CITAJ DO KRAJA!

Uspeli smo u poslednjem trenutku da sredimo 2 apartmana za po 4 osobe za Les 2 Alpes. Ima nas sedmoro i fali nam jedan putnik da popunimo drugi apartman. U jednom su 4 muskarca, a u drugom su jedna devojka, njen drug i ja. Ko zeli moze da bude u mesovitom apartmanu, a moze i sa muskima. Ako je neko zainteresovan polazak je 4 marta oko 17h-18h, a povratak je 12 marta.

Mesovita smo ekipa, imamo i bordere i skijase, mada to nije ni bitno. . . bitnije je to da su svi ok ljudi, da nemamo divljake u ekipi i svi su super. Imamo i jednu gitaru i lika koji extra svira. Volimo dobru muziku, rock, pop, domaci i strani, Jazz, house, komercijalu. . . sve sto je lepo za usi. Narodnjake i turbo folk ne gotivimo. Volimo francuska vina i belgijska piva, a u L2A idemo prvenstveno zbog vrhunskog skijanja i odmora. Ja sam bio 2 puta u tom mestu i znam sve staze i lokale napamet. Tako da ko krene imace dobrog vodica cak i u gustoj magli Imace dobru ekipu koja voli putovanja, upoznavanje novih ljudi i koja je spremna za akciju na snegu : ) Jos jednom napominjem, svi su ok, nema indijanaca, tj nekulturnih šabana koji bi vas blamirali svojim ponasanjem.

Pravila ponasanja u apartmanima su sledeca: svi spavamo u istom apartmanu i svako treba da pocisti za sobom ili kako se vec dogovorimo. Znaci higijena na prvom mestu, redovno tusiranje, pranje nogu i sl. To valjda i nije potrebno da se naglasava, ali ajde, iskustva su razlicita, pa je dobro da se naglasi. : ) Znaci tu smo nedelju dana i trebamo da ucinimo sve da sto kvalitetnije provedemo odmor na planini. Ako nekom nesto smeta ili ima neke navike, posebne potrebe ili sta vec, treba to da naglasi ekipi. Najvaznije da se medjusobno ispostujemo kako bismo i posle skijanja nastavili prijateljstvo, pa i otisli ponovo na neko lepo skijanje, letovanje i sl. Msm sve normalno, da ne preterijem sada. . .



Termin: 4.3 - 12-3.2016 (u bg stizemo 13.3 ujutru)

CENA SKI PAKETA: 339 evra

CENA UKLJUCUJE: Porvatni autobuski prevoz + 7 novenja u apartmanu sa kuhinjom + 6 dnevni ski pass za Les 2 alpes.

SKI PASS UKLJUCUJE: skijanje u Les 2 Alpes, a vazi i za Alpe d'Huez, Serre Chevalier, Sestriere i jos neka skijalista bez bilo kakve doplate. Besplatno koriscenje velikog termalnog bazena na otvorenom.



KO NEMA EKIPU I ZELI DA SE PRIDRUZI, TREBA DA SE JAVI STO PRE JER JE OVO JEDINO PREOSTALO MESTO KOJE MOZETE DA NADJETE ZA LES 2 ALPES U OVOM TERMINU.

TELEFON: 064/269-60-80