E super, hvala vam puno na izvestaju i slikama! S obzirom na hupsere, mislim da jos uvek nije za mene da je vozim. Ne znam kako da objasnim svoju tehniku a da se razumemo. U smislu, baratam osnovnom tehnikom paralelnog i carving skijanja. Ili da kazemo pocetnicki. Kada je staza ravna i kada nema guzve, carving bez problema i na gvozcu/ledenici. Ali kada je razrovana (kao sto Bela reka obicno bude u onom uskom strmom delu) onda vise ne skijam paralelno nego kocim po stazi. Jer ne znam da pravim one agresivnije okrete koji kontrolisu brzinu i naglo menjaju pravac u cilju izbegavanja hupsera ili leda. I onda se porpilicno mucim i na kopaonickim crnim stazama kada su razrovane. Tako da mogu misliti ovde sta bi bilo.

Bolje ove godine jos da se drzim manjih ski centara, Banskog recimo, da usavrsavam tehniku i isprobam freeride jer ne planiramo da ponavljamo centre u skorije vreme (cilj nam je da obidjemo sto vise da bismo imali jasnu sliku gde nam je najbolje) pa je steta da ne iskoristim maksimalno Dva Alpa kad odem tamo.