Strana 39 od 39 PrvaPrva ... 29373839
Rezultati 381 do 384 od 384

Tema: Les deux Alpes

  1. #381
    Junior Member
    Datum registracije
    17.09.2019
    Skije / Bord
    Atomic redster x9 wb
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Pozdrav svima, krajem marta idem u L2A prvi put u zivotu pa me interesuje par stvari. Da li je jeftinije rentirati opremu tamo ili kod nas pa je nositi? U grupi koja ide ima nekoliko pocetnika kojima ce mozda trebati instruktor, da li neki zna kako se krecu cene ski casova? i takodje interesuje me veza sa skijalistem Alpe d Huez, kako se ide do tamo i koliko kosta, video sam da je ski pas zajednicki za oba skijalista.

  2. #382
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gnjurac Pogledati poruku
    Pozdrav svima, krajem marta idem u L2A prvi put u zivotu pa me interesuje par stvari. Da li je jeftinije rentirati opremu tamo ili kod nas pa je nositi? U grupi koja ide ima nekoliko pocetnika kojima ce mozda trebati instruktor, da li neki zna kako se krecu cene ski casova? i takodje interesuje me veza sa skijalistem Alpe d Huez, kako se ide do tamo i koliko kosta, video sam da je ski pas zajednicki za oba skijalista.
    За ових првих пар питаља нисам бас компетентан али водим се логиком, све је код нас повољније. Наравно да је рента скија код нас повољније и треба да понесеш. Сто се тиче пребацивања измедју два скијалиша, имаш аутобус званични који пребацује скијаше између два скијалишта. Кад сам ја био, био је гратис.
    За ски школу, час у групи је од 35ЕУР па до 60ЕУр за 1/1
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #383
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Više se sigurno isplati rentirati skije kod nas. Ski pas, ako nije bilo izmena, je važio za dva dana u AdH i obrnuto. Skibus je svojim autobusima organizovao jednodnevni izlet u susedno skijalište. Neke naše agencije i udruženja imaju grupe u tom terminu i nude besplatnu obuku za početnike. Imaš vremena do marta da proveriš Skibus i Ski fun i sl. Oni ili imaju sposobne ljude koji vode grupe ili svoje ljude u L2A i došli su da zarade pa možeš sa njima da pregovaraš u vezi obuke.

  4. #384
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Još pre desetak godina je bilo reči o povezivanju ova dva skijališta gondolom čime bi se pozicionirali ispred Paradiski. Ostavljam link teksta iz 2016. Po planu je trebalo da završe 2021 a ne nalazim čak ni slike gradilišta.
    Tu mi se već jednom desilo da se uverim da se dešavaju iste stvari kao i kod nas. Vejavica je počela preko noći i ujutru su putevi bili zavejani i slabo očišćeni. Vozila koja su pravila probleme ostalima jer su bila zaglavljena po sred puta ili ostavljena sa strane da otežavaju mimoilaženje autobusa su bila francuskih tablica bez adekvatnih guma i zimske opreme.
    https://www.inghams.co.uk/ski-holida...lpes-announced
    I na kraju stiže odgovor da je sve još uvek na nivou projekta.https://www.reddit.com/r/snowboardin...es_deux_alpes/

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •