Strana 5 od 39 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 384

Tema: Les deux Alpes

  1. #41
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2010
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Kakve su cene sto se tice rentiranja ski opreme?Da li je to bolje uraditi ovde ili tamo?

  2. #42
    Junior Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Poruke
    7

    Podrazumevano Prevoz do Les 2 Alpes-a

    Da li je neko skoro putovao kolima iz Beograda do Les 2 Alpes i koliko ga je put kostao??? Video sam poruku iz 2006 ali su cene i goriva od tada dosta izmenjene pa bi bilo korisno i da se ta informacija updatuje.

  3. #43
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    http://www.viamichelin.com/web/Itine...routeConso=5.6

    evo otprilike! sad trebalo bi da potroshnju prilagodish tvom vozilu, izaberesh tip vozila i dodash takse u srbiji!

  4. #44
    Junior Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vampire Pogledati poruku
    http://www.viamichelin.com/web/Itine...routeConso=5.6

    evo otprilike! sad trebalo bi da potroshnju prilagodish tvom vozilu, izaberesh tip vozila i dodash takse u srbiji!
    znam za via michelin ali putarine u italiji i "tunel-rina" nije bas prilagodjena stvarnom stanju stvari, pa sam mislio da je neko prosao rutu. Ako ne za koji dan krecem na put pa cete u drugoj polovini januara imati osvezene podatke o cenama za ovu rutu.

  5. #45
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Koja "tunelarina"? Ne ide se kroz "skupe" tunele, vec prevoj Torino-Briancon.
    Poz

  6. #46
    Member drug suri avatar
    Datum registracije
    23.03.2009
    Lokacija
    Krusevac
    Skije / Bord
    IQON7200,elan sl race
    Godina
    64
    Poruke
    93

    Podrazumevano Les 2 Alpes na Uskrs

    znaci od 23 do 30 aprila.Jel bio neko u to vreme, da li je verovatno da bude snega i van glecera ili se mora racunati samo na glecer prema kome sam sumnjicav jer sam citao da su staze blage.Uopsteno,ko je bio u ovo vreme nek napise koju...

  7. #47
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Moje drustvo krece u petak pa mogu preneti njihove utiske ali u tom terminu....

  8. #48
    Member drug suri avatar
    Datum registracije
    23.03.2009
    Lokacija
    Krusevac
    Skije / Bord
    IQON7200,elan sl race
    Godina
    64
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    svakako pisi,i to je neka info.

  9. #49
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Cool

    Vratio se u nedelju, 20.3. iz L2A. Nismo bili najbolje srece kad je vreme u pitanju, od 6 ski dana 2.5 suncanih, ostalo sneg+magla. Staze siroke i relativno dobro sredjene, ali ne preterano dobro, bude hupsera kasnije u toku dana na vecini staza. Na najvisem delu su staze blaze i siroke, sneg fin. Na nizim delovima skijalista bude kacamaka, dok je za povratak u naselje na 1600m pozeljno koristiti gondolu jer na zelenoj stazi za povratak nema snega uopste, a na crnoj slabo osim ako je tek napadao sneg i lako je oderati skije. Ko voli off-piste pun pogodak, u visim delovima, naravno. Ono sto se meni licno nije svidelo je to sto ima 2-3 uska grla na skijalistu u kojima se u odredjenim delovima dana napravi guzva i to se tesko moze izbeci. A to moram priznati da nisam ocekivao. Sto je najbitnije skijalo se u svim uslovima i to je kompenzovalo sve ostalo.

    Pod ostalo pre svega mislim na katastrofalnu organizaciju od strane MaxTravel agencije (GO2 Travelling, kako sebe jos nazivaju) preko koje smo isli. Ne bih sad da krenem u pljuvacinu iako za to ima dosta razloga, vec bih porucio ljudima da 2x razmisle i dobro se raspitaju preko koga idu. Bar 50% ljudi sa njima sigurno vise nece putovati, sto bi trebalo da (nekome) dovoljno govori. Nikad nisam bio od onih koji ocekuju ne znam sta od agencije/organizatora, cak naprotiv, ali opasno mrzim kad me tretiraju kao stoku i vuku za nos. Sad kad ne trebaju vize svako misli da moze da organizuje takve stvari.

    Mozda je prethodni deo ali mislim da ne bi bilo lose da se pokrene posebna tema u kojoj bismo iznosili utiske samo o agencijama/udruzenjima/organizacijama preko kojih smo putovali, sto bi za krajni rezultat imalo poboljsanje usluga koje pruzaju i za sta su placeni.
    Eventualno neko ocenjvanje istih, rejting, statistika, (cifre ne lazu ) da sve to ne bi izdivergiralo u pljuvanje i prepucavanje...

  10. #50
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    @100JAN

    Aposlutno se slazem da jos kolko danas treba otvoriti takvu temu. Takodje sam bio u ovom terminu preko G2travelinga, samo u VT, i moje primedbe ce te procitati u izvestaju koji ce biti gotov do sutra, nadam se.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •