Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 78

Tema: Skijaliste Serre Chevalier

  1. #1
    Junior Member ivana26 avatar
    Datum registracije
    19.11.2008
    Lokacija
    Serre Chevalier
    Godina
    41
    Poruke
    3

    Thumbs up Skijaliste Serre Chevalier

    Pozdrav svima

    Mene zanima dali je netko posjetio Francusko skijaliste SERRE CHEVALIER . Ja zivim tu ali vidim da svi idete u Kursavel i te fore a za sigurno ovo je manje skupo ima dosta staza za sve ljubitelje dobrog skijanja. Ovo je jedno mlado skijaliste na granici sa Italijom blizu Sestrije i Monzenevra sto mu daje jos vecu vrijednost jer mozete skijati u Italiji i Francuskoj. Evo pogledajte malo ponudu jako bi htjela znati vase misljenje o Serre Chevalieru.

    Skijaski pozdrav

    Ivana



  2. #2
    Junior Member ivana26 avatar
    Datum registracije
    19.11.2008
    Lokacija
    Serre Chevalier
    Godina
    41
    Poruke
    3

    Wink skijaliste serre chevalier

    evo i link pa tu mozete sve vidjeti o skijalistu

    http://www.serre-chevalier.com/-english-



  3. #3
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Lepo ti je skijaliste,

    ...ali nemoj da mislis da mi sto idemo u 3D idemo za neke velike pare, u Kursevel sa Bekamovima. Ovi aranzmani su dosta povoljni, a za decembar mesec dobro je otici od 2500 - 3200 m n/v.

  4. #4
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Inace.........cena 7-dnevnog ski passa u SERRE CHEVALIER kosta skoro 3/4 ukupnog aranzmana (prevoz, smestaj, ski pass) za Les Menuires od 13-20 decembra.

  5. #5
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milos011 Pogledati poruku
    Inace.........cena 7-dnevnog ski passa u SERRE CHEVALIER kosta skoro 3/4 ukupnog aranzmana (prevoz, smestaj, ski pass) za Les Menuires od 13-20 decembra.
    Koliko sam video u tom periodu smestaj u studiu sa ski pasom 202 e.To je dosta dobra cena .

  6. #6
    Junior Member ivana26 avatar
    Datum registracije
    19.11.2008
    Lokacija
    Serre Chevalier
    Godina
    41
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Jucer nam je palo pola metra snijega zato skijasi pripremite se za zimske radosti mozete vidjet i na webcamu Serre Chevalier

    Pozdrav

  7. #7
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Vidis, prolazio sam kroz Briancon kad sam isao za Risoul, al nisam uopste skontao da je toliko veliko skijaliste tamo. Gradic mi je izgledao skroz simpaticno.

  8. #8
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ivana26 Pogledati poruku
    Pozdrav svima

    Mene zanima dali je netko posjetio Francusko skijaliste SERRE CHEVALIER . Ja zivim tu ali vidim da svi idete u Kursavel i te fore a za sigurno ovo je manje skupo ima dosta staza za sve ljubitelje dobrog skijanja. Ovo je jedno mlado skijaliste na granici sa Italijom blizu Sestrije i Monzenevra sto mu daje jos vecu vrijednost jer mozete skijati u Italiji i Francuskoj. Evo pogledajte malo ponudu jako bi htjela znati vase misljenje o Serre Chevalieru.

    Skijaski pozdrav

    Ivana


    Ih Serre Che. Jos jedna od destinacija koja stoji na listi da se posjeti. Kolko sam shvatijo izuzetne freeride mogucnosti (direktno ispod zica). Osim toga mjesta u dolini su ' autentico' i to naravno upotpunjava shtimung.
    Ivana ne bih se slozijo da taj centar stoji ne zamjecen, dobro nije poznat ko 3 D, ali daleko je od nepoznatog. Eto ti ih citavu sezonu puni autobusi holandzana, belga, skandinavaca. Relativno nepoznato, legendarno skijaliste je Puy St. Vicent (a tu je odma iza coska od SerreChe) da li si skijala tamo?

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    09.09.2009
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    Ajde malo da ozivimo ovu temu, posto od ove godine i domaca udruzenja vode u ovo skijaliste...
    Pored ove recenzije, koja je stara 8 godina i lepo je ocrnila ovo mesto, nista drugo ne znam o ovom skijalistu...
    http://www.skijanje.hr/skijalista/fr...ianon?id=12566

    Posto je smestaj u Brianconu, srednjovekovnom gradicu koji bas lepo izgleda, ali isto tako i dosadno tj mrtvo, ne izgleda mi da je povezanost najbolje uradjena... Izgleda da je mnogo bolja opcija biti smesten u Chantemerle...

    Jel bio neko? Moze neki info?

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    09.09.2009
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    Evo jedan zanimljivi link...
    Za ljubitelje off-a ne moze da se pogresi...

    http://www.gdargaud.net/Climbing/BrianconSki.html

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •