Strana 3 od 39 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 384

Tema: Les deux Alpes

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2008
    Godina
    32
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    ja putujem preko Kontakttours-a iz Zagreba
    2 skije, 2 štapa i 2 metra snijega svi ćemo bit sretni

  2. #22
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2009
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    cuvacemo je, bez brige

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2008
    Godina
    32
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    e zanima me ovak neka banalana stvar ko je bio vidio čuo il se sjeća jel bilo možda kakog ozvučenja na stazi..glazbica neka dok rasturaš svježe poravnat snijeg rano s prvom žičarom
    2 skije, 2 štapa i 2 metra snijega svi ćemo bit sretni

  4. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    18.01.2009
    Godina
    42
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    e jeli isao neko autom u L2A, zna li neko informaciju kako apartmani Les residences stoje sa parkingom, gdje mogu ostaviti auto, dali se naplacuje....

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2008
    Godina
    32
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    eo da kažem da sam se prije par dana vratio iz L2A. bilo je ono stvarno vrh.put je trajao iz osijeka otprilike 23 sata,nešto kraće nazad zbog kraćih stajanja.skijalište je samo po sebi stvarno odlično..220 km staza svih vrsta,duljina i oblika.jedino što mi se nije svidjelo što ka dolini vode par crnih staza i jedna zelena koja nakon 1 dana dosadi pa je jedini izbor crna staza ili freeride ..što može biti veliki problem za one koji nemaju hrabrosti ili iskustva za crne staze,ali nisu tako ubitačne tako da se mogu proći(bez ozljeda ) od žičara opet sve moguće od dvosjeda do šesterosjeda.gondola za dvoje ljudi za 15 i čak dvije godnolle koje mogu potegnuti 75(!) ljudi,pa sve do običnih tanjura i sidra do najjednostavnije vučnice a to je špaga za koju se držite nekih 50 tak metara uzbrdo. mjesto je također okej,nije mrtvo i zapušteno.ima 10 tak kafića u koji se može izaći svaku većer na neku cugu,uspio sam i naći 2,3 recimo to diska,noćna kluba za one koji su željni žešćeg izlaza.zamjerka su cijene,recimo mali hajniken košta 5,50E većinom pa si vidite a najzvučniji disko Lˇavalnche ulaz naplaćuje 15E pa et. preporuka svakako izbjegavajte kupnju u Intersparu jer je najskuplji u mjestu uvjerljivo,dok trgovina Marche je oko 30 % jeftinija(opet nešto skuplja od naših balkanskih cijena).ljudi su jako ljubazni tako da bi svako ovdje mogao naći nešto za sebe. ako nekog zanima još neki detalj koji nisam naveo neka slobodno pita. slike šaljem adminu pa će valjda uskoro biti u galeriji
    2 skije, 2 štapa i 2 metra snijega svi ćemo bit sretni

  6. #26
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    E zanima me da li si isao do Alpe D'huez-a i kakva je veza izmedju ta dva skijalista, posto necu ici kolima!?!?

  7. #27
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2008
    Godina
    32
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    U mjestu (les2alpes) postoji bus koji vozi 2 puta tjedno u Alpe Dhuez..tako je bar bila sad kad sam ja bio,ali nisam to isprobao dovoljno mi je bilo u L2A.
    2 skije, 2 štapa i 2 metra snijega svi ćemo bit sretni

  8. #28
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Postoje redovne linije Grenoble-Alpe d'Huez i Grenoble - Les 2 Alpes, i saobracaju prilicno cesto. Ako bas imas zelju, mozda moze da se iskombinuje nesto (moras da presjednes u Bourg d'Oisans). Vidi na zvanicnim sajtovima, ima raspored buseva (na AdH sajtu ima sigurno). Pri tom, baje voze buseve ko veliki

  9. #29
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    E zanima me da li si isao do Alpe D'huez-a i kakva je veza izmedju ta dva skijalista, posto necu ici kolima!?!?
    dakle:
    NAVETTES LES 2 ALPES - ALPE D'HUEZ - LES 2 ALPES
    Chaque mercredi et jeudi

    à 08h45 = départ de l'Agence VFD 2 Alpes
    à 08h55 = arrêt au point information de l'Alpe de Mont de Lans
    à 09h45 = arrivée au pied des pistes de l’Alpe d'Huez
    à 17h20= départ de l'Alpe d'Huez (portique des Bergers) en direction des 2 Alpes

    Réservation obligatoire à l'Agence VFD, tarif unique 8,50€ l'aller retour.
    odnosno, na serbski:

    prevoz- 8.5eura povratna, polazak ispred Agencije VFD, OBAVEZNA rezervacija u agenciji VFD.

  10. #30
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Hvala svima na inf!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •