako sam i mislio. Samo ne znam za te nase instruktore, gde ih naci..
    Vec su nam poslali neku ponudu na mail sa sajta , sa njihovim instruktorom http://www.valthorens.com/
    Ali videcemo nadalje, evo vec danas je promenjen termin odmora umesto 04.12, na 11.12.
    Skijanje po crvenim je zadovoljavajuce pa i da cekam pomalo dok ona se spusti..
    No danas mi kuka kako je velika vremenska razlika, izmedju Afrike i planineske zimske temperature na preko 2 i 3 iljade m. :(

  9. #9
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    val thoren je pun zeleno plavih staza a moj savet je ako je vec nasa tura bice i nasih ski instruktora pa joj angazuj nekog dan, dva. Treci ce vec skijati na crvenima.

    Tako sam ja uradio kad sam devojku poveo
    Ziva istina, ista prica kod nas. Nikad stala na skije, 6i dan vozila ispod zicara, jurili smo je po stazi... Sve je u tome da se neko solobodi straha...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •